Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik testvérfellépő jobb amelyiken csak állni lehet (kissebb) v. amelyiken ül a gyerek? fórum

Melyik testvérfellépő jobb amelyiken csak állni lehet (kissebb) v. amelyiken ül a gyerek? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 4. 13:07

nekünk állós volt, 3 év van a 2 gyerek között. A nagy szerette, én is. Soha nem rúgtam bele, nem volt útban. Oviba, orvoshoz így jártunk. A nagy a kicsit szórakoztatta egész úton. Sajna már kinőttük.

Bergon babakocsihoz volt kiddi board univerzális álló fellépő

11. Anatita81 (válaszként erre: 8. - Vikasz)
2010. okt. 4. 13:03
Ez babakocsifüggő.
10. Anatita81 (válaszként erre: 9. - Csibus85)
2010. okt. 4. 13:03

Nekünk univerzális Litaf EZ Step van.

A travel system babkocsinkkal kicsit nehezebb volt tolni, a kétfunkcióssal tökéletes!

9. csibus85 (válaszként erre: 5. - Anatita81)
2010. okt. 2. 14:37
Nektek milyen az állósotok, mert látom nálatok szereti a nagyobbik. Mert az ülőssel az a baj, hogy ha leül a lábamtól nem lát semmit és nincs is mibe kapaszkodnia. az állósnál ugyanúgy a tolókarba kapaszkodik, mint ahol én tolom és mégis kilát.
2010. okt. 2. 14:32
Nem rossz úgy tolni a babakocsit hogy ott a fellépő? Nem rugtok bele állandóan? Vagy van elég hely? Valakinek tapasztalat?
7. Anatita81 (válaszként erre: 6. - Anatita81)
2010. okt. 2. 14:22
Ja és megkérdezni azt, aki használni fogja! ;)
6. Anatita81 (válaszként erre: 4. - Szilvita)
2010. okt. 2. 14:20

Háttal a tesónak és a menetiránynak? Nem hiszem, hogy egy 2-3 éves nagyon élvezné...

Ezen kívül az valamivel nagyobb is és anyuka mehet terpeszben, hogy tolni tudja a kocsit.

Mindenesetre érdemes bevinni az üzletbe a babakocsit és összepróbálni a fellépővel!

2010. okt. 2. 14:17
Nekünk állós van, 2 évesen kezdtük használni és imádja a lányom! Még most is, pedig már majdnem 3 és fél éves, a kicsi másfél lesz. Nagyn szeretnek együtt utazni! :)
2010. okt. 2. 14:14
Nincs tapasztalatom, mert csak egy gyermekem van, de úgy gondolom, hogy az ülős...
2010. okt. 2. 14:11
Nekünk állós van és nem szereti a nagytesó, pedig már 3.5 éves. Mondjuk nálunk nem létszükséglet, csak azért vettük, hogy ha hosszabb babakocsizás van, akkor ő is tudjon felszállni a gépre. :D Nem szereti, mert nem tud hol rendesen kapaszkodni, illetve azt mondja, le fog esni. :) Megvettük, jó ötletnek tűnt, de nem vált be sajnos.
2010. okt. 2. 14:08
Szerintem mindenképp az ülős, mert az kevésbé fárasztó. Én hamar eladtam az állósat, mert a 18 hónapos még kicsi volt hogy álljon rajta, ráadásul a kocsitól nem látott semmit.
2010. okt. 2. 13:55
Melyik testvérfellépő jobb amelyiken csak állni lehet (kissebb) v. amelyiken ül a gyerek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook