Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyeses kérdés fórum

Gyeses kérdés (beszélgetős fórum)


14. Myrika
2010. okt. 8. 07:54
:-D
2010. okt. 8. 05:41
Myrika köszönöm hogy válaszoltál és egyáltalán szántál rám időt. Megnézem a google-ban mi a helyzet. Rákeresek. De tényleg köszi a segítséget. Elég hülye érzés amikor egy ismeretlen témával ismerkedsz:)
12. Myrika
2010. okt. 7. 10:59
Bővebben keress rá a google-ban mind a kettőre. :-D
11. Myrika
2010. okt. 7. 10:58

Nyugi, nem a legrosszabb!:-) Most nem tudom, hogy a gyedet mennyi idővel fogják már számolni "mert variálnak ezek a parlamenti égi harcosok" de nekem még a 180nap biztosított idő elég volt.-

Neked a gyed-hez tuti meg van az időd mivel 6évet dolgoztál. A gyed és a gyes közötti különbség legegyszerűbben az, hogy gyedre többet kapsz. A gyes a törvény alapján megállapított tuti összeg amit azok vehetnek igénybe akiknek nincs meg a bedolgozott "180nap"biztosított idő.

10. trinity111 (válaszként erre: 9. - Myrika)
2010. okt. 7. 10:06
Na most biztos totál hülyének fogtok nézni. De fogalmam sincs sem a gyedről, sem a gyesről hogy hogy működik. Mikor jár és mi alapján. De idáig nem foglalkoztatott a kérdés mivel nem volt aktuális. De lassan kezd az lenni. És azért is vettem a legrosszabb variációt, hogy munkanélküliről "megyek" babázni.
2010. okt. 7. 09:40
Gyed-re is mehetsz a munkanélkülin keresztül.
8. trinity111 (válaszként erre: 7. - Gyöngycike)
2010. okt. 7. 08:48

Szia!

Köszönöm hogy válaszoltál. Igen reménykedem benne hogy kapnom kell gyest. Csak ugye pont ez nem mindegy hogy mennyit. Ezért dilemma hogy most vágjunk-e bele a babázásba vagy majd csak jövőre, mire alakul valami. Legalább is remélem. De nem csak ettől függ. Adtam magamnak egy évet megszabadulni legalább 20 kg-tól. Mivel így nem vállalhatok gyereket. De tegyük fel egy év múlva sikerül leadni a 20 kg-t de még mindig munkanélküli vagyok. És akkor jön a dilemma. De viszont a korom is kezd sürgetni. Jövőre már 34 éves leszek!

2010. okt. 7. 07:14

Szia!

Gyes-t mindenképp kapnod kell,én is azt kapok,25795Ft-ot.:(

2010. okt. 7. 06:32
Szívesen :-D
5. trinity111 (válaszként erre: 4. - Myrika)
2010. okt. 7. 06:29
Köszönöm szépen a segítséget. Meg is találtam.
2010. okt. 7. 06:11
[link] én itt számoltam anno és úgy is lett
3. trinity111 (válaszként erre: 2. - Myrika)
2010. okt. 7. 06:08
Szia! Köszönöm hogy válaszoltál. Hol és hogyan tudom használni ezt a kalkulátort? Teljesen tudatlan vagyok a témában...
2010. okt. 7. 05:55
Szia! Én is munkanélküli voltam amikor megszületett a kisfiam és gyeden vagyok vele itthon. Az összeget egy internetes kalkulátor segítségével ki tudod magadnak számolni.
2010. okt. 7. 05:47
Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Idén augusztusban munkanélküli lettem. Előtte 6 évet dolgoztam folyamatosan. Ha jövőre babát szeretnénk és még munkanélküli leszek, kapok gyest vagy gyedet? Ha igen kb milyen összegűt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook