Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem fogadják el a klubba való jelentkezést? fórum

Miért nem fogadják el a klubba való jelentkezést? (beszélgetős fórum)


22. 04e95f637a (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2010. okt. 7. 18:10

Szóval,akkor lesben áll? :DDD

Jó-jó értem ééén! :)))

21. 04e95f637a (válaszként erre: 19. - Anita0027)
2010. okt. 7. 18:05
Szia Anita!Nem emlékszem a nevedre,komolyan!Az nagyon az elején lehetett!Tudod az enyémben olyan dolog van,amit nem mutogatok büszkén,és talán kicsit féltem,hogy akiket beengedek,ítélkezni fognak,és megint kapom a mocskolodó üzeneteket priviben!Nah ezt el akartam kerülni!Eddig sikerült is,de még így is vannak várólistán,mert nem tudok dönteni!:)))
2010. okt. 7. 08:00

Én is nagyon sok naplót olvasok és én is csak elvétve írok hozzászólást!

De nagyon jó kis naplók vannak és ott olyan érzése van az embernek, hogy igazán őszinte dolgokat írnak ki magukból az emberek! Ott nem képmutók nem indulatosak, hanem ami a szívük mélyéből jön azt írják ki és igazán emberik ezek az írások!

19. Anita0027 (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2010. okt. 6. 20:13
Szia! Én is jelentkeztem a Te naplódra, de elutasítottál. Van ilyen. A kérdésedre válaszolva, én sok naplót olvasok, de véleményt ritkán írok a fórumokban, mert néha eléggé eltér a többiekétől, és csak rámszállnak, volt rá már példa. Én régen olvastam a naplódat, sosem beszélgettünk, és amikor titkos lett, tovább akartam olvasni. Természetesen megértettem az elutasítást is. Lehet, hogy te is olvastál olyan naplókat, akikkel nem kommunikáltál. Szóval amíg nem voltak titkos naplók, akkor még nyugodtan olvashattad őket anélkül, hogy beszéltél volna a tulajdonosával. Ennyi:)
18. andi6020 (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2010. okt. 6. 19:53
Csendben figyeli a hozzászólásaidat, és olyan de olyan szimpatikusnak tart, hogy kíváncsi lesz a naplódra is. Már ha nem titkos. Ha titkos, az ugye más tészta. Én kevés titkos naplónak vagyok olvasója. Mert kevés az az ember, akinek érdekel a naplója. Na ezt jó meg asszontam. :-)
17. rozsa13 (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2010. okt. 6. 19:47
Elkébzelhető, hogy érdekessé válik a forumokon a hozzászólásod, és ezáltal kíváncsi lenne milyen is vagy valójában, hisz onnan sokkal inkább ismerhető meg az ember!
2010. okt. 6. 19:29
Én azt nem értem,ha valakit nem ismerek,vagy nem beszélgettem vele,mi az oka annak,hogy a naplómat akarja olvasni?
15. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - 0d717b184a)
2010. okt. 6. 19:27

Akárcsak a miénk nem?:))

Mi sem engedtünk be senkit,utána!Ott aztán voltak érdekes témák! :DD

2010. okt. 6. 19:06

Én sokat beszélgetek..van akit már régről ismerek persze virtuálisan.)

de mindég jönnek új arcok...ki kell fogni a jó arcokat...sok kedves ember van itt:)

13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Bubi 54)
2010. okt. 6. 18:57

:-)))


A "folyamatosan", meg az "egyszer sem" között van átmenet. Remélem nem bántottalak meg.

12. Bubi 54 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2010. okt. 6. 18:55
valoban, de nem gondoltam,hogy folyamatosan beszélgetni kell, erre sajnos nincs mindig idöm,viszont a klub érdekelt.
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Bubi 54)
2010. okt. 6. 18:37

Szia!

Bocs az offolásért, de Téged, mint mindenki mást "bevettünk" a klubunkba, de még egyetlen egyszer sem szóltál hozzánk. :-(

Nem gond, csak ezt azért nem értem, mert olvasni tagság nélkül is lehet.

10. Bubi 54 (válaszként erre: 1. - Noraelizabet)
2010. okt. 6. 18:31

Szia!

Vagyunk idösebbek is böven, engem is utasitottak el, persze rosszul esett.Ne foglalkozz ezzel,beszélgess a forumokon,sok barátot szerezhetsz.

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Noraelizabet)
2010. okt. 6. 18:17

Frissen regisztráltként ne klubba jelentkezz, hanem csevegj fórumokon, ismerkedj, olvass naplókat, azokhoz írj hozzászólásokat.

Annyi itt az idióta, kitiltott, újraregisztrált, hogy nyilván nem fognak egy zárt klubba beengedni.


Felesleges megsértődni meg durcizni, könnyen megy itt az ismerkedés!

Hajrá! :-))

8. rozsa13 (válaszként erre: 7. - Noraelizabet)
2010. okt. 6. 18:11

Ne keseredj el! Én sem vagyok csak egy klub tagságba!

Sokkal jobb és kedvesebb embereket találtam egy -két napló olvasás közbe!

Kitartás, hidd el vannak azért itt a te korosztályodból, sőtt sokkal idősebek is!

7. noraelizabet (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2010. okt. 6. 18:07
aˇ" barátok közt" klubban? Intim téma? meg "téged mi bosszant?" és egyébb téma? A jelentkezéskor elolvastam mi a célja a klubnak,hogy ne akarjak olyan helyre jelentkezni ahol jó megszokott társaság van.Nem akarok én senkire sem ráakaszkodni.
2010. okt. 6. 17:44

esélyesebb, hogy frissen regisztráltat, és akit egyátalán nem ismernek a klubtagok nem fogadnak.

A zárt klubok azért vannak, mert az ott lévők gondolom több esetben intimebb dolgokat is megosztanak egymással, amit a nagyközönség előtt nem feltétlen írnának le.

Ilyetén nem szívesen neged be rögtön az ember egy "ismeretlent".

Fórumozz, ismerkedj picit.

2010. okt. 6. 17:43

Sokan alapítottak fórumból klubot, ahova csak azokat vették fel akik a fórumba is tartoztak.

Ilyenek a nagyon zárt klubok ahova újak jelentkezését már nem fogadják el.

Ne vedd a szívedre!

2010. okt. 6. 17:43

nem hiszem, hogy veled lenne a baj, de lehet, hogy egy nagyon összeszokott baráti társaságba akartál becsöppenni ahol esetleg személyes titkokat beszélnek meg egymás közt

főleg ha látják, hogy friss hoxás vagy

2010. okt. 6. 17:43

Szia!

ezt én is tapasztaltam pedig már réginek számítok..

Tudod..vannak olyan egyedek, akik csak néhány emberrel osztják meg a dolgaikat, akiket nem ismernek...azokat nem engedik be a naplóba...kicsit rosszul esik...de ez van..olyanokat olvass akikkel már bezélgettél többször..tuti nem fognak elutasítani:)

2010. okt. 6. 17:43
A klubok általában zártkörűek, és nem szívesen engednek be idegeneket, de nagyon sok nyílt fórum van, ezekhez bármikor tudsz csatlakozni.
2010. okt. 6. 17:41
Sziasztok! Nem rég regisztráltam a Hoxára és mint új jelentkeztem néhány klubba.Idáig 1 kivételével mindet vissza utasították.Így a továbbiakban nem is kisérletezem,hogy jelentkezzek bármelyikben is.Nem szólok hozzá a többihez sem. Mivel női oldal azt gondoltam,hogy minden korosztálynak szól,bocsi ha úgy érzem,hogy itt csak fiatal anyukák vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook