Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A candidiasról fórum

A candidiasról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A candidiasról

14. Cszsuka (válaszként erre: 10. - Kertesz Gizella)
2011. jan. 24. 21:14

Szia!


Megszületett már a baba? Vagy későbbre vagy kiírva? Maga a diéta nagyon egészséges, nem az önsanyargatásról szól. A terápia azonban kismamáknak nem ajánlott.

Ha esetleg kiderült, hogy nőgyógyászati,vagy húgyúti a problémád, s nem szűnt még meg, akkor írj, megpróbálunk megoldást találni :)

13. warj
2011. jan. 24. 14:57
Ha valakinek kérdése van, azt kérem küldje el priviben. Köszi
2010. okt. 30. 20:04
koszonom a valaszt. nem baj ha te valaszoltal ez mindenkinek ugyanugy szol aki tud rola valamit. mit lehetne tenni ellene?
11. manianyu (válaszként erre: 10. - Kertesz Gizella)
2010. okt. 30. 19:16

Ugyan én nem vagyok szakember (és nem is tőlem kérdezted-bocsi), de nekem sajnos sokszor volt ilyen.

Ez hugyhólyag gyulladás lesz, valahogy felfáztál...

2010. okt. 30. 18:26
sziasztok! Warj!- nekem is vannak tuneteim, de nem tudom hogy ez a gomba miatt lehet e. nekem vizelet kozben csip, eget, aztan utana viszked. ez nem reg kezdodott, de most mar folyamatosan erzem az egeto erzest. Mellesleg terhes is vagyok, nem tudom a dieta jo e a kismamaknak is? Valaszodat elore is koszonom
9. warj (válaszként erre: 8. - Cszsuka)
2010. okt. 15. 15:27
Látod megint tanultam valamit tőled:-))))), én abban a hitben voltam, hogy te vagy az alapítója is.
8. Cszsuka (válaszként erre: 7. - Warj)
2010. okt. 15. 12:45

Bocsi, a fórumot nem én alapítottam, az 5. hsz-től vagyok benne :)

Természetesen szívesen alapítottam volna, de nem nekem jutott előbb eszembe..:(

Természetesen szívesen segítünk :)

7. warj (válaszként erre: 6. - Búvárpók)
2010. okt. 13. 08:09

Örülök, ha segíthettem, ha priviben elküldöd az e-mailt, akkor tudok neked anyagokat küldeni, hátha segít az ismeretszerzésben. És a fórumon is szívesen várunk. Cszsuka alapította a fórumot, ő már legalább 6 éve van a témában, és ha ő jónak találja ennél nagyobb dicséret nem is lehet számomra.


Egyébként a cikk a hoxa felkérésére készült.

2010. okt. 11. 19:54

Kedves Warj!

Nagyon jó ötlet, hogy ilyen röviden a lényeget kiragadva közreadtál egy vázat, amire építkezhet az ember.

Egy ideje olvasgatom a fórumot, bár még sosem szóltam hozzá. Igen terjedelmes már az anyag, ember legyen a talpán, aki átrágja magát rajta, bár kétségtelenül sokat lehet belőle tanulni.

Nekem is van néhány tünetem , ezért érdekel a téma, és előbb utóbb belekezdek a diétába, de most egyelőre gyüjtöm az ismereteket, hogy alaposan fel tudjak rá készülni, és azt hiszem, erre jobb helyet nem is találhattam volna.

Igaza van Cszsukának, biztos, hogy nagy segítség ez a "bajbajutottaknak". Köszönet érte.

5. warj (válaszként erre: 4. - Cszsuka)
2010. okt. 11. 10:58
Köszönöm, a mestertől esik a legjobban a dicséret. Hiszen a tudásom javarészt neked köszönehetem. :-)))
2010. okt. 10. 22:06

Szia Warj!


Gratulálok a bátorságodhoz! Nagyon jó! Biztos vagyok benne, hogy megint sok embernek segítettél ezzel :)

3. warj (válaszként erre: 2. - Manianyu)
2010. okt. 8. 12:35
Köszönöm igyekeztem általánosan összefoglalni, de természetesen a téma mondhatni kimeríthetetlen. Remélem a munkatársad meggyógyult, ha segítségre lenne szüksége, várjuk a cikkben is ajánlott fórumon.
2010. okt. 7. 09:04

Az egyik munkatársam szenvedett tőle. 1 hónap alatt 11 kilót fogyott, majd még 8-at. Szegénynek jártányi ereje alig maradt. 12 évesen még nehezebb lehetett végig csinálni a diétát...

Jó a cikk! Szerintem sokan még nem is hallottak erről a betegségről.

1. warj
2010. okt. 6. 16:08
A cikk kizárólag saját tapasztalataim tartalmazza, melyet a 12 éves fiam candidias betegsége alatt tanultam. Szerencsére több mint fél éve meggyógyult ennek a módszernek köszönhetően. Úgy gondolom, ha ő meg tudta csinálni gyermekfejjel, akkor mi felnőttek sem hátrálhatunk meg, egy egészségesebb élet és a gyógyulás érdekében.

Ugrás a teljes írásra: A candidiasról

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook