Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mosógép öblítő adagoló fórum

Mosógép öblítő adagoló (beszélgetős fórum)

11. katus3
2010. okt. 4. 14:43
Sziasztok! A pici csőbe férjem egy darab dróttal szokott benyúlni,azzal el lehet érni.
10. gne2
2010. okt. 4. 13:33

Nekem is felültöltős a mosógépem, de le lehet szedni a tartályt. Két oldalt kell kipattintani, és akkor le lehet emelni. Én egy műanyag vödörbe szoktam állítani, és forrásban lévő vizet öntök az adagolókba, a mosószeresbe is. Később néhányszor újra töltöm, megrázogatom, átmosom. Általában egy éjszaka alatt feloldódik benne a trutyi, és szépen át lehet mosni szintén forró vízzel. Aztán átmosatom úgy, hogy az öblítőtartályba egy liter 20%-os ecetet öntök (kifolyik a felesleg, de semmit nem árt), így indítok mosóprogramot ruhák nélkül. Gyönyörű fényes lesz a dob is, és feloldja a lerakódásokat mindenhol.

Az a baj, hogy az öblítő rakódik le a kis csőben is, azt képtelenség elérni. :(

2010. okt. 4. 13:21
adagoló az a dadagoló. :)
2010. okt. 4. 13:21
a miénk is elöltöltős, de nem penészes mert mindig tisztogatoim, meg nincs is eltömődve, mégis marad nekem benne víz. máshol lehet a baj, nem az dadagolónál. :(
2010. okt. 4. 13:04

Sziasztok!


Próbáld meg hideg zsíroldóval!Az tutira mindent leszed róla!

Mert az öblítő bármilyen furcsa is zsíros!

Az enyém csodaszép lett tőle, mint az új!

2010. okt. 4. 13:02
Nekem elöltöltős mosógépem van, de ott is ugyanez a probléma... :(
2010. okt. 4. 12:43
én ecetbe szoktam áztatni és utána fogkefével lejön a lerakódás
2010. okt. 4. 12:42

Szia!

Ugyanez a problémánk nekünk is.Próbáltam már vízkőoldózni is,de az nem az igazi,mert sokáig nem lehet benne.Nekünk is a Domestosos dolgot mondta a szerelő.Forró vízbe tettem a D.-t,majd kb háromszor ismételtem meg egy nap alatt.Reggel,délben,este,mint a gyógyszerbevétel :)),aztán az utsó vízben hagytam egész éjjel.Maradt benne minimális lerakódás,de elhanyagolható ahhoz képest ami benne volt.És nem kell részleteznem,hogy már ugye úgy penészesedett is.

Szóval nem hülyeség:jó forró víz,jó sok Domestos,közbe rázogatni,öblögetni!Próbáld ki! :)

2010. okt. 4. 12:39

forralt vízzel próbáld meg többször rázogatni, öblögetni. Anyuéknál ez bejött. Utána jöhet az aprólékos fogkefe és társai.

A dugulás meg lehet hogy a mosógép adagolójának a baja nem ennek a leszedhető izének. Szerintem

2. d606bc0fd7 (válaszként erre: 1. - Cbbf4d791e)
2010. okt. 4. 12:36
Én le szoktam venni az egész kihuzhatós részt, darabokra szedem és fogkefével kitisztítom. Ez általában segíteni szokott.
2010. okt. 4. 12:32

Felültöltős mosógépem van, ahová a mosószert és az öblítőt kell betölteni az a része leszedhető. Az a problémám, hogy ahová az öblítőt kell önteni mosás után vízzel telik meg és a következő mosás előtt le kell vennem, hogy a benne összegyűlt vizet kiöntsem és az öblítőt betöltsem. El lehet dugulva. Domestosos vízbe már áztattam, de még mindig nem jó. Ti mit tanácsoltok? Hogyan tüntessem el az öblítő lerakódást. Semmivel nem férek hozzá, mert nagyon szűk a hely.

Várom tanácsaitokat, köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook