Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vezetés Pesten fórum

Vezetés Pesten (beszélgetős fórum)


2010. okt. 6. 08:18

Egyáltalán nem gáz pesten vezetni. Pofátlannak és gyorsnak kell lenni,ha van egy fél autónyi hely,akkor oda máris át kell menni ha sávot akarsz váltani. Nekem más nagyobb városban (pl.: Pécs) van próblémám a vezetéssel,ott teljesen más a vezetési stílus és a gyorsaság is...

Ki kell próbálni,ha megy akkor megy,ha nem akkor legközelebb tömegközlekedés (ami iszonyat brutál).

2010. okt. 5. 21:24
Nem csak Pesten, hanem mindenhol ócska tragacsokkal járnak: Nincs irányjelzője! Olykor a kormány kerék is csak díszítés! A fék az luxus. Csak a motorja erősebb a trabiénál, de legalább abban minden működött!
2010. okt. 5. 21:15
Én Pesti vagyok. Két szabály van ha nem akarsz fennakadást: pontosan tervezd meg az utat, és haladj! Egyiptomban gázosabb vezetni mint Pesten.:)
2010. okt. 5. 14:47
Na akkor nem nyugodtam meg.De a muszáj nagy úr..Reménykedem, hogy belejövök.Köszi az eddigi hozzászólásokat is
2010. okt. 5. 14:35
Férjem is rutinos vezető, de ha a fővárosba kell mennünk, hát nagyon észnél kell lenni. Ráadásul ha a térkép szerint pl balra kell fordulni, akkor ott tuti hogy nem lehet és ha tovább kell menni egyenesen, akkor gyakran elkeveredünk. Annak aki nem ott tanul, nincs könnyű dolga.
6. benvik (válaszként erre: 1. - Cony4)
2010. okt. 5. 14:31
Nem tudlak megnyugtatni. Katasztrófa, pedig én ott tanultam vezetni. Nagyon muszájnak kell lenni, hogy én bemenjek kocsival. Inkább a tömegközlekedés. A forgalom egy dolog, de iszonyat agresszív a vezetési stílus. Bevág, leszorít stb. Nagyon jól kell tudni ott vezetni!!!!
2010. okt. 5. 14:29
Nem tudlak én sem megnyugtatni, sok autó, egyáltalán nem toleráns a többség,agresszívvak ,sokszor a sávváltás is nehéz , mert nem akarnak beengedni,stb... és nagyon fárasztó is ...
2010. okt. 5. 14:28

Őőőő, nem teljesen. Közepesen rutinos vezető vagyok, néhá keresztül kell mennem Pesten, de nagyon utálom. Főleg, h. az emberek imádnak index nélkül sávot váltani. :S Mielőtt elindulsz, tervezd meg pontosan az útvonalat, tudd, h. kb. mikor kell sávot váltani, mert sokszor elég bonyolult visszafordulni.

Bele lehet jönni, de én akkor sem szeretek ott vezetni.

3. Naposcsibe (válaszként erre: 1. - Cony4)
2010. okt. 5. 14:27
Ha ez megnyugtat,nekem vidéken nehezebb :) Sokkal rosszabbak az utak,és több a biciklis.
2010. okt. 5. 14:25
Nem. A párom rutinos vezető és még neki is feladta a leckét a pesti vezetés. Persze más, aki nap mint nap ott vezet.
2010. okt. 5. 14:24

Sziasztok.

A tapasztalaitokat szeretném meghallgatni.Milyen Pesten vezetni egy kezdőnek?Illetve nem vagyok kezdő, szinte napi szinten vezetek de egy kis városban.Máshová nem is nagyon szoktam menni, legfeljebb a szomszéd városba egyszer egyszer.De Pest más.Nagyon félek az ottani forgalomtól.

Meg tudnátok nyugtatni??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook