Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinél helyezik el a kicsi gyereket, ha az apa veri a gyerekét? fórum

Kinél helyezik el a kicsi gyereket, ha az apa veri a gyerekét? (tudásbázis kérdés)


1 2
60. csorocsaj (válaszként erre: 59. - Homok)
2010. okt. 13. 18:54
félfogadási idöbe köteles bent lenni van neki feletese ís
59. homok
2010. okt. 13. 12:03

Sziasztok!

Miért nem segít a gyámügy? Állandóan azt mondja nekem hogy terepen van hívjam egy későbbi időpontban.Ezt nem hiszem nem tudok megszabadulni így ettől az embertől

58. homok
2010. okt. 8. 21:07

Sziasztok!

Nem sikerült a terv mert a gyámügyis pasi ma nem ért rá ezért talán hétfőn talán sikerül.

57. csorocsaj (válaszként erre: 56. - Homok)
2010. okt. 7. 22:09
biztos jo
56. homok
2010. okt. 7. 18:56
Szerinted nem jó amit írtam?
2010. okt. 7. 18:20
igértem neked hogy beszélek ma vkivel sajna nem értem el ahogy tudlak hivlak
54. homok
2010. okt. 7. 16:15

Sziasztok most találkoztam anyukámmal nagy nehezen és ő holnap elmegy a gyámügyhöz, adtam neki meghatalmazást.

Kértem hogy úgy intézze hogy rögtön hozzanak határozatot hogy a gyereket csak felügyelettel láthassa, és kértem hogy a rendőrségtől kérjen távoltartási végzést.

Szerintetek működni fog?

53. Sylvia81 (válaszként erre: 51. - Homok)
2010. okt. 7. 13:32

Hány éves a leányzó?


Szerintem lépj le akkor a kicsivel, bírósági végzés nélkül sajna úgysem jogosan vinnéd a lányt, és próbáld elperelni tőle.

Ha a bíróság elveszi tőle a lányzót, akkor úgyis ultimátumot kap a lány: vagy valaki rokonnál, esetleg nálad lesz, vagy megy intézetbe. Szerintem nem az utóbbit választja...


Azért ebben a szituban sem lennék majd a helyedben: attól rettegni, hogy mikor veri meg úgy a lányt, hogy baja is lesz, ráadásul ott se leszel, hogy közbelépj. :(

Mocsok egy szitu ez az egész mindenhogy. :(

52. csorocsaj (válaszként erre: 51. - Homok)
2010. okt. 7. 12:34
huh akkor nem tudsz semmit intézni max te mész el
51. homok
2010. okt. 7. 08:19
Bestélgettem tegnap a nevelt lányommal és ő az apjánál szeretne maradni, mert nagyon szereti
50. homok (válaszként erre: 49. - Csorocsaj)
2010. okt. 6. 11:03
dobtam tesz
49. csorocsaj (válaszként erre: 48. - Homok)
2010. okt. 6. 10:51
dobj telsz
48. homok (válaszként erre: 47. - Csorocsaj)
2010. okt. 6. 10:34

Szia Írtam neked privát.

Nagyon elegem van ebből az emberből de állandóan itthol van és nem tudok sehogyan sem lelépni a gyerekkel. Már az anyukámhoz sem vihetem ki mert ő haragszik az anyura mert nem adott neki pénzt.

2010. okt. 6. 10:15
ÉN SEGITEK IRTAM PRIVIT
46. kostyi79 (válaszként erre: 45. - Homok)
2010. okt. 6. 09:35

Itt vagyok, bocsi, tegnap este egyszeruen kidoltem.

A csaladsegitosoknel kapsz jogi tanacsot is, ugy tudom, ugyvedjuk is van. Nagyon segitokeszek, es ismerik az osszes gyamugyest, ok azt is meg tudjak mondani neked, hogy ott kit kell keresned.

En mar 4 eve kulfoldon elek, ugyhogy a 4 evvel ezelotti helyzetet ismerem. Szivesen segitek, amiben csak tudok, en Pecsett dolgoztam a varosi kapitanysagon, ha onnet szeretnel beszelni az exkollegaimmal, akkor hozzajuk tudlak iranyitani. Mindenkepp olyan vkit kell keresned, aki naprakesz infot tud adni neked.

45. homok
2010. okt. 5. 20:47
kosty79 tudnál nekem segíteni kellene egy nagyon jó ügyvéd. És szeretnék olyan gyám ügyessel beszéli aki tud segíteni. Szeretném azt elérni hogy a gyerek és az én közelembe ne tudjon jönni a párom és csak felügyelettel láthassa a gyereket még hozzá hatósági személy jelenlétében.
44. Sylvia81 (válaszként erre: 34. - Benvik)
2010. okt. 5. 19:40

Ma Magyarországon minden hónapban 2 gyerek hal meg a szülői bántalmazás miatt!!!!!


Jesszusom! Erről miért nem hallani a hírekben???

43. kostyi79 (válaszként erre: 42. - Homok)
2010. okt. 5. 19:25

Rendorsegen dolgoztam, csaladon beluli eroszak es gyerek es fiatalkoru bunelkovetok ugyei voltak nalam. Csaladi osszekoto tisztkent a gyamugyesekkel es a csaladsegitosokkel dolgoztam egyutt, es szerintem jol mukodo kis csapat voltunk. Most itthon vagyok a 3 gyerekemmel, es a negyediket varom. :)

Osszetudnal kapni nehany cuccot, amikor nincs otthon, es anyudhoz menni a gyerekekkel? A koltozest meg utana is meg lehet tervezni, de most a gyerekek es a te biztonsagod a legfontosabb!

42. homok
2010. okt. 5. 19:06
kostyi te hol dolgozol hogy ilyen jó tanácsaid vannak?
41. kostyi79 (válaszként erre: 39. - Benvik)
2010. okt. 5. 18:31
Nekem volt egy esetem, bejott hozzam egy holgy, mondta, hogy megszervezte, hogy elkoltozik, a nagybatyjahoz ment, mar szereztek teherautot is a koltozeshez, megoldhato lenne-e, hogy rendorok felugyeljek a koltozest, hogy ne legyen gond. Kikuldtem 2 jarort, nem is kellett beavatkozniuk, szepen zajlott minden. Ne aggodj, nem tudja elvenni toled a gyerekeket. Mindenkepp lepned kell, ez a gyerekek erdeke! Csak rad szamithatnak, ne hagyd oket cserben!
2010. okt. 5. 18:23
ez a rendszer szarik az anyákra a nőkre és a jogaikra csak akkor lépnek ha már megtörtént a baj sajnos ,ugyhogy én azt javaslom mint ex bántalmazott nő tünj el minnél messzebb töle ne félj lépni mert lehet hogy addig halogatod hogy késő lessz kérlek LÉPJ!!!!
39. benvik (válaszként erre: 38. - Homok)
2010. okt. 5. 18:17
Ezért nem vesznek el gyereket senkitől, főleg ha van hova költözni. De költözz minél hamarabb, és nélküle.
38. homok
2010. okt. 5. 18:13
Hát mindenféle képen anyuhoz költözünk, mert nem engedte hogy hitel ügyintéző ként dolgozam és nem tudtam a lakásomat fizetni így a bank felmondta a szerződésemet. Tehát erre is valami megoldást kell találnom. Ő most azzal fenyegetőzik hogy ezért elveteti a gyereket tőlem.
37. kostyi79 (válaszként erre: 36. - Homok)
2010. okt. 5. 17:49
Rendben. Anyukadhoz nem tudnal elmenni a gyerekekkel, amig a gyamugyesek lepnek?
36. homok (válaszként erre: 35. - Kostyi79)
2010. okt. 5. 17:41
már elküldtem e-mailban a felvételeket anyukámnak és ő beszél a gyámügyesekkel
35. kostyi79 (válaszként erre: 34. - Benvik)
2010. okt. 5. 17:07
Egyetertek. Ha tudsz a bantalmazasrol, es nem teszel semmit, akkor toled is elveszik a gyerekeket. Azt pedig nem fogod tudni titkolni, hogy nem tudsz rola. Egyik bantalmazas utan vmelyik gyerek korhazban fog kikotni, az orvosnak kutya kotelessege jelzest kuldeni, es vege. El is veszik toled a gyerekeket.
34. benvik (válaszként erre: 33. - Homok)
2010. okt. 5. 16:29
Akkor kitől származna? Vagy megvárod amíg pl védőnő, gyerekorvos vagy hasonló tesz a gyámhatóságon jelzést, és akkor még tőled is elveszik a gyerekeket, mert hagytad a bántalmazást és nem csináltál semmit? Azonnal kérj segítséget!!!! Ma Magyarországon minden hónapban 2 gyerek hal meg a szülői bántalmazás miatt!!!!!
33. homok
2010. okt. 5. 16:22
nem tudom hogy kihez forduljak a felvétellel azt szeretném ha nem tudná meg hogy tőlem származik a felvétel. Addig is úgy teszek mit ha minden rendben volna.
32. Sylvia81 (válaszként erre: 27. - Homok)
2010. okt. 5. 15:39
Okos dolog volt, csak rá ne jöjjön, amíg nem vagytok biztonságban. Tényleg sürgősen lépjetek le!!!
31. aida22 (válaszként erre: 27. - Homok)
2010. okt. 5. 15:21
ezért kérj segitséget nem tudja elvinni már szigorúak az ellenörzések.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook