Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet-e Pénzügyi-számviteli ügyintézői tanfolyamot elvégezni távoktatásban? fórum

Lehet-e Pénzügyi-számviteli ügyintézői tanfolyamot elvégezni távoktatásban? (tudásbázis kérdés)

2010. okt. 7. 10:11
Na igen. Határozatlan idejűt. De ma már sajnos divat hogy a cégek 3 hónapos határozott szerződést kötnek a munkavállalókkal és hosszabbítják 3 havonta. Ha szerencséje van az embernek. De sajna ez a veszély nem fenyeget egyenlőre, mert munkahely az kilátásba nincs. Jelenleg idén augusztus óta vagyok munkanélküli, lakóhely változtatása miatt. De olyan világot élünk hogy három szakmával és érettségivel és 16 év ledolgozott évvel nem kell az ember senkinek.
9. f303be5590 (válaszként erre: 8. - Trinity111)
2010. okt. 7. 09:57
úgy tudom, ha a tanfolyam ideje alatt sikerül HATÁROZATLAN idejű munkaszerződést kötnöd, akkor nem kell visszafizetni semmilyen költséget.
2010. okt. 7. 09:52
Sziasztok! Engem is érdekelne a dolog. Mivel jelenleg munkanélküli vagyok, és indulna is ilyen tanfolyam Bcsabán. Nos én Csabától 35 km-re lakom. Hétfőtől-péntekig minden nap 8 órától lenne a tanfolyam. És másfél év. Magyarul minden nap át kellene járni. Busszal v vonattal. Ezt támogatja a munkanélküli úgy tudom 90%-ban. Ja meg a tanfolyamot is. Na már most ha belevágtam volna, és tegyük fel jön egy munkaajánlat, akkor azt nem tudom elvállani mert minden egyes nap át kell mennem Csabára. És ugye munkanélküli mellett nem lehet dolgozni.Ja és a tanfolyan díját vissza kellene fizetnem, mivel nem végeztem el, hanem elhelyezkedtem dolgozni. Ezért lenne jó távoktatásban ha lenne ilyen.
7. Totesz (válaszként erre: 3. - Szimba)
2010. okt. 7. 09:25
Hát úgy tűnik senki nem ír...
2010. okt. 6. 16:56
de hátha ír valaki, aki már elvégezte náluk, mit lehet tudni
2010. okt. 6. 16:53
amúgy szerintem el lehet végezni, csak ha egy helyen megakadsz és a kellő időben nem tudsz segítséget szerezni, akkor elég kínlódásos lehet - gondolom
2010. okt. 6. 16:52
hát ahogy nézegetem az elo-s árakat, elég lehúzósnak gondolom
2010. okt. 6. 16:50
engem is érdekelne, remélem, ír majd valaki :)
2010. okt. 6. 15:33
szia! én is kíváncs vagyok erre, főleg ELO_s tapasztalatokra
2010. okt. 6. 15:30

Szerintetek lehet pénzügyi-számviteli ügyintézői tanfolyamot elvégezni távoktatásban?

Ha igen tudnátok ajánlani ilyen intézményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook