Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rejtélyes hívogató fórum

Rejtélyes hívogató (beszélgetős fórum)

7. ariadna (válaszként erre: 6. - A2d0ded793)
2010. okt. 2. 20:58
Igen, réges régen még egy géphang beleszólt és elmondta mennyivel tartozol, de már pár éve valamiért nem szól senki, csak kb 4-6 másodpercig néma csend és leteszik.
6. a2d0ded793 (válaszként erre: 5. - Ariadna)
2010. okt. 2. 20:47
Igen,van,hogy később fizetem be a számlát,és pontosan így van,bár engem kb hetente,néha kéthetente hívogatnak,senki nem szól bele,néma csend a vonal másik oldalán,mintha nem is lenne vonal.Emiatt cseréltem számot,plusz 5rugóért.Akkor a T-mobilosok "zaklatnak".Ez etikus vajon?
5. ariadna (válaszként erre: 1. - A2d0ded793)
2010. okt. 2. 20:28
Én is T-mobilos vagyok és nekem is van egy ilyen "zaklatóm". Ha nem fizetjük be időben a szálát, a T-mobil rendszere hívogat napjában 10-szer és nem szól bele senki. Nem lehet, hogy veled is ez történt?
4. zzmm (válaszként erre: 1. - A2d0ded793)
2010. okt. 2. 20:27

Ha nem titkos a számod, a neten simán elérhető. Ha igen, akkor passz..

Vagy esetleg a T-mobilos eladó a zaklató?

2010. okt. 2. 20:24
a problémát gyökerestül kellene kezelni
2. andrea0223 (válaszként erre: 1. - A2d0ded793)
2010. okt. 2. 20:23
minden lehetséges,ma már a számitógép segitségével egy jó hacker mindent megtudhat rólad.Titkos számot kértél?
2010. okt. 2. 20:20
Van olyan,hogy telefonszámot cserélek,és kb 1óra múlva kiderítheti a zaklató,aki elözőleg hívogatott,de nem szólt bele a telefonba.T-mobilos vagyok,az is maradtam,csak a számom változott meg.Lehetséges ilyen?A t-mobilban dolgozó emberek csak úgy kiadhatják egymásnak a telefonszámokat?Mondjuk az illető T-mobilos,látta,hogy megváltoztattam,és hozzáfér az új számomhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook