Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins menü magyarosítva - Lowcarbeuropa fórum

Atkins menü magyarosítva - Lowcarbeuropa (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Atkins menü magyarosítva - Lowcarbeuropa

2008. szept. 30. 13:47
Most teveztem hogy teszek a sütöbe zöldség mixet hogy legyen állandóan kéznél ha kell ehető zöldség. :)
2008. jún. 19. 20:47
Bajban vagyok egy kicsit mert csinaltam mar az atkins dietat mo-on de most hollandiaban lakok es naluk sok olyan jo elelmiszert nem talalok meg mint otthon!A masik h nem szeretem a kefirt a natur joghurtot a halat se igazan es meg 1-2 zoldseget de s.o.s. ujra lefuttatnom par kg-ot!Napi kb 5-10km-t biciklizek,a munkaba meg napi 8 orat "futok" szoval a napi testmozgas boven meg van1mit tudnal ajanlani?
2008. febr. 18. 15:34
Na, én ebbe belevágok! Tetszik, hogy értelmes kajákból van összeállítva a menű. Annyit változtatok rajta, borjút és a marhát lecserélem szárnyasra v. halra.
2007. dec. 6. 01:22
Szia!Szerintem ez a diéta teljesen megfelel egy cukorbeteg diétájának,csak ajánlani akarom annak aki ki akarja próbálni:)Ha változatosságot akartok vegyetek egy cukorbetegeknek készült recept könyvet is:)
2007. aug. 3. 22:23
Sokunknak nehéz követni az amerikai atkins diétát. Sokszor jól jön egy elészített menű. Nem kell szorosan ezt a tervet követni, de mégis irányvonal, hogy mit is együnk...
Találsz majd egy magyarosított heti menűt és pár praktikus tanácsot is...

Ugrás a teljes írásra: Atkins menü magyarosítva - Lowcarbeuropa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook