Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( fórum

Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
92. d10c9aeb45 (válaszként erre: 82. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 16:48
Szia! Nemirhatom le Neked a főrúmba amit erröl gondolok, max privibe. Csak annyit mondanék neked, hogy nagyon sajnállak, és együtt érzek veled, de kérlek, a saját érdekedbe, hogy fejezd be ezt a kapcsolatot minnél hamarabb. Elhiszem Neked hogy szereted, meg aztis hogy Ő szeret, de soha nem lesztek boldogok, és nagyon sokat fogsz szenvedni. És még valami, soha nemfogja elhagyni a családgyát miattad, bárhogyis szeret. Kitartás, és kerezsd a szerelmet máshol, ez nem a tied. Túdom hogy megtalálod, hidd el!!!!!!!!!!!!!!
91. Tamianyu (válaszként erre: 85. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 16:42

Ilyet csak a nők legalja csinál..már bocs.

De ehhez valóban gyomor kell.Undorító gusztustalan,embertelen aki erre képes.

A pasi meg szót sem érdemel...

90. félős nyuszi (válaszként erre: 89. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 4. 16:14

Ha ésszel gondolkodnék még akkor sem kéne,ha ő lenne az egyetlen a földön.Sajnos érzelmileg annyira magába bolondított,hogy még a hatása alatt vagyok.

Ezt lehet,hogy tényleg csak azért tette,hogy ágyba cipeljen.

Én soha semmit nem kaptam tőle.

Viszont a felesége 80 rugóért most kapott egy telót,és vacsorázni hordja.

Ez meg azért lehet,hogy ne gyanakodjon szerencsétlen.

Amúgy a pasi full anyagias,és az asszonyka családja igen jómódú amiből ők is kapnak.

Péter hétvégén is buliba volt,ahol totál kiütötte magát,miközben az asszony nemsokára szül.

Ő meg otthonról hivogatta,hogy mikor ér már haza a férje?

Szerinted szereti ezt a nőt?

Vagy csak magát?/én ezt gondolom/

89. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 88. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 15:46
Ha szeretne nem vinne a felesége ágyába! Ezzel nemcsak a feleségét nem tiszteli, de téged sem. Miért mondja azt hogy szeret? Hát mert így be tud vinni a felesége ágyába, és még annyiba sem kerülsz mint egy ku---a. Bocs, ezzel nem téged akarlak minősíteni, de még azt a fáradtságot és anyagi áldozatot sem teszi, hogy egy hotelba vigyen. Őszintén: tényleg kell neked ez a pasi?
88. félős nyuszi (válaszként erre: 86. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 4. 15:38

A felesége szereti,és Péter is azt mondja,hogy nincs baja a nejével.

Viszont előttem is volt egy 10 hónapos kapcsolata,akkor még az asszony nem volt terhes.

Ez a lányka is ebben a bizonyos ágyban hempergett.

Szerintetek szexmániás?

De akkor miért mondja el ezerszer,hogy szeret?

Ennek semmi értelme,tökre zavaros.

87. rozsa13 (válaszként erre: 82. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 15:25

Vajon milyen barát az ilyen???

Te is szeretnél ilyen barátot?

Egyértelmű csak jó esikaz idegen husika!

Mondjam lehet nekik van igazuk, amíg így be dölnek a hölgyek, addig nekik mindig akad itt, vagy ott egy kis boldog óra!

86. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 85. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 15:21

Na ez a pasi a családapák szégyene! Szegény felesége ha tudná, kinek szül most gyereket és mi történik az ágyában ahol este a férje mellett nyugalomra hajtja a fejét........

Te mit szólnál, ha a Te ágyadban hemperegne a férjed a barátnőddel, miközben éppen gyereket szülsz neki? ( még úgy is ha már nics intenzív érzelem köztetek )

85. félős nyuszi (válaszként erre: 84. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 4. 15:14

Tudom,hogy igazad van.De tudod mit tartok igazán gusztustalannak?Ha már csak az eddigiek alapján ez a véleményed:-azt,hogy abban az ágyban szeretkezik velem,ahol a lánya,meg a felesége alszik.

Ez a gusztustalan!

Akkor minek a jó fenének nem lép ki a házasságból?

Ha ennyire NEM TISZTELI azt a nőt akit isten színe előtt társának választott.

De megválaszolom én:mert így kényelmes,és kielégítő!

84. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 82. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 14:59
Hát ne haragudj, de ettől kifordul a gyomrom. Neked tényleg olyan pasi kell, aki a terhes felesége mellett téged hívogat? Amikor meg válságban van az otthoni kapcsolatod, kisétál szépen a casanova szerepből? Ez gusztustalan!
83. Dorka29 (válaszként erre: 82. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 14:09

Szerintem pontosan tudod, hogy mi lesz a vége... szar átélni, szar benne lenne, mégis bevállaltad valamiért...


Ha kilépsz a tartós kapcsolatodból, ennek a kapcsolatnak is annyi lesz, mert valószínűleg Te majd többet akarsz, mint amit Ő tud nyújtani..

2010. okt. 4. 14:03

Hasonló cipőben járok,mint a fórumnyitó.

Viszont sokkal bonyolultabb a mi "kapcsolatunk".

Péter 11 éve él házasságban,van egy 4 éves kislánya,felesége e hónapra várja a második babát.

Én 8 éves párkapcsolatban élek,amiben mára már részemről nincs érzelem.

Péter a párom kollégája,és "barátoknak"is mondhatók.

Mi egy összejövetelen jöttünk össze,4 hónapja,amit Péter tartott.Ott történt meg az első csók.

Ezután 1 hétig nem hallottam róla,míg kiderítette a tel.számom,és elkezdett üzengetni,hívogatni.

Elkezdtünk titokban találkozgatni.Mindig velem akart lenni,ezerszer elmondta,hogy szeret.Még le sem tette a telefont,már hívott újra és újra.

Volt olyan,hogy csak beállított hozzánk,vagy felhívott minket magukhoz.Ez utóbbi nekem nagyon kínos volt.

Annyira meg volt értem őrülve,hogy sokszor úgy éreztem lebukunk a viselkedése miatt.

Nyáron 1 hétre elment a családdal nyaralni.

Onnan is minden nap nekem üzent,és számoltuk vissza a napokat,hogy végre hazajöjjön és találkozhassunk.

4 hónap alatt szex csak 5-ször volt köztünk,mivel nehezen tudjuk megoldani a talikat.

Előfordult olyan is hogy úgy hívott fel,hogy a felesége is otthon tartózkodott,csak azért,hogy elmondja,hiányzom neki.

Kb.2 hete valami megváltozott.

Összevesztem a párommal,és mondtam Péternek,hogy én mindenképp elköltözöm.De már előtte is tudtára adtam,hogy én ki fogok szállni a jelenlegi kapcsolatomból,csak tudjam már megoldani az anyagi dolgokat.

Ő erre annyit mondott,hogy béküljünk ki a párommal.

Én őt/Pétert/már 3-szor elküldtem finoman.Mondtam neki,hogy szenvedni fogok ha megszületik a gyerekük,és most is szenvedek,ha arra gondolok,hogy épp a feleségét öleli,csókolja.

Ő azt mondat,akárhányszor elküldöm,annyiszor fog visszahívni.Sokszor nem értem őt.

Már nem hív annyit,és nem mondja annyiszor,hogy szeret.Érezni érzem rajt,és azt is,hogy megijedt valamitől.

Mindketten úgy érezzük,hogy ilyen kölcsönös szerelem még egyikünknél sem volt,mint a kettőnké.

Tudom,hogy közös jövőnk nincs,a kisgyerekek miatt.

Én nem akarom,hogy a gyerekei apa nélkül nőjenek

fel.Egyik beszélgetésünk alkalmával azt mondta,hogy neki semmi baja az asszonnyal.

Végképp összezavart.

Szerintetek mi lesz ennek a vége?

81. secret! (válaszként erre: 75. - Beledöglök)
2010. okt. 4. 09:57
Ne az fájjon, hogy szerető vagy, inkább vedd észre hogy soha nem fog téged választani, ha a csordában maradsz, és te ezt tudod. Teljes életet akarsz e élni, valakinek az 1. számú lenni, vagy örökre a 2. a sorban?
2010. okt. 4. 08:49
Ahol érzelmek vannak, ott semmi nem fekete vagy fehér.. a jogban igen, de még ott is lehetnek kiskapuk (sajnos) Viszont, amit Doki ír a tiszta színekkel való játékról az igen. Határozott igen...de számomra egy kis szürke belefér.. már ha csak a színkeverésből indulunk ki.. :-)
79. veledjooo (válaszként erre: 77. - Beledöglök)
2010. okt. 4. 05:41

:)) Én is fekete-fehér mániás vagyok, és azért kell néha egy kis szürke, hogy az ember rájöjjön, hogy inkább a fekete és a fehér. :))

Fordíts hátat, és ragyogj a világba, ha nem másért, akkor azért, mert meg tudtad tenni, és jönni fog az, akivel teljes életet élhetsz. :)

78. f36e266467 (válaszként erre: 77. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 23:42

Mi döntjük el, hogy szürkülünk-e, vagy tiszta színekkel játszunk.


:O)

77. beledöglök (válaszként erre: 76. - F36e266467)
2010. okt. 3. 23:27

köszi doki.


Tudod, hogy tudom, hogy igazad van.


Kár, hogy nem minden fehér és fekete.

76. f36e266467 (válaszként erre: 75. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 23:07

Nem megvetem, csak lehet úgy is dönteni, hogy tisztességesek vagyunk. Akkor nincs szenvedés.


Az élet így működik.


Aszisztáltál egy másik ember becsapásában. Ezért fizeted az árat.


Az élet igazságos. Szerencsére.


Én is voltam szerető. Nem ítélkezek, csak mondom, hogy mindennek meg van az ára.

2010. okt. 3. 23:02

Nem szeretném magamat sajnáltatni. Hűséges asszony voltam a férjem mellett.

Nem ez volt a vágyam, az elképzelésem, hogy szerető leszek.Nagyon sokáig-9 hónapig- küzdöttem a lelkiismeretemmel míg belementem ebbe a kapcsolatba.

Küzdök a mai napig is.

Fájdalmas az érzés, hogy akit szeretsz sosem lehet a tied. Fájdalmas, hogy nem tudsz élvezni egy percet sem, mert állandó bűntudatban élsz.

N vessetek meg minden szeretőt.

Szeretőnek lenni öngyilkosság :(

74. f36e266467 (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 15:41

Hát ha szeretői kapcsolatban keresel boldogságot, akkor annak meg kell fizetni az árát.


Értékeld magad többre, minthogy mellékes legyél valakinek.


Addig ilyen következmények várhatóak.


Az élet azt adja, amit beleteszünk.


Ha szeretősködünk, akkor el kell viselni a pofonokat is.

73. 6e23363a1d (válaszként erre: 58. - 949c31f8b9)
2010. okt. 3. 15:36

Azért egy nő szerintem sokkal jobban el van pasi nélkül, mint egy pasi nő nélkül!:)

A pasik valahogy genetikailag poligámok és szexőrültek - tisztelet a kivételnek!;)

72. kisj (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 12:19

Hehh.

Mekkora álszent már ez a pasi!:DDD

71. f303be5590 (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 11:51

nem szeret, és vélhetően nem is szeretett soha.

ostobán viselkedtél, amikor belementél egy ilyen kapcsolatba.

70. e61ee7c124 (válaszként erre: 23. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 11:15

Egyszerű, mondd meg neki, hogy átgondoltad, próbálod magad "visszafogni", de úgy érzed, hogy ez nem megy sokáig, és előbb-utóbb engedni fogsz az egyik csábítódnak.

Persze lelkileg ugyanúgy hozzá kötődsz, csak testileg távolodtok el egymástól egy kis időre, míg a felesége másképp nem gondolja majd.

69. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 11:10
Ez meg milyen már? Mi az, hogy nem tudná elviselni ha a felesége megcsalná? De az nem baj, hogy ő megcsalja mi? Ez a pasi undorító. Kivel szexeljen, hát a feleségével!!! Nem tudom, nem értem, hogy egyes emberek hogy utálhatják magukat annyira, hogy ilyenben egyáltalán részt vesznek! Te meg miért nem keresel olyan pasit akinek nincs felesége?
68. mazsola&tádé (válaszként erre: 39. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 11:02

köszi :)

de inkább egyedül, mint ezt.

igaz, bevállatam ezt a szerepet...de hosszútávon nem éri meg, mert felemészt...és a végén sokkal több a kétség mint a boldogság.

ebből is tanultam

2010. okt. 3. 10:31
Ne légy naív! Pótlék voltál. A felesége valamit nem adott meg neki, amit tőled megkapott. Mostmár tőle is megkapja, így rád már nincs szükség. Hogy szeret-e? Nem! Saját magát szereti, hogy egyáltalán két nőt ebbe a helyzetbe hozott csak azért, hogy neki minden igénye ki legyen elégítve! Tudom hohy ha az ember szerelmes, mindegy hogy hány éves, akkor sem tud reálisan gondolkodni. De őszintén: neked tényleg kell egy olyan pasi, aki nem megoldja a párjával a problémáit, hanem elmenekül? Szerinted neked nem ez lenne a sorsod pár év múlva?
66. veledjooo (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 3. 10:04
Nem. Sőt nagyon finoman kiadta az utadat, de úgy, hogy akarod érted, ha akarod nem... így ő még ha akar visszatalálhat hozzád. A Te óhajod-sóhajod nem játszik a történetben.
2010. okt. 3. 09:41
Kedves fórumnyitó, észrevetted a párhuzamot a volt és jelen kapcsolataid között. Ez rólad szól és nem a partnerről. Magad hoztad ilyen helyzetbe ismét magad, a gondolataid révén, ismét másodhegedűs vagy, és nem egyenrangú társ egy kapcsolatban. Bátorság kell hogy kimond, hogy ennek jövője nincs számodra. Pedig legbelül tudod, csak elindulni a másik úton nehéz. Te tehetsz ellene, senki más, tőle várnád a megoldást, amit már megtett, kimondta hogy a felesége ..... Mire vársz, nincs majd legközelebb, érzelmileg felőrlődsz egy alárendelt szerepében. Keress célt, és rögtön megtalálod az utat, ezt a témát mivel zsákutca zárd le. A gondolataink dolgokká vállnak!!! Azaz te vonzottad be ezt a helyzetet az életedbe, és a gondoltaid továbbra is ezt a helyzetet jelenítik meg, ezért ebben is maradsz. Ugorj egy nagyot!!!
2010. okt. 3. 08:06

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de hogyan szerethetne és tisztelhetne egy olyan nőt, aki a kapcsolat elején leszögezi, hogy bármikor félreáll, ha kell. Bizony, csak kihasznál. És megcsörren a telefon és te már el is olvadsz.


Csak egy alapvető dolog, az ember mindig szívesebben és odaadóbban küzd egy olyan dologért, amit nehezen kap meg és meg is becsüli azt. De sajnos téged könnyen megkap. És attól való félelmedben, hogy vége lehet, ide helyezed magad és ő kihasználja a félelmedet, amit le is írtál...hogy félsz, hogy többé nem szeretnek. Nyugodj meg, most sem szeretnek, de nagyon megalázó helyzet és a feleségének is az (valószínű). Hogy mit mondott, milyen az asszony az nem számít, mert csak azért mondta, hogy beadd a derekad.


Tudom, hogy nagyon nehéz, de lépni kell, fájni fog...mert tudnod kell, hogy nem szeret...


Ha választani kéne 100-ból százszor választaná a feleséged.

2010. okt. 3. 00:49

Többször olvastam már hasonló témát, szerencsére én még nem voltam hasonló cípőben, de:

- Mikor veszik észre a nők, hogy a férfiak legtöbbször kihasználják őket.

- Miért kell mindent elhinni, amit mondanak. Sokszor csak sajnáltatják magukat, tetszik nekik, hogy van aki babusgatja őket, és ők vannak középpontban.

- Kíváncsi lennék rá, hogy a szeretők meggyőződnek-e arról, hogy igazat mondanak nekik?

Mondani bárki bármit mondhat. Lehet, hogy ebben az esetben sem volt igaz az, hogy a feleség nem közeledett felé. Gyanítom inkább, hogy lebukott a férj, és most választás elé került.

Bár tudom, hogy azt mondani, hogy én soha nem tennék ilyet, nem szabad mondani, de szerintem egy házas illetővel (legyen az férfi v. nő) nem kellene titkos kapcsolatot tartani.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook