Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud-e valaki Budapesten olyan helyet, ahol foglalkoznak azzal, hogy magnószalagot átvesznek cd-re? fórum

Tud-e valaki Budapesten olyan helyet, ahol foglalkoznak azzal, hogy magnószalagot átvesznek cd-re? (tudásbázis kérdés)

2010. okt. 11. 10:09
a Pannónia utcában (a körút felőli végén) kb. 1-2 éve láttam egy ilyen üzletet
2010. okt. 11. 09:22

Hááát :))

örülök, hogy segíthettem!


Meséről jut eszembe, nincs meg valakinek a Vakáció Erdőházán ????

Azt a mesét nagyon-nagyon szerettem, és sehol sem találom :((

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Nedina82)
2010. okt. 8. 22:24

nagyon köszönöm, megnéztem.

Sajna de nem találtam cimet (biztos én vagyok ügyetlen), ezért megkérdeztem. Ha megjön a válasz, a jövő héten beviszem és természetetesen beszámolok:)

Örömmel olvastam, hogy bakelit lemezeket is átirnak cd-re. Rengeteg meselemezem van, még a lányom kiskorából, olyan igazi szép mesék, valószínűleg azokat is át fogom iratni majd:)

2010. okt. 8. 09:13

Sziasztok!

Én találtam egy ilyen helyet, de nem ismerem őket!!!

Talán itt megpróbálhatnád digitalizálni a magnószalagot!

Ha esetleg ez megtörtént, visszaszólhatnál,h hogyan működik a dolog, és milyen minőséget produkál!!!

Nekem magnószalagon van meg a kistesóm hangja, mikor még így tanult beszélni, és olyan cuki :) azt mindenképpen szeretném megmenteni az utókornak :))


és a link:

[link]

4. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - 4b6a2525df)
2010. okt. 8. 08:22

jaja, értem :D


gugliban nézted már, hogy nincs-e ilyen cég, ami ezzel foglalkozna?


vagy neten a pesti telefonkönyvben véletlenül nem található-ééé valamilyen stúdió és azoktól megkérdezni.


Az itteniek biztosan alszanak még, hogy sehol senki :(

3. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2010. okt. 8. 08:09

Szia barátosném:)


Nekem az a gondom, hogy olyam magnószalagom van, ami nincs cd-n de máshol sem.


A tornatanárnőm jó pár évvel ezelőtt nagy fogyókúrába kezdett tudományosan, és agykontrolosan.

Összeállított egy fantasztikus szöveget, mellé agykontrolos zenét, majd bevonult egy stúdióba, ahol ezt felvették magnószalagra:(

Nos ezt szeretném ki azaz megmenteni.

2010. okt. 8. 08:05

szia barátnőm :D


hát nem tudom van-e Pesten ilyen, de nekem is van kismillió magnószalagom, a legtöbb műsoros. Nem saját felvételek.

A fiam másképpen nem tudja elintézni, mint kikölcsönzünk egy ugyanolyan cd-t és azt átveszi nekem saját cd-re.

Ez Neked nem megoldható? :)

2010. okt. 8. 07:57

Segitsetek légyszi.

Tud-e valaki valahol Budapesten olyan "helyet" ahol foglalkoznak azzal, hogy magnószalagot átvesznek cd-re?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook