Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kercselics Imrénél járt már valaki? fórum

Kercselics Imrénél járt már valaki? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 31. 06:31

Úgy tudom, Kercselics Imre csak két dologban nem tud segíteni: az egyik a szklerózis multiplex, a másik a gerincvelő sérülés.


Minden más betegséget gyógyít.

2011. máj. 18. 14:39
A kisfiamnak hipopláziás multicystás az egyik veséje. Van valakinek tapasztalata hogy Kercselics Imre ilyen esetben is tud segíteni?
11. Mayahh (válaszként erre: 10. - Anka71)
2010. okt. 8. 18:51
Köszönöm mégegyszer!:)
10. Anka71 (válaszként erre: 9. - Mayahh)
2010. okt. 8. 07:57
Írtam privit.
9. Mayahh (válaszként erre: 8. - Anka71)
2010. okt. 7. 20:24

Ilyenkor az ember bármennyit megad,csak kíváncsi voltam,hogy mennyire számísunk,mert ugyebár vannak olyan gyógyítónak mondott személyek is,akik hatalmas összegeket kérnek el a semmiért:(

Bíztató,amiket írsz!Sajnos az oldalán elég kevés információ van,ezért érdeklődöm olyanoktól,akik ismerik.

Mit csinál pontosan egy ilyen kezelésen?Te tanltál nála,vagy csak érdekelt amit csinál?

8. Anka71 (válaszként erre: 7. - Mayahh)
2010. okt. 7. 20:15

Azt sajnos nem tudom, mennyi nála egy alkalom, de többen mondták, hogy nagyon szerényen él, nem a pénzre utazik tényleg.

Az előadáson is többen mondták, hogy ő gyógyította meg őket. Barátnőmet 2007-ben, de már nem emlékszem az összegre, de biztos, hogy nem volt vészes.

Szerintem próbáljátok meg a rokont elvinni hozzá, ő tényleg gyógyító, működik nála a dolog, nekem legalábbis ez a véleményem.

7. Mayahh (válaszként erre: 6. - Anka71)
2010. okt. 7. 20:08

Egyik rokonom az érintett,akinél már mindent kipróbáltak,de nem változik az állapota,ezért gondolkodunk Kercselics Imrében.Rengeteg pozitív dolgot olvastam róla!

Azt nem tudod esetleg,hogy mennyi nála egy alkalom?

Mikor voltál az előadásán ott is meséltek páran a saját gyógyulásukról?

6. Anka71 (válaszként erre: 5. - Mayahh)
2010. okt. 7. 19:44

Szerintem igen, érdemes hozzá elmenni. Lelkiismeretes, a szó igaz értelmében EMBER, és nagyon jó gyógyító. Barátnőmet is ő gyógyította meg (valami ritka, anyagcsere betegsége volt).

Szerintem próbáld meg.

5. Mayahh (válaszként erre: 4. - Anka71)
2010. okt. 7. 18:02

Szia!

Véleményed szerint éremes elmenni hozzá?Eddig jókat olvastam róla.

2010. okt. 7. 18:00
Én jártam nála, de az előadásain, tehát gyógyíttatni nem voltam nála...
2010. okt. 7. 17:57
Nos?
2010. okt. 7. 11:35

Sziasztok!


Érdekelne mennyiért dolgozik,kinek,miben segített...

2010. okt. 7. 11:34
Kercselics Imrénél járt már valaki?Mit tudtok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook