Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 napja csak pecsételő vérzésem van a menstruáció helyett. Vajon ez terhesség vagy valami más lehet? fórum

4 napja csak pecsételő vérzésem van a menstruáció helyett. Vajon ez terhesség vagy valami más lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 24. 20:54

Nálam elmaradt menszi reggelén és másnap reggel kevés, de ÉLÉNK PIROS vérzésem volt, és most 15 hetes babás vagyok. A doki rá sem bagózott, amikor mondtam neki, hogy barnáztam, véreztem, csak annyit mondott, hogy menszi idején teljesen normális.

Szerintem lehet baba, tesztelj!

2013. febr. 24. 20:11
Az lesz! :) És köszönöm! :) Bár nem úgy érzem,hogy örülni fogok az eredménynek.... :/ :(
11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - P.Kinga1990)
2013. febr. 24. 20:03
Tesztelj akkor 2 nap múlva. Drukkolok!
2013. febr. 24. 20:01
Hááát.... :) Nem is mertem még,mert addig is bizakodunk,bár semmi más jelét nem érzem terhességnek,múlthéten volt egy pár nap hányinger,émelygés kis mértékben,abban sem voltam biztos,hogy annak tudható be. Igazából félek a negatív végeredménytől...csak várom meg várom a rendes menstruációt! :) Na meg az,hogy páromnak holnapután lesz a 30adik szülinapja és úgy gondoltam,ha már eddig kibírtam akkor még az a pár nap belefér. Egy pozitív tesztnél szebb ajándék nincs a világon! :) Az lenne a tökéletes ajándék! :) De nem tudom... :/
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - P.Kinga1990)
2013. febr. 24. 19:46
3 hete késik és nem csináltál tesztet? Hogy bírtad ki?
8. Lina79 (válaszként erre: 7. - P.Kinga1990)
2013. febr. 24. 19:23
Egy terhességi teszt szerintem nem árt... Ha pozitív, tudsz lépni. Ha nem, akkor belefér még egy kis várakozás.
2013. febr. 24. 19:16
Sziasztok. Nekem is hasonló problémám van,csak nekem annyiban különbözik,hogy 2 hete tart. Inkább a reggeleken jelentkezik,napközben annyira nem. (ilyen nyálka,amiben "vérerek" vannak) 02.04.-én kellett volna megjönnie,(amúgy erős mensim szokott lenni) jó mondjuk nálam belefér pár nap (4-6) késés,mert hát szokott.De ez már kicsit fura. Tavaly előtt voltam egyszer így,de akkor mensi után volt ez.El is mentem dokihoz,aki megvizsgált,csinált hasi-hüvelyi UH-t,mintát vett,vérvételre küldött és utána közölte,hogy makk egészséges vagyok.Nem akartam neki hinni,ezért mondtam,hogy küldjön további vizsgálatokra mert amúgy is,babát szeretnénk.Hát nagy nehezen elüldött endokrin kivizsgálásra,ott is rengeteg vizsgálat,vérvételek,vizelet,terheléses cukor,hormonvizsgálatok,stb... Na,ott is közölték,hogy az ég adta világon semmi bajom. Ennek úgy örülnék is,csak baba meg azóta sem sehol. Jó,mondjuk nem görcsösen akarjuk,szóval nem hőmérőzök meg ovutesztezek meg hasonlók,csak már úgy vagyunk vele,hogy ha jönni akar akkor jöjjön. Csak így most keztem el ezen gondolkodni,h ennyi idő után semmi?! O.o Na,szóval vissza a kérdésemre: az elején leírtak alapján lehetséges a teherbeesés és ennek tudható be a rendes mensi helyetti barnázás?! Orvoshoz menni még nem akarok,mert addig is reménykedem! :)
2011. márc. 30. 20:06
ha élénk szinű a vérzésed akkor nem vagy terhes.sajna ezt tapasztalatból mondom.
2010. okt. 2. 18:33
Ez szerintem sem terhességre utal...
2010. okt. 2. 18:31
van amikor csak annyi van, attól még nem feltétlenül vagy terhes
3. 2a44b32e51 (válaszként erre: 1. - Veronika72)
2010. okt. 2. 18:27
Szedsz esetleg valamilyen gyógyszert?
2010. okt. 2. 18:23

erősödik?

hát valszeg progeszteronhiány és nemsoká követi a vérzés

2010. okt. 2. 18:22
4 napja csak pecsételő vérzésem van a menstruáció helyett. Vajon ez terhesség vagy valami más lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook