Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csábíts így, csábíts úgy....Mindegy hogy, csak vedd át a "sztárok" szokásait.. fórum

Csábíts így, csábíts úgy....Mindegy hogy, csak vedd át a "sztárok" szokásait.. (beszélgetős fórum)


2010. okt. 2. 09:51
Nehogy már egy Női lap mondja meg,hogyan legyek Nő,karcsú,stb...Nem járok minden nap kicicomázva,magassarkúban,van rajtam fölösleg is!Mellesleg utálok éhesen lefeküdni!Egy tányér lecsóval a hasamban jobban alszok! :)
8. 0c49369de6 (válaszként erre: 1. - Gixy28)
2010. okt. 1. 15:07
Most mi ezzel a gond? Valamit csak kell írniuk :D Ha nem tetszik, ne olvasd. Ez nem a 10 parancsolat, hogy be kell tartanod... A sztárok is emberek, s nem különbek. Természetesen az sose baj, ha egészségesen étkezel, s nem a vegyszerektől tocsogó, génmanipulált kajákat eszel. Egy egészségcentrikus férfi nem eszik kolbászt kolbásszal... meg zsíros kajákat.... Szóval nem kötelező őket követni....... Azt teszed amit jónak látsz..
2010. okt. 1. 14:22
Nem kell mindent "megenni" amit elénk tesznek.Ha nem tetszik, ami a csapból folyik, zárt el :)
6. kisj
2010. okt. 1. 11:20
Engem sosem érdekeltek az újságok firkálmányai. (pedig nem vagyok se beképzelt nagyképű valaki, se antinő)
5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Gixy28)
2010. okt. 1. 10:36
Nem kell. Nem emiatt fog elhagyni a szeretett férfi. Nem kell utánozni a sztárvilágot, s nem utolsó sorban, nyugodj meg, nem fogsz beledögleni. :)
2010. okt. 1. 10:30
Nem bosszankodom, csak kíváncsi vagyok a véleménykre...
2010. okt. 1. 10:23

nem úgy van ,hogy a stressz karcsúsít?:P

amúgy ez egy ilyen világ,sajnos bele kell törődni,de persze az abnormális,és szánalmas,ha valaki ezért hagyja el a feleségét,vagy barátnőjét...

másrészt meg tényleg nem kell ilyeneket olvasni,én se teszem.ha úgy érzem,hogy felesleg van rajtam elmegyek futni,meg csinálok 100 felülést 2 hétig,és rendben leszek:D

meg emellett táncolok rendszeresen,de az inkább élvezet,mint edzés:D

szóval ezzel azt akarom mondani,hogy inkább az élvezet kedvéért kéne sportolni,mert úgy nem olyan stresszes,és könnyebb is!

2. agis
2010. okt. 1. 10:19

Ha nem tetszik, ne olvasd, ne csinald. Ezeken a dolgokon tok felesleges magadat felbosszantani.


Egyebkent is, minnel stresszmentesebb az eleted, annal szebb es karcsubb vagy :D

2010. okt. 1. 10:18
Lassan már parancsba fogják adni a cikkírok, hogy utánozd az aktuális sztár életvitelét! Ilyen diéta, olyan diéta, ilyen edzés, olyan mozgáskultúra stb...Miért kell nekünk mindenáron bio ételeket kajálnunk, amikor a férfiak nem törődnek azzal, hogy egy nap mennyi zsíros kaját megesznek? Mégis nekünk kell kordában tartanunk magunkat, mert különben elhagy a szeretett férfi?? Utánozni a sztárvilágot, mert attól majd mi is sztárok leszünk? Ha nem követem az ő életmódját, akkor bele fogok dögleni??? Hogy megy ez?? Valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook