Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki próbálta a rossmann-ben kapható shaket? Sikerült is valamit elérnie vele? fórum

Valaki próbálta a rossmann-ben kapható shaket? Sikerült is valamit elérnie vele? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 20. 09:19
Kipróbáltam a málnás joghurtosat,hát az nem igazán jött be,talán a csokis hátha!
2011. szept. 20. 07:59

Sziasztok!

Én most vettem a molke kur nevezetű shaket a rossmannba,valakinek tapasztalat?Hogyan hatásos?köszönöm

2010. nov. 15. 16:39
sziasztok én a rossmanos bleib gesund porral fogytam és nekem 5 kilo ment le még augusztusban és ami fontos nem jőtt vissza a leadott kilo pedig már csak estére iszom!!!!
10. minimanyi (válaszként erre: 9. - Ariadna)
2010. okt. 6. 12:22

Köszi.

Hááát a mérleggel nem vagyok jóba (nincs is).

A legtöbb a fenekemről és a combjaimról ment le.A tokám is eltünt és van már derekam is .Erős túlzással azt mondanám 2 ruha méret,de egynél több.Arról nem is beszélve ,hogy én magam sem hittem,hogy végig birom csinálni,de megcsináltam és a látvány mellé az önbecsülésem is meg nőtt.Egyébként hétfőn kezdtem újra talán ez lesz az utolsó.Szívesen segitek jó tanácsokkal ha gondolod.

9. ariadna (válaszként erre: 8. - Minimanyi)
2010. okt. 5. 12:56
Gratulálok! Mennyit fogytál??
2010. okt. 5. 12:39

Sziasztok!

Én a "laurás" diétát szoktam a dm -be venni( mert mindenhol máshol drágább).Még soha semmilyen fogyókúrás italt ,port,egyéb varázsszert nem vettem még és nem azért mert nincs rá szükségem hanem mert nem hiszek bennük. De már az ismerőseim agyára mentem az állandó nyafogásommal ,hogy nem változik az alakom pedig heti 4-szer futok 1 órát becsülettel.Tőlük kaptam egy kis tájékoztató füzetet ami a doboz tetején van. 1 hétig olvasgattam és érlelgettem a gondolatot ,hogy bele vágok....Nem bántam meg nagyon kemény volt ,de nagyon látványosan lefogytam 2 hét alatt.

2010. okt. 5. 08:12
Én a Rossmanosat iszom, Well mix a neve, 1300ft, de semmit nem fogytam, igaz nem is iszom rendszeresen.
2010. okt. 4. 11:26

Abba a hibába már én is beleestem, hogy megvettem a Dm-es Das gesunde nevezetű "fehérjeport". Láttam van neki Rossmann-os ikertestvére is.


Kb 1000 Ft, de 100 Ft-ot sem ér! Hidjétek el nincs semmi értelme! Meg kell nézni a tápanyagértékét!

100 gramm DM porban kb. csak 14 gramm fehérje van. A napi foszfor - és Magnézium szükségletet fedezi, és ezen kívül van benne elenyésző mennyiségű jód és kálcium. ENNYI

egy fehérjeportól minimum elvárható lenne, hogy 100 grammja legalább 40 gramm fehérjét tartalmazzon és legyenek benne (esszenciális) aminosavak (izoleucin, leucin, lizin, metionin, fenilalanin, treonin, triptofán, valin, arginin, cisztein, hisztidin, triozin, alanin, aszparginsav, glutaminsav, glicin, prolin, szerin) és akkor még a vitaminokról nem is beszéltünk.

4 ezerért már kapsz olyan (950 grammos) fehérjeport, aminek 100 grammjában 90(!) gramm fehérje van, tartalmazza az esszenciális aminosavakat A-D-C-B1-B2-B6-B12-vitaminokat, valamint niacint, folsavat és biotint is. Annyi szépséghibája van, hogy ásványi anyagokat már nem tartalmaz.


Az DM-es Rossmanos porok tápértéke nulla és a DM-esnek (a Rossmanosét nem tudom) az íze penetrális!!

2010. okt. 4. 09:10
Igen, valami olyasmi.
2010. okt. 3. 21:45
Sziasztok! Fehérjeturmixról van szó? Vagy miféle shake ez?
2010. okt. 3. 18:46
jo
2010. okt. 3. 18:46
szia! Én a dm-el fogyózók.Reggel és este azt iszom...én fogytam és egész jó.Feltölti a hasam és nem vagyok éhes!
2010. okt. 3. 18:45
Sziasztok. A vacsorámat szeretném helyettesíteni vele, de nem tudom, hogy hatásos-e egyáltalán. Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook