Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki a legjobb szülésznő Nyiregyházán? Vélemények, tapasztalatok! fórum

Ki a legjobb szülésznő Nyiregyházán? Vélemények, tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


2020. dec. 30. 20:31
Sziasztok nem tudjátok véletlenül hogy vanegyszülésznő Marika. Abba nem vagyok biztos hogy Szuhanszki a vezeték neve.
2015. nov. 2. 21:42

Nem tudja véletlenül valaki, ki lehet az a szülésznő Nyiregyen, aki szőkére festett hosszú hajú, középkorú szemüveges?


Esetleg tudtok jó szülésznőt ajánlani?

13. Zsizsuxx (válaszként erre: 1. - Bancsika)
2011. márc. 1. 19:24

Szia;

Nekem is ő volt a fogadott szülésznőm! Szakmailag nagyon ott van,és jó lelki támasz is. Kedves hangja van, és ő maga is nagyon kedves volt...


...Viszont...

amit nagyon hiányoltam. Mindenkihez bement a szülésznője szülés után, segített az anyukáknak a szoptatásban, a tej elindításban stb. Rám Erika rám sem nézett, pedig több, mint egy hétig bent voltunk. (és dupla annyit adtunk, mint azok, akikhez bement a szülésznőjük)


Ezt leszámítva viszont nagyon elégedettek voltunk, a 2. és a 3. gyerekemet is úgy szeretném majd szülni, hogy ő van ott.

12. 2 gyermek anyukája (válaszként erre: 10. - ÉÉÉVVVAAA)
2010. okt. 26. 17:36

Szia

Ha megkérdezhetem ki volt az orvosod ha nem vagyok indiszkrét?

2010. okt. 26. 16:58
Erről már én is hallottam,hogy szeretnek párban dolgozni,mármint az orvossal.ki volt az orvosod?
2010. okt. 26. 16:27

Sziasztok! 4 évvel ezelőtt Fodorné Németh Erika volt a szülésznőm, mikor a kislányom született.

Végtelenül segítőkész, talpraesett és kedves volt velem.Komplikáció lépett fel a szülést követően és Ő este 10-ig velem maradt, míg osztályra nem kerülhettem.Utána is jött megnézett, érdeklődött.

Egyébként én akkor az orvosomtól kértem segítsen szülésznőt választani, mert fontosnak tartottam, hogy tudjanak jól együtt dolgozni.Jó döntés volt.

2010. okt. 25. 12:17
Kár, mert engem érdekelt volna. :(
2010. okt. 24. 16:02
ugy tűnik megállt a fórum
7. 2 gyermek anyukája (válaszként erre: 6. - Bancsika)
2010. okt. 6. 12:00

Szia

Biztosan Kazai Andira gondolsz de nem .

Rövid tüsi haja volt .

6. Bancsika (válaszként erre: 5. - 2 gyermek anyukája)
2010. okt. 5. 22:07
kozák?Szőke nem?
2010. okt. 5. 21:12

Szia

Nekem csak orvos volt megfogadva a szülésznő nem sajnos a vezetéknevét nemtudom a keresztneve Andi olyan 35 éves körüli nagyon aranyos volt.

4. a1f813b884 (válaszként erre: 3. - Bancsika)
2010. okt. 3. 20:59
Igen. Én csak dokit fogadtam, szülésznőt nem. De Németh Erika viszont ismerős a férjem által. Ők ketten voltak bent aznap, de ő már akkor elkezdett egy szülést. Csak kíváncsi vagyok mással hogy viselkedett, mert azzal a nővel nagyon ordibált.
3. Bancsika (válaszként erre: 2. - A1f813b884)
2010. okt. 3. 10:42
Nem fogadott volt,csak ő volt ügyeletes?
2010. okt. 2. 21:40
Én Taliánné Tamarát kaptam, nagyon kedves aranyos volt. Az viszont érdekelne, hogy Fodorné Németh Erikáról kinek mi a tapasztalata?
2010. okt. 2. 16:23
Várom a tapasztalatokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook