Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lg mosógép fórum

Lg mosógép (beszélgetős fórum)


2013. nov. 25. 13:16
Mi imádjuk ezt a DD motoros mosógépet. Csak egyszer volt az, hogy megállt, és lekapcsolt, de az azért volt, mert vizes, és túl nehéz és sok ruhát raktam bele, tuti volt vagy 10 kiló...de erre csak utólag jöttem rá, és most már odafigyelek, nehogy túltöltsem, azóta is kifogástalan, mint előtte.
2013. júl. 26. 23:55
Sziasztok!Sehol nem találok véleményeket a 11 kg-os töltetű LG direkt drive-os mosógépről!Nekünk olyan van,IMÁDJUK!4 gyerekkel együtt 6-an vagyunk!De nagyon jó!Energiatakarékos és ráadásul akár 1 kg-nyi ruhát is pakolhatok bele!Ugyanis ahhoz képest is méri a vizet! Nagyon jó "kis" gép,köszönet a kitalálójának!Akár 1 mosással kimoshatok 2 gépnyi ruhát az 5-6 kg-os gépekhez viszonyítva!Ez pl. a szárítási idő miatt is jó!Fele annyira csökken így a szárítási idő is!
2013. máj. 28. 13:18

helló.

Nekem lenne egy olyan problémám hogy van egy lg DD motoros mosógépem,kb2 hónapos.

de sajnos centrifugánál valamilyen ok miatt nyikorog az oldala.a bal méghozzá.

nincs túltöltve,se kevés ruhát nem teszek bele.

tehát érthetetlen a helyzet.

lg szakszervízes ha kijön akkor kiszállást számol fel ha nem tapasztalja a hibát.

ezt mondta nekem az lg és a szervízes ürge is.

én felvettem telefonra anyikorgást,de még nem hívtam aszervízest.

igazából az a lényeg hogy a hibát valahogy megkéne oldanom valahogy,hiába van rá garancia,mert ha akkor hívom fel a szervízest ha épp centrifugálás közbe van és nyikorog,oké elhiszi biztos,de ha kijön és nem tapasztal semmit akkor igazából nem érek semmit a hangfelvételell és a telefonos dologgal se.

mit tegyek,mit tanácsoltok?

köszönöm aki ír,remélem hogy egy szakember is olvassa ezt és hamar válaszolni tud.

hello.

15. csandi1973 (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2010. okt. 1. 07:29
Egyre inkább erősödik bennem, hogy az LG mellett döntök:) Szerintem ez az a mosógép, ami jó minőség mellett árban is megfelelő (legalábbis nekem).
14. MMMaya (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2010. szept. 30. 22:55

Nekem a 7 kilós változata van!


Eddig simán bírja a napi 2-3 mosást! Igaz még csak pár hete van meg.

13. Bódiné Anikó (válaszként erre: 10. - Melinda0328)
2010. szept. 30. 22:52
Én is ilyet vettem,mert a régi gépem 11 év után nem akart már normálisan működni. Meg vagyok elégedve vele. Volt régen egy mikróm ugyan ilyen márkájú és kb 17 évet üzemelt. én azért vettem ezt a márkát
12. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2010. szept. 30. 22:46

Ami kimaradt:

időzítő, gyerekzár!!!

2010. szept. 30. 22:46

Sziasztok!

Nekem is LG-m van, 2005 tél eleje óta, és elégedett vagyok vele. Az enyém 5 kiló ruháig mos (nem mintha valaha is mértem volna, mennyit teszek bele).

Hibaüzenetet eddig egyszer kaptam, mert nem kattant be teljesen a helyére a mosópor-adagoló. :)

Van rajta 30perces gyorsmosás, lehet válogatni kül. anyagfélékhez (pamut, műszál, gyapjú, "kímélős") a programok és a hőfokok, sőt még a centrifuga-fordulatszám között is.

Az enyém 1000 fordulatos, és amit a legjobban szeretek benne: vasaláskönnyítő funkció!!!


Amit viszont utálok benne: nagyon nehéz kipucolni rendesen a mosópor-adagolót. Azaz magát az adagolót szépen ki lehet, csak azt a részt nem, ahová az a fiók becsúszik.

jah, az enyém előltöltős!!!

2010. szept. 30. 22:36
Én most kaptam mosógépet, Privileg márkájút. Nem tudom, hallottál-e már róla, de a boltban egyből ezt ajánlotta ismerősöm (aki ért hozzá és nem verne át). Most hozták be magyarországra, németországban forgalmazták csak eddig, az AEG-Electrolux csládjába tartozik. Én bízom benne, hogy jó lesz. A másik, amit én néztem előtte magamnak LG volt, de akkor is ezt ajánlották :D
2010. szept. 30. 22:07

Helló!


LG mosógépünk van, kicsit több mint 4 éve, nagyobb gond nem volt vele. Digitális kijelzője van, tudom programozni a centrifugát is, meg van ennek is 30 perces programja, meg időzíteni is lehet, kiírja, hogy kb mikorra végez, azaz hogy mennyi idő múlva lesz kész. 7 kg ruhát elnyel, de ezt csak bizonyos programokon, pl. a 30 percesnél nem lehet. Nagyon szeretem, mert megbízható, és nem megy ki az udvarra teregetni mosás után (a régi volt, hogy az ajtó elé került mire végzett a centrifugával). Ha befejezte a munkát, akkor sípol nagyokat. Ügyelni kell arra, hogy ha mondjuk takarót mosol, akkor szépen el kell igazítani benne, mert leállhat hibaüzenettel.


A legnagyobb gond vele az, hogy ha valamiért piszik kerül a kifolyó csőbe, akkor ki kell belőle engedni az össz vizet, mert hibajelzéssel leáll, és nem moccan sehová. Ki kell tisztítani, majd újra indítani. Habár lehet, hogy az utasításában van valami megoldás arra, hogy ott folytassa a mosást ahol abbamaradt, de eddig rest voltam utánanézni. Mondjuk ilyen hibát kb félévente-évente jelzett eddig. Más gond nem volt vele. Remélem még egy 10-15 évig sikeresen együttműködünk majd...

2010. szept. 30. 22:05
Ha megteheted vegyél Siemenset, AEG-t vagy Míele-t :)(ez tuti jó, nem kell javíttatni vagy cserélni 5 évente).
7. pintyőke72 (válaszként erre: 1. - Csandi1973)
2010. szept. 30. 22:01
Szia! Mi a nyaralóba LG-t vettünk. Meg is bántam. Csili-vili,mindent kiír, de a legrövidebb 60 fokos program írd és mondd 168!!perc!!Agymenés! Soha ne vegyél ilyen sz@rt!!
2010. szept. 30. 21:59
Nekem LG-m van, kb 3 éve vettem és teljesen meg vagyok vele elégedve. Ezen is van gyors program (30 perces), állítható rajta minden külön, hőfok, centri fordulatszáma, időzítő, meg vannak rajta mindenféle egyéb funkciók, amiknek csak a töredékét használom:)
5. csandi1973 (válaszként erre: 3. - Vkj77)
2010. szept. 30. 21:55
Szia! Igen, a másik az Electrolux, ami még a rostán bent maradt:)
2010. szept. 30. 21:53
Nekem Indesit van, és imádom. Van rajta 30 perces program is, külön állíthatod a hőfokot, és centri fordulatszámát a programokhoz. Lg-m nem volt még, de Indesittel elégedett vagyok.
2010. szept. 30. 21:53
Szia!Nekem electrolux van.Time-manager,és nagyon szeretem,mert akkor indul be,amikor én akarom,és változtathatom a mosási időt is.W.-pool volt előtte,de 1 éves sem volt,mikor mosás közben kinyilt a jól becsukott ajtaja.Totálkárra szétverte magát.Viszont bármilyet veszel,én elsősorban azt néztem főleg,hogy tudjam rendesen tisztítani az adagolót.Persze ez főleg felültöltősnél lényeg.
2010. szept. 30. 21:51
arról sajnos nincs nekem csak az indesitről és a fagorról van viszont mind a kettővel meg voltam elégedve az indesitet használtan kaptam már 1 éve használom előtte apum használta 5 évet neki is hibátlanul működött.... a fagort 3 évig használtam hibátlan volt
2010. szept. 30. 21:43
Sziasztok! Sürgősen mosógépet kell vennem, az előző (Zanussi - élt 12 évet) megadta magát. Itt is sok fórumot elolvastam, és már zsong a fejem. Próbálom szűkíteni a kört: van valakinek véleménye, tapasztalata az LG mosógépről? ELőre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook