Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélemények - férfi "kötelezettség" fórum

Vélemények - férfi "kötelezettség" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
142. Emil zola-nana (válaszként erre: 38. - @IviBaba@)
2012. jan. 29. 20:36
Ez legtöbb esetben nem müködö képes!
2010. okt. 11. 09:46
Nem a külsőségek alapján kellene megítélni az embereket.
140. Tamianyu (válaszként erre: 138. - @IviBaba@)
2010. okt. 9. 11:45

Te figyu!

Legalább te magad érted miről beszélsz?

Mert én még most sem,sőt azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.Egy számodra idegen ember,akit sosem láttál nem ismersz,de látsz egy képet róla,az számodra azzal egyenlő,hogy vállalja önmagát a véleményét?Mert számomra nem!Semmit nem mond egy fénykép,ha nem ismerem aki rajt van.Maximum meg tudom mondani,hogy szép vagy csúnya az illető...stb a külső jegyeit,szóval csak ami lényegtelen...Teljesen mindegy hogy néz ki,mert ebből nem lehet semmire sem következtetni.

139. vajola
2010. okt. 9. 08:56
En syzerintem itt nem volt szerelem a ferfi reszerol ,mert ha lett volna ijen nem fordul elo.Mert ha valaki valakit szeret ez nem fordul elo.
138. @IviBaba@ (válaszként erre: 119. - Tamianyu)
2010. okt. 8. 22:19
nem állapítok meg semmit a képről,ez mindenki saját dolga meri vállalni a véleményét a saját személyével vagy sem.............számomra. Lehet másnak ez nem ezt jelenti vagy nem vonja a kettőt össze. Mások vagyunk.
137. @IviBaba@ (válaszként erre: 121. - Puritan)
2010. okt. 8. 22:17

nekem nem az a lényeg,hogy hogy néz ki :) nem ezt írtam szerintem. Csak sokszor látom -most nem itt de más fórumban osztja az észt és durván lekezelő,azért meri megtenni mert nincs róla fent kép,mert hát kitudja melyik kolléga vagy rokon olvasgat pont ugyanitt. Én nem árulok zsákba macskát. Sosem tettem. Az egy másik dolog már,hogy iwiwről is lehet szerezni más ember képét...stb...

Amúgy azért az kivehető ha egy pasi ír átlagba, persze ha hetero.

136. azagyameldobom (válaszként erre: 1. - D5e3f14110)
2010. okt. 8. 20:52
Ez egy kretén!Ne haragudj meg ezért de sajnos az!Én azt gondolm,hogy nem lett volnba szabad egy ilyen emmberrel összekötnie az életét!Ki kellene lépni ebből a kapcsolatból mielőbb mert tönkreteszi az életét és a babáét is.
2010. okt. 8. 15:26
Az ember nem tud megváltozni bizonyos kor után, ez a pasi megérdemelné, hogy a nő kisemmizze. Mert ha külön mennek akkor tuti nem ad pénzt a gyerek eltartására.
2010. okt. 8. 15:17
A férfilélek egyszerű.....
133. b73e24f31f (válaszként erre: 9. - 94786a70d9)
2010. okt. 8. 15:14
Szenved mellette? Igen! Lelki terrorban tartja? Igen! Akkor mi a kérdés? Minél előbb álljon a sarkára és kezdeményezze a szétválást! Erre persze az a válasz, hogy nem egyszerű! Persze, hogy nem az, de még mindig jobb, minthogy teljesen bekorlátozza és tönkretegye egy ilyen idióta!
132. d5e3f14110 (válaszként erre: 129. - B73e24f31f)
2010. okt. 8. 15:12
Ez JÓ!
131. d5e3f14110 (válaszként erre: 128. - 0f332c4ec9)
2010. okt. 8. 15:11
Olvastam valahol egy szép mondatot: A legtöbb,amit egy apa tehet a gyermekéért, ha szereti az anyjukat. Ismerek pár embert,aki tiszteli és becsüli a feleségét, bármit a családjáért,pedig már szó sincs szerelemről.Az a férfi, de akár nő is,aki képes így,ilyen formátumban viselkedni,az nem tud szeretni, képtelen a szeretetre,ezzel a párját is mérgezi.
130. b73e24f31f (válaszként erre: 4. - Tamianyu)
2010. okt. 8. 15:11
Igaz! Ilyen embernek nem szabad szülni, nem változnak! Csak rosszabb, mert a gyerekével is ugyanolyan smucig lesz!!!
129. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - D5e3f14110)
2010. okt. 8. 15:09
Ha ennek a pasinak ennyire fontos a pénz, akkor minek kell neki nő? Akkor bassza meg a pénzét már elnézést! Hülye bunkó! Úgy hagynám ott, mint a sicc!
128. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 127. - D5e3f14110)
2010. okt. 8. 15:04
Bizony,mert ha együtt maradnak és állandó a vita,veszekedés vagy épp ellenkezőleg nincs veszekedés,de az anyuka lelkileg folyamatosan megy tönkre...na itt is van kinos kérdés a gyerek felől...Persze az ideális az anya-apa,de nem minden esetben!
127. d5e3f14110 (válaszként erre: 126. - 0f332c4ec9)
2010. okt. 8. 15:00
Ez így van,az ő lelki egészsége is nagyon fontos.Viszont a legjobb az,ha van anya,apa,ez a legegészségesebb,DE EBBEN ÉS HASONLÓ FORMÁTUMBAN NEM ! A csonka család hátrányai közé tartozik az anyagi nélkülözés és gyerek korban ,amikor majd megkérdezi,hogy apu miért nem él velünk,értem miért nem jön...ehhez hasonló kínosan kínzó kérdések,amikre finom választ nehéz találni.Viszont inkább így, mint egy lelki sérülés. A gyerek inkább tanulja meg azt, hogy az élet nem könnyű, de a kicsi lelkében béke legyen.
126. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 125. - D5e3f14110)
2010. okt. 8. 14:47
Pedig a gyereknek is úgy lenne jó ha kiállna magáért. Egyrészt mert ha nem áll ki magáért ez csak rosszabb lesz és az megviseli majd lelkileg,idegileg és úgy nem tud a gyerekkel rendesen foglalkozni.Másrészt ha nagyobb lesz a gyerek példát is kell mutatnia,h ő késöbb na hagyja magát.
125. d5e3f14110 (válaszként erre: 124. - 0f332c4ec9)
2010. okt. 8. 14:39
Sajnos nagyon nagyon jóhiszeműen állt a kapcsolathoz és most elég nehéz lesz kimászni. Szerintem higgyétek el, hogy Ő az,aki a leghülyébbnek tartja magát és azok,akik keményen megmondanák neki személyesen,hogy mekkora pancser, egyet értene velük.Az önbizalom hiány tünete, azt hiszi, ennél jobb nem járna neki.De annyira szereti a gyerekét,hogy nem fogja így felnevelni, és nincsenek mazoista hajlamai sem, ami a szívén, az a száján,de annyira nem tűri a feszültséget, hogy sokszor inkább enged.
124. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - D5e3f14110)
2010. okt. 8. 13:53
Szia. Ez nem normális! Ez nem is férfi! Nem érdemli meg sem a nőt(egy nőt sem)sem azt,h gyereke lett. Önző,kicsinyes,nem férjnek és nem apának való. Ott kellene hagyni,de ha nincs rá lehetősége a feleségének akkor nagyon-nagyon a sarkára kellene állnia. És meg kellene magyarázni a "férj"-nek,h ez közös élet,ő dolgozik a feleség meg ellátja a háztartást és a gyereket. Tehát lehet úgy is venni,h a feleség is dolgozik.
2010. okt. 8. 13:12
Nem olvastam el az összes hozzászólást, de Én már eleve nem mentem volna bele egy ilyen kapcsolatba, és pláne nem szültem volna neki gyereket. Az ilyen férfi számomra nem férfi. ( még a kenyér felét is kifizetteti???) Szerintem nem normális hogy így viselkedik. Nekem csak a nagyvonalú pasi lehet férfi. ( most nem azt írom hogy tartson el, vagy vegyen nagyértékű ajándékokat)De ha vacsorázni megyünk, igenis Ő fizesse a számlát. Ha nem, akkor látott utoljára. ( persze erre mostanában esély nincs, mert férjnél vagyok):)
122. Eperke9
2010. okt. 8. 11:27

Ezt én sem értem...

Abból mit szűrsz le ha látod a képét???

Aki ide ír mindenki felvállalja magát, lényegtelen szerintem a kép.

S ha van is ki tudja ki van rajta...

121. puritan (válaszként erre: 114. - @IviBaba@)
2010. okt. 8. 11:15

na, ezt egyszer igazán szeretném megérteni...miben befolyásol az illető fényképe, az arról alkotott véleményedben, amit ő leírt?


miért számít hogy néz ki, milyen hosszú a haja és hogy kövér vagy sovány-e, szép, vagy csúnya az illető?


sok kérdésben még az sem számít, hogy férfi vagy nő az illető szerintem

120. Tamianyu (válaszként erre: 114. - @IviBaba@)
2010. okt. 8. 11:10
Egyébként én teszek fel bárki kedvéért aki kíváncsi rá,de le is törlöm ha megnézték.
119. Tamianyu (válaszként erre: 114. - @IviBaba@)
2010. okt. 8. 11:06

Én meg azt szeretem amikor valaki ilyet ír!

Mert ha van kint kép abból mit állapítasz meg egy számodra ismeretlen emerről?

Én nem nem tennék fel képet egy ilyen oldalra sem magamról,sem a családomról.Pláne nem a gyerekeimről!

Csakis akkor,ha korlátozni lehetne kik láthassák.

Nekem meg ez erről a véleményem.

2010. okt. 8. 11:04
Szerintem ez a pasi is ilyen lehet.
2010. okt. 8. 11:04
Sajnos még mindig vannak olyan pasik, akik lenézik a gyereknevelést, a főzést, mosást, takarítást stb. egyéb háztartási munkákat és úgy mennek haza, hogy a feleség csak "otthon ül" (???) egész nap,(szerintük) semmit nem csinál, és ezért viselkednek ilyen agresszívan a nővel.Ezek a pasik számomra begyepesedett emberek, akik olyankor szembesülnek csak, hogy a háztartási munkákat nem is olyan egyszerű elvégezni, és a gyerekekről sem olyan pehelykönnyű dolog gondoskodni, amikor például a nő kórházba kerül és 1-2hétig nekik kell megcsinálni, amit addig a nő csinált otthon.
116. Tamianyu (válaszként erre: 105. - @IviBaba@)
2010. okt. 8. 10:59
Ezzel egyet is értek nagyjából,és aki így szeretne élni hajrá.De ebbe aztán végképp nem fér bele az anyagiasság,ilyen esetben természetesnek kell lenni a férfi részéről,hogy Ő a családfenntartó anyagilag,de minden közös így is, a felesége a másik oldalt biztosítja a családnak.Ehhez olyan gondolkodásmód kell,hogy lássa a férfi,hogy nem lehet mindent forintosítani,és semmivel nem kevesebb amit a felesége tesz le az asztalra,mint amit Ő.Csakis ft-ban.
115. 35491a860f (válaszként erre: 109. - 1a9f281d5b)
2010. okt. 8. 10:57

"...lehet a két házas félnek a saját sikereiket felhasználva építeni a közös világukat." Ez ma az első értelmes mondatod ebben a fórumban. :D


Mi pont így csináljuk a férjemmel már 10 kerek éve.

Mindketten értünk már el sikereket a munkánk során, és felváltva, hol Ő, hol Én. Sose volt olyan, hogy egyszerre lettünk volna mindketten sikeresek ugyanabban az időszakban. És mégis egyformán tudtunk örülni egymás sikereinek, mert ilyenkor a másik optimizmusa, kisugárzása spanolta a másik felet, nagyon bíztató tud/ott lenni, jó hatással voltunk/vagyunk egymásra. Ilyenkor az egyik fél sikere nagyon pozitív hatású tud lenni a másik fél számára, a mi házasságunkban ez legalábbis nagyon így van. És ez a dolgok nyitja, mert ilyenkor az anyagi sikereinket is úgy fogtuk/fogjuk fel, hogy pl: "de jó, hogy x ezerrel több lett a fizum, legalább el tudunk menni nyáron nyaralni a gyerekekkel." és nem úgy fogtuk fel, hogy akkor a férjem új autót vesz, ha meg nekem jobb a fizum akkor én vásárolgatok magamnak!

2010. okt. 8. 10:52

Mégegy :D


Azt szeretem a legjobban,mikor kiváncsi lennék hogy ki az aki beír,megnézném hogy néz ki...stb...erre NINCS KÉPE :)

Ehhez kell a bátorság,hogy felvállajuk így láthatatlanként a véleményünket!

Ezt sosem tudtam megérteni......mindegy is talán.

2010. okt. 8. 10:50

Na jól van,megyek főzni :)


Szép napot nektek, és őszintén remélem a hölgy akiről szól a történet megtudja majd oldani a dolgokat úgy,hogy boldog legyen.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook