Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért viselkedem így?Mindenki álma, én pedig eldobom:[ fórum

Miért viselkedem így?Mindenki álma, én pedig eldobom:[ (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 22. 15:57
már két hónapja szakítottam vele hálistennek,de sokáig nem fogadta el és zaklatott,de aztán már muszáj volt leosztani hogy leálljon. Most pedig élvezem a szingliség előnyeit:D
56. Evawitch (válaszként erre: 55. - Bujamaja)
2010. dec. 19. 17:32
Na hogy állsz? :)
2010. okt. 24. 15:38

hmm,hát nem úgy sikerült ahogy elterveztem:S

elmentem ma találkozni vele,vittem a cuccait amit tőle kaptam sé nem akartam kidobni,erre 18szál rózsával várt,és egy verssel szokásához híven..azt hittem megszakad a szívem..beszélgettünk3órát,mondta hogy megért ha magam akarok lenni,de nagyon fáj neki és nem gondolta volna hogy így dőntők..igazábol annyira jól kijővünk hogy nem tudom mi lehet a baj,magam sem értem miért nem akarok vele lenni..talán mert sok volt a kapcsolatokból..most hogy nem találkoztunk 2hétig kőnnyűnek tűnt a szakítás,de mikor találkozunk mindig olyan nehéz,pláne úgy hogy annyira szeret és olyan kedves velem..igazából jól is néz ki,és tetszik is,tehát igazából az a baj,hogy a szex nem műkődőtt és nem volt meg a szenvedély..úgy állapodtunk most meg,hogy ritkán beszélünk ,de szerintem ez nem fog menni,mert ő mindig akar beszélni velem,és mondta hogy fog írni hívni stb.,így pedig nem fogom elfelejteni,és tudom hogy ilyen aranyos pasi nincs még egy akivel így kijővők..nagyon nehéz:[ :[ fránya szenvedély kár hogy nincs meg és a tűz:S fogalmam sincs mihez kezdjek:[

54. 06718ca650 (válaszként erre: 53. - Bujamaja)
2010. okt. 23. 21:35
Én is remélem. :)
2010. okt. 23. 19:45

sziasztok

holnap fogok szakítani a barátommal.most szüneteltünk 2hetet,nem nagyon hiányzott,de rossz volt nélküle.Most magam szeretnék lenni,mert így nem műkődik,hogy 3éve folyamatosan van barátom.Írtam neki egy levelet is,amiben elmondom ezt,hogy jobban megértse..Barátaim szerint soha az életbe nem találok még egy ilyen becsületes pasit aki ennyire szeret,szóval félek a szakítástól,meg túl sok az emlék stb.de megteszem,és ha hiányozni fog,és úgy érzem nem tudok élni nélküle,akkor talán van jővője a dolognak.Most szeretnék gondolkozni,megismerni magam,tanulni,barátnőkkel lenni,pasikra nincs szükségem úgy érzem..remélem jól dőntők:]

52. pteri (válaszként erre: 51. - Bujamaja)
2010. okt. 17. 10:33

Ebben sok igazság van, de nincs kőbe vésve.

Az én történetem a következő.

Fiatalon hozzámentem egy fiúhoz, aki iszákos volt, nem szeretett dolgozni és még nőzött is. Én otthon Apukámtól nem ezt láttam, így nem tudtam ezt tolerálni, jöttek a veszekedések, elváltunk. Pár éve volt egy udvarlóm, aki picit a tiedre hasonlít: nem iszik, nem dohányzik, dolgozik, mindenki ilyet akar. Apukám is favorizálta, de aztán rájött, hogy egyébként világnézetük nem hasonlít, akkor már nem annyira. Én meg rájöttem, hogy udvariatlan, figyelmetlen, ezzel halálra idegesít, és annyira kívánom, mint egy tál spenótot, otthagytam. Végül találkoztam egy pasival, rögtön éreztem, hogy vele akarom leélni az életem. Az együtt töltött idő alatt derült ki, hogy ugyanolyan típus, mint Apu, én meg szerinte tiszta Anyukája. Szóval nálunk bejött ez a dolog, de előtte azért voltak szerencsétlen próbálkozások. Ha Apukám negatív példa lett volna, szerintem mindig előttem lenne, és hasonlótól óvakodnék. Lehet, hogy hasonló rosszhoz vonzódik egy lány, de más vonzódni, és más párt választani.

Legyen esze. Mondom én, akinek először nem volt-:)))

2010. okt. 16. 19:46

sziasztok

arra jutottunk hogy most 2hétig szünetelünk,nem beszélünk nem találkozunk stb.

ez a 2.nap és elég rossz:[

De úgy szeretnék eljárni ahogy a legjobb nekem és neki.

Ma voltam szegeden a pszichológiai napokon és beültem egy olyan előadásra ahol a család és a párválasztás volt a téma:]illetve az ősszefüggések ezek kőzt..

Az illető,aki az előadást tartotta arról beszélt,hogy egy lány,olyan párt választ,aki hasonlít belsőleg és külsőleg az apjára[egy fiú meg persze egy lányban az anyját keresi] :]ez alá van támasztva kutatási eredményekkel,amiket megmutogatott..Ezt eddig is tudtam,de nagyon ledőbbentem rajt,mert egy srác aki bejőn tényleg nagyon hasonlít apumra mind belsőleg[szakma,horoszkóp,hobbi,stílus stb] mint külsőleg..Eddig nem nagyon értettem miért olyan külőnleges számomra,de így mrá teljesen megvilágosult:] Az előadás végén felszerettem volna teni a kérdést,hogy 1.mivel a lánygyerekek hasonlítanak az anyjukra viselkedésileg és olyan párt is választanak,mint az apjuk,akkor ugyanolyan rossz házasságuk lesz mint a szüleiknek?Vagy egyáltalán okos dolog olyan embert választani,aki hasonlít apánkra de ő pedig negatív minta számunkra?

2.ha egy családban 2lánytestvér van,akkor mindegyik az apját keresi a párjában,és olyat választ mint az apa?

Nektek mi a véleményetek?:]

2010. okt. 6. 21:03

hát most hétvégén együtt voltunk,jó volt együtt,de tényleg hiányzik a lángolás,ami másfél év után gondolom természetes pláne ilyen korban hogy elmúlik.

Még várok azért a szakítással,mert elég megfontolt ember vagyok,nem szeretek rossz döntéseket hozni,és még szeretem is,és tudom hogy nagyon fájna még most,és nem vagyok biztos magamban.

Pszichológushoz pedig igyis úgyis elmegyek,mert nagyon sok dolog van amit tudom hogy nem fog sikerülni magam feldolgozni.

köszi a segítséget:)

49. pteri
2010. okt. 3. 15:48

Tényleg nem ő az igazi, nem kell ezt túlbonyolítani.

Neki se te vagy, hiszen ilyen érzésekkel hogyan tennéd boldoggá hosszú távon. Lépj tovább, rengeteg időd van megtalálni Ő!-t. Akivel a szex is pszichológus nélkül működni fog, meglátod.

48. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Bujamaja)
2010. okt. 3. 11:22
Nagyon egyszerű: ha nem kell, nem szereted, akkor előbb utóbb úgyis vége lesz! Ha nem te szakítasz, akkor ő fog ráunni arra, hogy a kedved lesse és jön neki másik!
2010. okt. 2. 18:25

kőszi mindenkinek a segítséget

most egy hétig nem leszek netkőzelben mert megyek vissza szegedre,de addig is nyugodtan írjatok,előre kőszi mindenkinek

szép hetet:]

46. f36e266467 (válaszként erre: 43. - Bujamaja)
2010. okt. 2. 18:20

Hát az ingyenességet nem garantálom, de szerintem írd be a google-be. Vannak, akik csinálnak ingyeneset is, de hát ez is egy munka, mármint a terapeutáké. Szakemberek általában, akik ebből élnek.


De próbáld megnézni, hátha ingyenes is van valahol.

2010. okt. 2. 18:16

szia bujamaja,


szerintem érdemes lenne várnod a szakitassal. nem lehet h az egeszbe bele kavar plusszba h fosuli,koli,bulipasik? mindneki meghulyul olyankor kicsit, meg az is aki komoly kapcsolatban van. :)


a sex reszet Te tudod megoldani, rá kell jönnöd h Te h tudsz ellazulni és neked h jo..vedd at az iranyitó szerepét csak ugy fog müködni.


en is nagyon sokat cisnáltam h gondolkodtam mindenfélén sex közben, teljesen bele voltam már betegedve. megbeszéltem mindent a baratommal és mondta h csak magamra figyeljek, vele ne is foglalkozzak jöjjek rá nekem h jó. és müködött :)

azota fantasztikus vele a dolog, miota rajöttem h nekem h jó.


drukkolok neked h rendbe jojjenek a dolgok. a pszihologushoz mindenképpen erdemes menni, az csak segiteni tud. én is jartam egy idöbe és rengeteget segitett.


még egy dolog, sose dönts hirtelen, és képzeld magad az ő helyébe neked h esne ha odaállna eléd azzal nem jó a szex szakitsunk..és nem is akarna megoldani. szal hajrá!

44. 06718ca650 (válaszként erre: 40. - Bujamaja)
2010. okt. 2. 18:16
pedig az nem árt, hogy el tudj lazulni, és levesd a gátlásaidat olyankor. egy próbát megér, ha szereted.
2010. okt. 2. 18:15
egyébként Csaba doki az ilyen őnismereti klubokba hogy lehet beiratkozni,vagy milyen úton lehet oda menni?én szegedi vagyok remélem ott is van és ingyenes..mert én mindent meg szeretnék tenni hogy ne legyen olyan életem mint a szüleimnek..
2010. okt. 2. 18:14
Ne sértődj meg, de aktív szexuális életet élni és szeretni, szerelmesnek lenni nem ugyanaz...
41. f36e266467 (válaszként erre: 40. - Bujamaja)
2010. okt. 2. 18:14
Ez okosan hangzik, amit leírtál.
2010. okt. 2. 18:13
igen..alig várom hgoy pszichológushoz menjek mert olyan zavar vanb a fejemben minden téren hogy a szexre nem tudok koncentrálni..egyszer eléggé sokat ittam és akkor nagyon jó volt a szex..várok még hogy ha tud segíteni a szakember akkor jó lesz-e..ha nem akkor nincs mit tenni,mert olyan nem akarok lenni mint anyám,hogy szex nélkül éljem le az életem..ezt barátom is megérti..mert már vele is amiatt vagyok bunkó hogy bosszant hogy semmiképp nem élvezem..várok még,adok időt hogy tőbbet legyünk együtt
39. 06718ca650 (válaszként erre: 36. - Georgina84)
2010. okt. 2. 18:08
bizoyn, bizony. nekem olyan furcsa hogy valaki azt írja hogy ha nem megy a szex akkor legyen vége. sok más oka is lehet annak.
38. 06718ca650 (válaszként erre: 37. - 06718ca650)
2010. okt. 2. 18:06
jájj, szakember, nem szagember :D bocsi.
37. 06718ca650 (válaszként erre: 35. - Bujamaja)
2010. okt. 2. 18:05
mert lehet hogy görcsölsz. tényleg. ha úgy gondolod, hogy szertnél vele maradni, akkor tényleg kellene egy szagember, aki segít leküzdeni a problémát.
2010. okt. 2. 18:04
én pedig azt gondolom nem mindig a pasi a hibás, ha a nő nem tud elmenni, pl ebben az esetben valószínűbb h a topic indítónak olyan gátak vannak a fejében a szülei miatt, amik nagyban megnehezítik, h bármikor is el tudjon lazulni...
35. bujamaja (válaszként erre: 28. - 06718ca650)
2010. okt. 2. 18:00

ez egyértelmű

ezért is akarnék váltani,még ha fáj is hogy ne legyek olyan mint ő,és aktív szexuális életet éljek,ne ilyen házisárkány módon viselkedjek..

bár ha én nem vagyok rendben belül,akkor lehet hogy senkivel nem lesz jó,hiába vesztem el a barátomat..de csókolózni szeretek vele nagyon,ezér t nem értem miért nem műkődik a szex része..

34. f36e266467 (válaszként erre: 27. - Bujamaja)
2010. okt. 2. 17:56

Pl. önismereti csoportot keresni. Ott ezeket fel lehet dolgozni és akkor nem egy kód szerint megyünk tovább.


Én is voltam. Klasszak.


Ki lehet szedni minden berögződést, amit szüleinktől vinnénk tovább.

33. e8c814b51a (válaszként erre: 1. - Bujamaja)
2010. okt. 2. 17:54

MERT NEKED NEM Ő AZ IGAZI!

Hidd el nem véletlen érzel így. Én sokszor érzetem ezt és nem az én hibám volt, egyszerűen nem passzoltunk össze, ennyi.

Ne érezd magad "hálátlannak" fiatal vagy és kívánnod, élvezned kell a szexet, ha ez vele nem megy akkor ne gondolkodj benne és ne legyen lelkifurdalásod!

Az pedig, hogy társkeresőn volt fent számomra megbocsájthatatlan pláne 1,5 után!

32. 06718ca650 (válaszként erre: 28. - 06718ca650)
2010. okt. 2. 17:53
bocs a nyelvtanért, annyira akartam fogalmazni hogy elbasszintottam. :)
2010. okt. 2. 17:53
szerintem ugy hogy ne csak egy látogatás legyen, az a pszichológus.
2010. okt. 2. 17:52
a másik a megunás. ezt nem is értem. 14 éves korom óta vagyok a szerlmemmel, és még soha nem untam. :) pedig minden nap találkoztunk, mikor fősuliztam csak hétvégén, de majd belehülyültem.
29. csutkababa (válaszként erre: 28. - 06718ca650)
2010. okt. 2. 17:52
:))))) bravo!!!!
2010. okt. 2. 17:50

egy kérdés van, szereted-e. ennyi, ha igen, a másik kérdés az, csak görcsölsz sokat hogy nem-e görcsölsz sokat, hogy jajj biztos most se lesz jó vele, és ezért nem jó. ha meg nem szereted, nincs is kérdés.

anyukádnak meg mondd meg, de nehogy megsértődj, nem akarlak megbántani, hogy neki se ártana egy jó szerelmeskedés.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook