Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret de nem szerelmes fórum

Szeret de nem szerelmes (beszélgetős fórum)


1 2
34. 68b1114f6e (válaszként erre: 33. - Ági0603)
2010. okt. 25. 12:51
Az rendben van. De egy érzés vagy jön magától, vagy nem. Azt csellel, rafinériával, erőszakkal, akármivel nem lehet a másikra kényszeríteni.
33. Ági0603 (válaszként erre: 30. - 68b1114f6e)
2010. okt. 25. 00:50
Lehet h más erre képes,de ha én imádok valakit és vele képzelem el a jövőm az a másik csak úgymond elvan velem akkor az már nem jó kapcsolat...Túl nagy szerelem volt a miénk ahhoz hogy el tudjam fogadni,hoy most szépen lassan kihűl...:(
32. Ági0603 (válaszként erre: 28. - E2da8c4d63)
2010. okt. 25. 00:49
Köszi az érdeklődést.:) tnap 1 hónapja hogy külön vagyunk.elég jól bírom,bár azt az első 1-2 hetet az ellenségemnek nem kívánnám...viszont mostmár túllátok az exemen és élvezem hogy egyedülálló lettem.tnap találkoztunk egyébként visszacseréltük még pár cuccunkat,ő pedig bevallotta,hogy egy kis rüfke mert már jobb szót nem találok,amint megtudta h külön vagyunk ráugrott és elezdte hívogatni,sms,stb.azt mondta tnap h találkozgatnak és megértik egyást de ő megmondta a csajnak h sok értelmét nem látja a dolgonak,mert ő még nem akar kapcsolatot,"hiszen még csak most szakítottunk".sokat nem segít a helyzetemen,de azért jól esik,hogy őt sem érintette olyan jól a szakítás mint ahogy azt az első pár napban az orrom alá dörgölte (buli,élet,nem hiányzok neki stb)... viszont az a láthatlan fal ami tnap este köztünk állt az vmi hihetetlen.ti is így vagytok? kb 3 méterre álltunk egymástól és amikor közelebb mentem akkor egyszerűen zavarba jött vagy nem tudom,a lényeg h tapintható volt a feszültség...
31. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 24. 21:58
Amikor én megkérdeztem a volt pasimtól még a kapcsolatunk alatt, hogy szerelmes-e belém, azt mondta: igen, kis rövid gondolkodás után. De tettem neki egy kereszt kérdést: mi az a szerelem? Nem tudott rá választ adni, azt mondta nem tudja. Volt ettől még fantasztikusabb válasza is :D Azon már így most, hogy már nem vagyunk együtt, csak röhögni tudok komolyan... De én akkor vele maradtam ennek ellenére is.
2010. okt. 15. 21:14

Attól még tök jól el lehetett volna lenni.

Áh, nők.:(

29. zzmm (válaszként erre: 22. - Ági0603)
2010. okt. 15. 21:05

Én is elég büszke vagyok, ha valaki menni akar, menjen, ha már nem úgy érez, ez van. Nem mutatom neki, hogy szenvedek, nem kérem, hogy próbáljuk meg újból, nem akarok még egy utolsó esélyt. Még akkor sem, ha nagyon fáj és otthon csak hetekig itatom az egereket. Ez lehet, hogy jó, lehet hogy rossz.. De az biztos, hogy nem azért fogjuk újra kezdeni, mert megsajnál, mert szeret, mint volt társat, barátot, valakit, akivel hosszú hónapokig megosztotta a mindennapjait.


És persze, hogy nem tud még veled barátkozni, egy helyen lenni. Hisz valamilyen szinten szeret, nem vagy neki közömbös. Szerintem ez friss szakítás után teljesen természetes.

2010. okt. 15. 19:04

mi ujsag, hogy megy a kulonlet?

hogy birod? volt azota valami?

27. VictorHUN (válaszként erre: 26. - Ági0603)
2010. okt. 7. 18:24
Ilyen esetben nem kell mondani semmit mert a tényeken ez nem változtat. Ami elmúlt az elmúlt és ennyi volt kész.
26. Ági0603 (válaszként erre: 24. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 7. 17:58
Talán azért voltam büszke mert volt már olyan,hogy szakítottunk és vissza akartam menni hozzá.és annyira akartam,hogy mindent megtettem,hogy visszakapjam.őszinte vtam vele,és ő akkor eléggé kihasználta mert tudta h bármit mondhat én úgyis kitartok és ez ment egy hónapig míg újra összejöttünk.(ez pár éve volt) akkor teljesen kikészültem idegileg.és nem bírnám ki még 1x.tudom azt,hogy nem bírnám ki ha elutasítana,könyörögni meg nem akarok és úgyis az lenne belőle.De mégis hogy mondhatnám el neki ,hogy vissza akarom kapni,ha ő már nem szerelmes belém...:(:(
25. VictorHUN (válaszként erre: 24. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 7. 16:11
Jó beszél. A büszkeség az ami tönkre tehet mindent egy életre
24. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 21. - Ági0603)
2010. okt. 7. 16:09

Ne nekem, de magadnak válaszold meg a kérdést: mire mész a nagy büszkeségeddel? Mire volt jó, hogy erős maradtál, amikor vele beszéltél, és most omlasz össze? Miért kell azt lódítanod neki, hogy élvezed a különlétet, amikor nem így van? Annyi kapcsolat azon megy tönkre, hogy emberek képtelenek őszintén elmondani, hogy mit éreznek, mit akarnak?

Miért nem vele beszéled meg, hogy miért mondta, amit mondott? Mi változott meg?


Itt majd kapsz egy csomó olyan tanácsot, amivel úgy sem tudsz mit kezdeni, mert két ember kapcsolatát nem lehet kívülről megítélni, viszont remekül félre vihet. Lehet, hogy életed legnagyobb szerelmét veszíted most el, mert mindenkinek őszintén kitárulkozol, csak annak nem, akinek kellene?


Mit veszítesz vele, ha őszintén elmondod, hogy szereted és vele akarsz maradni? Legfeljebb azt mondja, hogy ő viszont nem akarja. De nem kell nyolcvanévesen arra ébredned, hogy a gyávaságod miatt voltál boldogtalan.


Bátorság kiscsaj ;)

2010. okt. 7. 15:59
Még vissza sírjátok egymást de akkor más késő
2010. okt. 7. 07:40
és még vmi.nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre.tnap este amikor hívott azt mondtuk h barátok maradunk és nem lesz az, h ha közös helyen jelenünk meg akkor nem lép le egyikünk sem mert az olyan kínos.de ő azt mondta, a beszélgetésünkkor,h ő nem akar velem 1 helyen bulizni még.és h ok hogy barátok maradunk,de ő MÉG nem akar,hanem majd később csak.Ez miért lehet?
2010. okt. 7. 07:38
Köszönöm szépen a válaszokat!Volt benne jól eső és kevésbé jól eső de mindenképp jogos!Tényleg köszi!Igen szeretem még.És 1 héttel a szakításunk után annak ellenére h megkértem ne tegye tnap este felhívott.egy mondva csinált ürüggyel...én erős maradtam és azt mutattam mintha élvezném a külön létet.persze ez nem így van még most,de ő elhitte és nem igazán volt boldog tőle ahogy észrevettem.kicsit olyan érdekesre sikerült az egész.de büszke vtam magamra.
20. e2da8c4d63 (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 4. 12:51

Szerintem egy nap utan persze, hogy nem banja meg, most meg elvezi a szabadsagot, felfedezi ujbol a vilagot. Minden kapcsolatban - plane ha nagyon szoros az egyuttlet - az elso napok felszabaditonak tunhetnek. Kivetel persze a langolo szerelem, ahol meg egy ora is sok a masik nelkul. Aztan eltelik par nap, es rajon, hogy nelkuled megsem olyan jo. Ez persze egyaltalan nem biztos, de en azert meg nem irnam le ezt a dolgot. Tapasztalatbol mondom, en is jartam mar ugy, hogy ellaposodott, uresse valt az egyutteles. Aztan megbeszeltuk - nagyon hasonloan, mint ti - es elkoszontunk (7ev utan). A mi esetunkben nem lett egybol uj kapcsolat egy harmadikkal, ha nalatok is igy marad, akkor siman van esely ra, hogy par het mulva felkeres. Az is sokat szamit, hogy te szakitottal, szerintem ez jo.

Az, hogy utana beled szeret-e? Azt mondanam 50-50%.

Ha van erod taktikazni kicsit, latvanyosan megallni a helyed, hogy lassa micsoda eleteros no vagy, talan felszitja a tuzet. Ha van meg parazs. Szerintem most meg minden variacio lehetseges.

Nalunk a volt baratom a szakitas utan par hettel viragszirmokkal teleszorta a szobat, es halal szerelmesen kert, hogy menjek vissza.

Szerintem legy eros, es magadra koncentralj, keress sok oromot. Ez majd hozza magaval a megoldast.

Te szerelmes voltal meg bele?

2010. okt. 4. 12:31

Tapasztalatból mondom, hogy ha próbálkozik is ne fogadd vissza. Ha nem szerelmes nem működne a kapcsolat. Te is azon rágódnál mindig hogy nem szerelmes beléd és mi van ha talál valakit akibe beleszeret csak te szenvednél ebbe a kapcsolatba.

És ha ez a kapcsolat részéről működne szerelem nélkül akkor el sem mondta volna hogy nem szerelmes.

Én elkövettem azt a hibát hogy visszafogadtam de csak én szenvedtem neki meg kényelmes volt a helyzet. Pár napja ismételten megmondtam neki hogy vége és ne is próbálkozzon többet. Habár nálunk súlyosabb volt a helyzet mert kettős életet élt.

2010. okt. 4. 09:07

Elhiszem hogy megdöbbentő volt hallani.

De a kérdésem az hogy Te szerelmes vagy e?

17. 504d3546bf (válaszként erre: 16. - E8c814b51a)
2010. okt. 4. 03:40
Az a szeretet egy szerelem melyebb formalya es hosszu egyut eles uttan alakul ilyene.Mar nem annyira viharosmint elotte a kpacsolat
16. e8c814b51a (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 3. 22:49

Nem tudom valaki azt mondja, hogy fontosabb a szeretet, mint a szerelem. Az úgy is elmúlik viszont a szeretet megmarad!

Ettől függetlenül megértelek, mert nekem is rosszul esett volna, nagyon.

Ha már így döntöttél, hogy külön akkor egy időre szerintem maradjon is így és esetleg megmondhatod neki, hogy neked most idő kell ezt emésztgetni.

Gondold át, de ne érezd magad rossznak, mert sokan így reagáltak volna!

15. Renpi (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 3. 22:44
Szerintem jobb ha tovább lépsz.Én is hasonlóan jártam.Mikor kimondta,hogy nem szerelmes csak szeret akkor én is azt mondtam,hogy akkor itt és most fejezzük be.A szeretetet szerintem kb 20-30 év párkapcsolat után lehetséges és nem a kapcsolat elején.Nekem volt már egy 10 éves kapcsolatom is és én még akkor is tiszta szívből szerelmes voltam.Jobb ha megpróbálod tultenni magad rajta,bár tudom nehéz lessz,mert nálad szerintem szerelem volt és így nehezebb,de azért vannak a barátok,hogy segítsenek ebben az időszakban is.Türelem és kitartás az kell de nagyon.
14. zzmm (válaszként erre: 12. - F36e266467)
2010. okt. 3. 20:36

Én is egyetértek..

Ha már mondta, hogy nem szeret és különváltatok.. És azt is mondta, hogy jobb neki így, akkor szerintem sincs mit tenni. Nem fognak az érzései egyik napról a másikra megváltozni..

Sajnálom.. :(

13. 504d3546bf (válaszként erre: 11. - F36e266467)
2010. okt. 3. 20:34
Persze , nem is lehet ugy elengedni iilyenkor ,hogy majd visszajon. Az olyan biztos mint nallunk mondjak"mint a kutya vacsoraja"
12. f36e266467 (válaszként erre: 10. - Félős nyuszi)
2010. okt. 3. 20:28
Abszolút egyetértek :))
11. f36e266467 (válaszként erre: 9. - 504d3546bf)
2010. okt. 3. 20:28

Néha eljön az a pont, amikor jobb ha elfogadjuk, hogy soha. Különben csak feleslegesen reménykedünk.


Ha nem így lenne, az úgyis kiderülne.


A hozzáállás a lényeg.

2010. okt. 3. 20:20

Tapasztalatból írom,ennek VÉGE.

Mint szokták mondani,csak a káposzta jó felmelegítve.

A szerelem erősebb,mint a szeretet,hisz amikor az ember szerelmes akkor érzi igazán boldognak magát.

A szeretet szép dolog,de az nem elég egy párkapcsolatban.

9. 504d3546bf (válaszként erre: 8. - F36e266467)
2010. okt. 3. 20:12
Sohha ne mond ,hogy soha. " jobb hideg labast forro tuzhelyre ,mint forro labast hideg tuzhelyre tenni" . De ha lesz is szerelem az nem egyhamar lesz
8. f36e266467 (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 3. 19:33

A tippem: Ennek vége. És jobb, ha te így állsz hozzá. Nekem inkább határoztlanság jön le a párodból és nem vacilálás.


A különbség a kettő között ott van, hogy nem abban nem biztos, hogy mit érez, hanem, hogy működhetett volna-e szerelem nélkül.


Nagyon jó, hogy nem hagytad magad lehúzni azután, hogy megtudtad, hogy nem szerelmes.


Én a te helyedben lezárnám és ha próbálkozik, akkor nem engedném a húzd meg, ereszd meg játékot. Abban csak szenvednél.


Emlékezz arra, amikor kimondta, hogy nem érez szerelmet. Az segít, hogy helyre tedd az érzéseidet.


Nincs kizárva, hogy meg fogja bánni, de az a megérzésem, hogy ez már szerelem nem lesz többé.

7. andi6020 (válaszként erre: 2. - Mandella)
2010. okt. 3. 19:07
Katonaságnál,vagy a rendőrségen dolgozol?
2010. okt. 3. 19:02
Szerintem a szerelemnél értékesebb a szeretet, hisz az mélyebb hosszantartó.
5. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 3. 18:22
Várj még....De ha nem csak egy hullámvölgy, hanem tényleg úgy érzi nem szerelmes és vége, akkor te se bánd! Adj időt magadnak és neki is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook