Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik tanfolyamot érdemesebb elvégezni: az Avivát vagy az Arwent? fórum

Melyik tanfolyamot érdemesebb elvégezni: az Avivát vagy az Arwent? (beszélgetős fórum)


2015. jan. 30. 04:29
egyikrol sem hallottam eddig.
11. mnkata
2015. jan. 29. 18:40
Sziasztok van valakinek ARWEN dvd-je?Megvenném.
2012. júl. 26. 10:32
csinálja valaki endóra az Arwent? (mert az Avivát nem lehet, azt tudom)
9. Titánia83 (válaszként erre: 8. - Adelina71)
2011. jan. 28. 13:58
Köszönöm szépen a válaszodat! Boldog babavárást kívánok! ;)
8. adelina71 (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2011. jan. 28. 08:43

Szia, picit későn reagálok..., szóval én is avivával kezdtem, aztán azt hónapok után abbahagytam, de sokat javult "mindenem" aztán csináltam a másikat és mellette más mozgást.

Most léptem a 14. hétbe és nagyon boldog vagyok ,hogy a picink erős, egészséges és szépen fejlődik.

Szóval ÉRDEMES!!!!! sok sikert NEked!

2010. dec. 9. 08:58
Végül az Aviva mellett döntöttem, és nem bántam meg! :)
6. Titánia83 (válaszként erre: 5. - Adelina71)
2010. nov. 10. 15:02

Köszi Adelina! Az Arwen dvd-n gondolkodok első körben, mert az Aviva könyvet a barátnőmnek adtam, na meg könyvből pláne nehéz tanulni.


Várom a beszámolódat! :)

2010. nov. 10. 08:42

Szia,

én elvégeztem az avivát és jártam is egy ideig, de aztán abbahagytam.Ekkor szabályosabb lett a ciklusom, de teákat is ittam mellé és nem tudom igazán mi hatott... Az arwent aztán megrendeltem dvd-n de tanfolyamra nem tudtam elmenni, de teljesen követhető ha valaki jógázott meg tornázgatott előtte akkor pláne. Hát a hatás...azt nem tudom, nekem elég "unalmas" egyedül itthon....de érzem,hogy jó..most elhatároztam, hogy újra kezdem. Majd beszámolok.

sok sikert neked is bármelyiket is kezded...a mozgás az alapvető!

4. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Nita081)
2010. okt. 18. 12:23

Köszi Drága!

Az Avivát ismerem, az Arwent kevésbé.

Gondoltam hátha valaki ismeri mindkettőt, és elmondja, hogy melyiket érdemesebb...


Ölellek

2010. okt. 18. 06:59

Nálam a kiirt fórumokban megtalálod, "Aviva módszer" címet, ott sok jót olvashatsz, ami segít a döntésben!


Sok ölelés.

2010. okt. 1. 12:01

Nem tudok dönteni, annyira nem ismerem egyiket sem.


Valaki? :)

2010. szept. 30. 21:11

Olvasgatok mindkettőről jót, de nem tudom, hogy melyiket végezzem el.


Különösen azok tapasztalatára lennék kíváncsi, akik mindkettőt ismerik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook