Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha zongorázni szeretne tanulni gyermekünk és nincs otthon zongora, akkor esélye sincs? fórum

Ha zongorázni szeretne tanulni gyermekünk és nincs otthon zongora, akkor esélye sincs? (tudásbázis kérdés)


9. 7a382c9841 (válaszként erre: 8. - Gyerekeim)
2011. jan. 3. 16:31
Némileg igazad van. De a szintin is ugyanúgy vannak a hangok, sőt már van olyan is aminek kifejezetten zongora billentyűzete van.
2010. okt. 3. 09:45
Mi az első évre béreltünk pianínót!A zeneiskolában kellene érdeklődni.Mi előtt vennétek szintit kérdezzétek meg a tanárt,mert szintetizátort nem szokták engedni a tanárok mert nem ugyan olyan a billentyűzet és nem jól tanulja meg a gyerek a leütéseket.
2010. okt. 2. 18:24

vegyetek egy szintetizátort, van már olyan, aminek nagyon jó a zongora-hangszíne


előnye, hogy kis helyet foglal


hátránya, hogy kicsit más a billentése, mint a zongorának

2010. okt. 2. 18:20

hát elég nehéz

mert a lényeg az, hogy amit órán gyakorol a tanárral azt otthon gyakorolja, de erre nincs lehetőség akkor.....

esetleg a suliba ha megengedik, de az még is más

mert nem ülhet ott reggeltől estig

5. emagdi (válaszként erre: 4. - Hancsalean)
2010. okt. 2. 17:48

akkor marad a zeneiskolában gyakorlás, ha van rá lehetőség...

és közben reménykedhetsz, hogy átpártol valami kisebb hangszerhez, ami elfér a lakásban :))

4. hancsalean (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2010. okt. 2. 15:49
Én is szerettem volna, de most nem az "én álmom". Egy rokonunknak van egy régi zongorája, ott tetszett meg neki, mikor játszott rajta. Nem a közelünkben lakik, tehát nincs lehetőség ott gyakorolnia.
2010. okt. 2. 15:42

hát, elég nehéz lehet zongora nélkül gyakorolni...


ha mindenáron ez az álmod, hogy a gyereked zongorázzon, akkor vagy vegyetek egy pianínót, vagy beszéld meg a zeneiskolában a tanárával, hogy van-e lehetőség, hogy naponta x órát rendszeresen oda járjon gyakorolni.

2010. okt. 2. 15:24
Még gyermekk0oromban én azért nem tanulhattam, mert otthon nem volt zongoránk, ugyebár gyakorolni...Van akinek a gyermeke zongorázik, vagy tud valamit erről?
2010. okt. 2. 15:23
Ha zongorázni szeretne tanulni gyermekünk és nincs otthon zongora, akkor esélye sincs?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook