Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most kihez is menjek mellplasztikára? fórum

Most kihez is menjek mellplasztikára? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. okt. 5. 20:48
Szia mi volt a gond László Zsolt munkajaval?
2016. okt. 4. 23:29

Sziasztok!:)

Volt már vki esetleg vagy ismeri vki Sopronban Ágfalván a Lotusmed-ből Kovács doktort?Mellplasztika vélemények érdekelnének!:)

Előre is köszönöm!:)

2016. okt. 3. 16:17

Nekem Afshin csinálta, lassan 2 éve.

Nem vagyok egy szétműtött plasztikmaca, de elég sok dokinál megfordultam már, nála szimpatikusabb, közvetlenebb orvossal viszont még nem találkoztam. Arról persze nem is beszélve, hogy szerintem az egyik legjobb Magyarországon. Már az első konzultáción laza, közvetlen, úgy éreztem, mintha ezer éves barátommal beszélgetnék. :D Nagyon megbízható és segítőkész, az eredmény pedig tökéletes lett. Szívből ajánlom :)

2016. okt. 3. 15:43

Most ezért hideget és meleget is kapok de akkor is én úgy gondolom mivel Én nála voltam, hogy igenis Magyarországon Dr. Krasznai Zsolt a legjobb mellplasztikában:)

6 hetesek a cicijeim igaz nekem varrták is implantátumot is kaptam és ámulok és bámulok annyira szépek lettek :)

87. szalaimarta925 (válaszként erre: 86. - Detty008)
2016. okt. 2. 18:48

Szia Detty!


Le tudnád írni, hogy hogyan zajlott a konzultáció?

Mindent szeretnék tudni! 🤗


Ha megkérhetlek, tudnál e-mail-be írni? (szalaimarta925@gmail.com)

86. Detty008 (válaszként erre: 85. - Szalaimarta925)
2016. szept. 20. 09:18

Szia!


Én 29-én megyek konzultációra Viczián Csabához, én róla hallottam jókat itt Szeged környékéről.

Telefonos beszélgetés alapján is nagyon szimpatikus volt

2016. szept. 15. 16:26

Sziasztok!


Én is mellnagyobbítás előtt állok, így az érdekelne, hogy Csongrád és/vagy Bács-Kiskun megyéből tudnátok-e ajánlani olyan sebészt, aki minőségi munkát "ad ki a kezéből", valamint nem a páciens pénztárcáját nézi?


Ajánlottak nekem egy bizonyos Mohos Gábor nevű sebészt, aki Szegeden dolgozik, esetleg róla véleményt, vagy a Viczián Csaba, Bajusz Huba?

Valakiről valami infót?

Vagy más sebészről?


Köszönöm!!! :)

2016. szept. 8. 13:42

Hm,ha megtehetném,akkor Dr Krasznai Zsolthoz mennék.

De nem tehetem meg,így kénytelen vagyok élvezni a saját szép cicimet.

2016. szept. 8. 13:15
Sziasztok! Dr. Révész Zsolthoz készülök mellnagyobbító műtétre. Van valakinek vele tapasztalata?
2016. szept. 1. 14:54

Sziasztok!


Mellnagyobbítással és tapasztalatokkal kapcsolatban fordulok hozzátok! :)Lassan 4 hónapja fogytam le több, mint 10 kg-t így elértem azt a testsúlyt és alakot, amivel már megvagyok elégedve és amivel végre megcsináltathatom a melleimet, ez már vagy 5 éve a vágyam. Szegedi vagyok, ezért egyszerűség és munka szempontjából is az lenne a legcélszerűbb, ha itt Szegeden csináltatnám meg a mellnagyobbítást. Sok jót olvastam már Viczián Csabáról, van-e valakinek véleménye róla?

Továbbá tudom, hogy több plasztikai sebész is van Szegeden, de nem olvastam róluk semmi véleményt sem.

Januárra tervezem a műtétet, mert akkor egy hét szabira is el tudok jönni pihenni.

Akinek van tapasztalata, mennyire kimerült, fárasztó a felépülés?


Előre is köszönöm! :)

2016. aug. 24. 08:43

Sziasztok!


Szeretném megcsináltatni a melleimet, sokat olvastam már a témában. Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy kihez menjek. 2 orvost néztem ki: Dr. Pataki Gergely és Dr. Tizedes György. Szeretném a segítségeteket és a véleményeteket kérni.

Előre is köszönöm. :)

2016. júl. 24. 14:05

Sziasztok!

Nagyobb melleket szeretnék,de nemtudom kihez menjek.Tudnátok nekem segíteni ajánlani vmi jo dokit?Előre is köszönöm😊

2016. ápr. 28. 17:04
senkihez
78. cslilli (válaszként erre: 77. - Ramcsi92)
2016. ápr. 28. 16:16
Szia! Döntöttél már? Én is kettőjük között hezitálok:). Ill. még Csuha Lajos jött szóba, vele kapcs. van bárkinek tapasztalata?
2016. febr. 26. 17:26
Sziasztok! Dr. Traub Alfrédról vélemény valakinek? :) Vagy Krasznai Zsoltról? Nmetudk dönteni :(
2016. febr. 26. 17:06
Dr. Traub Alfrédről vélemények csajok?
75. island
2016. febr. 11. 14:17

Sziasztok !

Mellplasztikát előtt állok ... A szoptatás és a hízás-fogyás miatt ,az amúgy sem nagy melleim csúnyák lettek ! Viszont olyan orvost keresek , aki szép természetes melleket varázsol ! Ebben kérem segítségeteket , hogy privátban írjátok meg ki az akit ajánlatok és kihez NE menjek !

Én eddíg Falusi Györgyöt munkáit találom szépnek ...

2016. febr. 7. 23:51
Sziasztok.Masodik mellmütétemre készülök és a segitségeteket,véleményeteket szeretném kérni kit ajánlanátok?És ki az akit végképp nem?Az elsöt Dr.Awil csinálta már jó pár évvel ezelött,de most máshoz szeretnék menni.Azt hiszem szükség lesz egy kis felvarrásra is mert túl nagy implantot nem szeretnék.Nagyon köszönöm a válaszokat.üdvözlettel
73. e09c670e77 (válaszként erre: 71. - Micike93)
2016. febr. 4. 13:55

Hello Micike


Engem is àprilisban müt, ha minden rendben lesz akkor 5-èn. Megkérdezhetem hogy mi a te kitüzött idöpontod?

Köszi

2016. febr. 4. 10:54

Sziasztok:)

Valakinek Dr. Krasznairól van véleménye, tapasztalata?

Esetleg ha képet is tudna mutatni a munkájáról annak is örülnék.

A másik orvos Dr. Afshin Dehghani lenne!

Köszönöm a válaszokat és a képeket:)

2016. jan. 31. 19:56

En Dr. Gaspar Leventenel voltam es erdekes mert olvastam parszor itt a forumon, hogy valaki 5 perc utan sirva fakadva jott ki tole, akkor arogans volt vele stb...

Velem teljesen normalis volt es nagyon megnyerte a tetszesemet a stilusa, a mondanivaloja ugyhogy en nala voksoltam le es aprilisban mut. Nekem az o munkai tetszettek a legjobban :) Alig varom, hogy en is sorra keruljek :)

2016. jan. 31. 19:11

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata Dr. Bulyovszky Istvánnal kapcsolatban?

Köszönöm

69. d29d342e4e (válaszként erre: 67. - Lindi11)
2016. jan. 19. 17:44

Szia!


Voltam nála konzin, hát... Ő kb 5 percet volt bent , végig az asszisztensével beszéltem. 350-es implantátumnál nem akart nagyobbat mert hogy az már nekem nem lenne jó, ehhez képest 500-ast kaptam ( nem tőle persze ) ami simán elfér az alkatomhoz.

68. amina1 (válaszként erre: 46. - Noemis)
2016. jan. 2. 20:59
Szia szóval te műtét után nem kaptál verhigito injekciót ?? En kaptam es hasba kellet szurnom 12 napig! Gondolom ha Teis megkaptad volna akkor ez nem történik meg igaz ?? Nagyon sajnálom 😕
2016. jan. 2. 16:05

Sziasztok,

van esetleg vkinek tapasztalata Dr Rozsos Tamásról (Bp)? előre is köszönöm! :*

66. Rawin (válaszként erre: 64. - PractisDomb)
2015. dec. 1. 18:21
Esetleg még Viczián Csabát ajánlanám. Érdemtelenül kevés szó esik róla fórumokon, pedig az orvosok szerint is jó szakember, ő a plasztikai sebészeti társaság elnöke. Bp-n és Szegeden műt, és nagyon rendes. Mondjuk ő is a természetesebb formák híve, bár nem tudom, hogy te milyet szeretnél.
2015. dec. 1. 07:05

Sziasztok! Mellfelvarrás-implant-hoz keresnék egy jó plasztikai sebészt. Kit ajánlanátok? Tapasztalatok?


M.

64. PractisDomb (válaszként erre: 63. - Rawin)
2015. nov. 30. 12:20
igen,épp most nézem őket, nagyon tetszenek :)
63. Rawin
2015. nov. 27. 21:52
Németh Tamáshoz. Felüdülés lesz Gl-hez képest, kész wellness élmény. :) A munkái pedig gyönyörűek.
2015. nov. 27. 21:50
senkihez
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook