Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7 hónapos baba alvásigénye fórum

7 hónapos baba alvásigénye (beszélgetős fórum)


2010. okt. 2. 11:13

Szia


Biztos, hogy jobban elfárad mint eddig, azért alszik többet

a fiam amikor elkezdett totyogni még többet aludt:)

most viszont hogy már futkározik (17 hó), most egyszer alszik de akkor 3 órát:)

2010. okt. 2. 10:58
Biztos csak jól elfárad. Ha más gond is lenne, akkor annak lennének egyéb tünetei. Örülj neki, az én lányom sose akar aludni :(
2010. okt. 2. 10:56
Az én kislányom 3x alszik egy nap, ma 9 hónapos, alszik délelőtt, ebéd után és estefelé is egy keveset. Szerintem teljesen normális, ez ilyen korban még a leggyakoribb alvásrendszer.
2010. okt. 2. 10:37

sokszor változik az alvási szokásuk.. az enyém mindjárt 9 hónapos... sokmindentől függ, hogy mennyit alszik.. időjárástól is! meg attól is, hogy bujkál-e benne valami betegség... de simán a sok mozgás is fárasztóbb!

éjjel rendesen alszik így is? nem hiszem, hogy gond lenne, hadd aludjon, amennyi jól esik neki :)

2010. okt. 2. 10:32

Sziasztok!


Fiam 2 hete kezdett el kúszni,jön-megy a lakásban,le se lehet állítani :-D

Viszont pár napja figyelem,hogy sokkal többet alszik egy nap,mint eddig. Általában egyszer aludt egy nap,olyan dél körül,néha késő délután is kicsit.

De mostanában alszik délelőtt is,délután is,késő délután is. Lehetséges azért,mert kifárassza magát hamar? Sokat dörzsöli a szemét is napközben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook