Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( fórum

Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. okt. 2. 23:37
Hát nem akarlak lelombozni de ez olyan se veled se nélküled dolog.Azt hiszem te mindig csak második maradsz de ne haragudj érte ez nem hiszem hogy változni fog szerintem add ki at útját kár leparkolni ilyen mellett mással is el lehet tölteni az időt.Valahol biztos vár te rád is az akinél az első helyet foglalhatod el.:))))))))Csak nyílj meg.És fel a fejjel.
31. mazsola&tádé (válaszként erre: 23. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:37

Ne dőlj be neki. Ő is válaszolt, ha érdekelt a családjáról valami.

Azt mondta, senkit nem engedett még ennyire be az életébe, és én voltama legcsodálatosabb ami valaha is történhetett vele az életben...stb....

most mégsem velem van...

Ja és anyukám 12évután elvált

a nevelőapámmal szintén 12 évet volt

a mostani párját 49évesen ismerte meg, együtt vannak 8 éve.


Nekem is ez ad erőt...ha neki sikerült minket felnevelni egy alkoholista mellett egyedül, és párt is talált később.

akkor én miért nyavajgok?

30. Tamianyu (válaszként erre: 27. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:36

Etet mint a tyúkot...már ne is haragudj.Bizonytalan abban hogyan alakulnak otthon a dolgai,és kell valaki tartalékba.Miért hagyod magad így megalázni?

Te tényleg elhiszed,hogy szeret,és lehet közös jövőtök?

2010. okt. 2. 23:35
Az a lényeg, hogy tovább kell(ene) lépned, van még elég pasi!
28. Tamianyu (válaszként erre: 19. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:35
És akkor neked 50 évesen hiányzik egy ilyen bonyodalmas kapcsolat tele kétkedéssel fájdalommal?
27. beledöglök (válaszként erre: 22. - Tamianyu)
2010. okt. 2. 23:35

Úgy kezdtem bele a kapcsolatba, hogy azt mondtam neki egy szavába kerül és azonnal félreállok.

Most is ezt mondtam neki, hogy én úgy érzem, már felesleges lettem.

Azt mondta, hogy sokkal több vagyok, mint szerető és arra a többre szüksége van tőlem, mert azt csak én tudom megadni.

26. ugrilac (válaszként erre: 12. - 35486a5042)
2010. okt. 2. 23:32
Miért nem változtattok rajta? szaladgál annyi pasi ebben a világban, mindenkire rátalál a párja is.
25. mazsola&tádé (válaszként erre: 7. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:31

de ismerős szöveg....

ezt tanítják nekik valahol?

24. mazsola&tádé (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:30

Hát...nehéz kérdés. Valahol biztos szeret, mert nem lenne veled 3 éve.

De a feleség, család mindig az első lesz.


Az én sztorim:

Kedvessel 2 éve ismerkedtem meg, én független voltam. Később kiderült, ő nem. Azt mondta szétmenőben vannak, nincs házasság...a nőnek van gyereke. De a lakás, a hitel közös, együtt kell lakniuk. Egyiknek sincselég pénze a továbblépéshez.

A csajnak lett új pasija, elköltözött tavaly. Azt hittem, lassan megoldódik, és Ő majd eljön hozzám. nem nyaggatam,nem hisztiztem mikor jön, miért nem jön...

Idén tavasszal a csaj visszaköltözött,mert összeveszett a pasijával. Azt mondta ő még mindig a kedvesem szereti, 12 év után is.

Elkezdtek beszélgetni az elmúlt időről,meg nem tudom mikről.

Múlt héten kedves simán feljött, és a képembe mondta, hogy "VÉGE van kicsim, kibékültünk otthon".


Ennyi.

Akkor mennyire szeretett?

És most ő van megsértődve, mert azt mondtam ő csak használt engem.

23. beledöglök (válaszként erre: 17. - 35486a5042)
2010. okt. 2. 23:30

Persze, beszélünk minden nap.

És úgy viselkedik mintha semmi sem történt volna, csak én fújom fel a dolgot.

És szerinte ez csak a bizalomnak és az irántam való tiszteletének a jele, hogy megosztotta a problémáját velem.

És senki mással, mert velem akarta

22. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:29
Ne hari,de mégis min csodálkozol?Te belementél egy szerető szerepbe,tudtad csak másod hegedűs lehetsz.Ha Ő is azt érezné amit te,akkor már elvált volna.Nem csapott ő be téged,te csaptad be magad,álmodoztál valamiről ami nincs.Amint látod még bízik abban,hogy rendbe teheti a házasságát.Nem elég egyértelmű ez neked,hogy a felesége az akit szeret?Ha nem így lenne,akkor egy ilyen házasságból ár kilépett volna.Te csak szexre kellettél,mert otthon azt nem kapta meg.Becsüld az őszinteségét,és tartsd tiszteletben az életét.Ha rendbe akarja tenni,állj félre.A felesége az a nő aki hozzá tartozik,de ezt eddig is tudtad.Legyen már némi tartás benned,és vonulj vissza.Ha rájön mégis téged szeret,azt biztosan tudni fogod,és akkor nem leszel kénytelen egy ti titkos viszonyban szenvedni.
21. 6e23363a1d (válaszként erre: 19. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:29

Ha meg sem próbálsz változtatni, akkor semmilyen.


Válaszút elé kell állítani és ha nem Téged választ teljesen, akkor másodhegedűsként boldog leszel mellette? Szerintem nem...., max. csak ADDIG!

Megéri?

2010. okt. 2. 23:29

A hozzászólásokat nem olvastam el, hogy ne befolyásolják a véleményemet. Bocs, hogy egy kicsit durván fogalmazok, de ha: "...nem tudná elviselni ha a felesége megcsalná. Nem is akarja elveszteni." akkor szerinted téged szeret? - hulljon le szemedről a rózsaszínű köd, te mire kellettél neki 3 évig?

Még egyszer bocs, de ez a férfi nem érdemli meg, hogy kitarts mellette és várj rá, menj és keress magadhoz illőt. SOK SZERENCSÉT.

2010. okt. 2. 23:26

Egy borzalmas házasságból menekültem hozzá, ahol a férjem megalázott és terrorizált.

50 éves vagyok. kivirultam mellette. Nő lettem, ami nem voltam a férjem mellett.

Sokszor úgy éreztem, hogy első vagyok. Belőle is a saját elmondása szerint újra férfit csináltam.


Milyen esélyem van még ?

2010. okt. 2. 23:24
Lehet, hogy borzalmasan nagy lenne most a fájdalom, de elkezdődhetne a gyógyulási folyamat. Ebben a kapcsolatban maradva sem fájdalommentes, folyamatosan csak gyötrődhetsz tovább.
17. 35486a5042 (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:23

szokott téged hívni? mert engem még azt se...

bezzeg ha találkozunk, akkor meg akar... :(

16. 6e23363a1d (válaszként erre: 15. - 35486a5042)
2010. okt. 2. 23:22
Meg kell szüntetni a fájdalom okát....és minél hamarabb!
15. 35486a5042 (válaszként erre: 13. - Ylush)
2010. okt. 2. 23:19
jah, igazad van, csak az a rettenetes nagy fájdalom... :S
14. 6e23363a1d (válaszként erre: 13. - Ylush)
2010. okt. 2. 23:19
Úgy van!
13. Ylush
2010. okt. 2. 23:18

Sajnos, ahogy az előttem szólók írták, Te csak 2. voltál/vagy az életében.

Ha szeretne, már lépett volna a feleségével kapcsolatban, vagy legalábbis eszébe nem jutna vele lefeküdni.


Ne lágy 2.!

Ne elégedj meg azzal, ami most van.

Harcolni érte, nem érdemes, ha változtatni akart volna, illetve komolyabban akart tőled volna valamit, akkor már megtehette volna.

Viszont...

Ha elfelejted, akkor esélyed lesz egy teljes, boldog életre.

Ahol megbecsülnek, és kimondják, hogy szeretnek... ahol Nőnek érzed magad, és nem csak a sex miatt lesz valaki melletted!

12. 35486a5042 (válaszként erre: 7. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:17
mi mindig csak másodikok leszünk...
2010. okt. 2. 23:17
de ilyet mondani,hogy most vedd vissza a vágyaidat, mert most a feleségével lesz sex, aztán majd ha elmúlik, akkor újra együtt lehettek... hát az biztos,hogy leesett volna az állam , ha ilyet mondanának nekem, aztán repülne az első pofon.... :S
10. 6e23363a1d (válaszként erre: 7. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:16
Pedig második vagy és ha nem lépsz, az is maradsz !
9. 266abbdae5 (válaszként erre: 7. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:15
És te hogy érzed...második vagy?
2010. okt. 2. 23:14
Őszinte leszek: téged ez a férfi csak használ. Most akar szeretkezni a felesége, így már nem kellesz, mert jó ő is. Ne hagyd már magad így megalázni!!!
2010. okt. 2. 23:14
Oly sokszor mondtam neki, hogy utálok második lenni. Mindig azt mondta, hogy nem vagyok második. Még most sem.
2010. okt. 2. 23:14

Amit írtál számomra úgy tűnik, csak pótlék voltál, aki a testi szükségleteit kielégíti addig amíg a felesége nem hajlandó vele ágyba bújni. Most pedig félre rakna, de nem véglegesen, legyen egy biztos pont akihez újra visszatérhet.

Ne haragudj az őszinteségemért, de én biztos kidobnám, ennél többet érsz és érdemelsz. Most biztos nagyon fáj, de adj magadnak esélyt a boldogságra. Teljes szívemből kívánom, hogy minél hamarabb találj magadnak társat, aki csak téged szeret és veled akar lenni.

5. 35486a5042 (válaszként erre: 2. - 6e23363a1d)
2010. okt. 2. 23:10
igen, ez így van, és így is marad...tudom,hogy szar érzés, velem is hasonló van, de még csak 3 hónapja kb....
2010. okt. 2. 23:09

uristen, nem egyszerű...kíváncsi vagyok,h milyen válaszokat kapsz...

De az biztos,hogy téged is szeret, különben nem lenne veled 3 éve...

3. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:09
Lehet haragudni fogsz érte amit mondok...de szerintem nem...csak kihasznál...testileg...:(
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook