Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik óvodát tudjátok ajánlani Pécsett? fórum

Melyik óvodát tudjátok ajánlani Pécsett? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 4. 15:23
dejó...eddig 3-an szóltunk hozzá, és mindegyikünk a német ovit ajánlotta...:)
2010. okt. 4. 15:08
Nem tudom, a német nyelvű oviról mi a véleményetek. Szeritem nagyon jó, mind a két fiam oda járt. Az igazgatónő egy tündér, a gyerekek sokat tanulnak. Ha nem is akarod utána a német nyelv területére terelni őket, akkor is érdemes megpróbálni, szerintem nincs jobb ovi Pécsett. Lopás nem fordult elő egyszer sem, ez fontos, mert a legtöbb anyuka, akiknek hasonló korú gyerekei vannak, más oviba járnak, mindig panaszkodott.
2010. okt. 4. 13:22
Tiborc.Főleg azért,mert ráépül az általános iskola,utána meg a gimnázium is.Itt tanítottam,szóval tényleg nagyon jó suli.Ha innen 18 évesen kikerül a gyerek,nagyon stabil,biztos nyelvtudás lesz a kezében.
2. martin3 (válaszként erre: 1. - Szakacsneibolya)
2010. okt. 4. 13:08

szia! a kislányom a Babits gimnázium melletti Szőnyi utcai oviba jár (a Tiborc Iskolának (Német-magyar kéttannyalvű), németes ovi, nagyon szeretjük. A kisfiam viszont évvesztes(októberi), őt csak emiatt 4 évesen vették volna fel oda(túl sokan jelentkeznek és ezzel is csökkentik a jelentkezőket), így a Belvárosi oviba vittük(nekünk az a körzetes ovi). Ezt annyira megszerettük, hogy nem is vittük át idén a német oviba, hanem ittmaradt. Nagy az udvar, aranyosak, kedvesek az óvó nénik(tényleg!), sok jó dolgot csinálnak

de a német oviban is sok kreatív "barkácsolással" tér haza a kislányom nap mint nap.

2010. okt. 4. 13:00
Melyik óvodát tudjátok ajánlani Pécsett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook