Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bababarát wellness szálloda! fórum

Bababarát wellness szálloda! (beszélgetős fórum)


12. Pen80
2010. okt. 1. 12:02
Ennél eggyel olcsóbb kategória Sümegen a Kapitány, de ott nincs is ennyire kiélezve babákra. Babaágy van meg játszóház pl., nekünk tökéletesen megfelelt. Mi 6 hónapos babával voltunk, fürdött is a medencében, semmi baja nem lett. És teljesen normálisan állnak hozzá.
11. Anatita81 (válaszként erre: 9. - Kisbögre)
2010. szept. 30. 13:26
Van bölcsi is, sok labdával, színes játékkal, hempergővel! ;)
2010. szept. 30. 12:56
Nagyon szép nagy parkja van a szállodának, nagy sétákra alkalmas babakocsival. A medencéknél vannak kirakva járókák, kiságyak a babáknak. Van babaúszás minden nap 3 hónapos kórtól.
2010. szept. 30. 12:47

Néztem és hallottam is a Kolping-ról...

Kicsit drága, nem???

És mit lehet csinálni ott egy ilyen korú babával???

2010. szept. 30. 12:45
A Kolpingba semmit nem kell vinnetek a babának. Fűrdetőkád, bébiőr, bili (bár gondolom az még nem fog kelleni :-) ), bébiételek a svédasztalos reggelinél, vacsoránál, etetőszék... Szóval minden van ami a baba ellátásához csak kell.
7. Anatita81 (válaszként erre: 4. - Prita76)
2010. szept. 30. 12:41

Tényleg nem Colping, hanem Kolping!

Tuti hely, bár télen a sok gyerek = fertőzésveszély, mint mindenütt. Barátnőmék egyszer lázasan autóztak haza az éjszaka közepén...

Mi tavasszal vagy nyáron szoktunk menni. :)

6. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Kisbögre)
2010. szept. 30. 12:38
Szia, én is csak az alsópáhoki Colping-ot ajánlanám!
5. maya80 (válaszként erre: 4. - Prita76)
2010. szept. 30. 12:37
Alsópáhok... erre gondoltam én is!
2010. szept. 30. 12:33
Szia ! Az alsópáhoki Kolping Hotelnél nincs jobb bababarát szálloda itt Magyarországon ! Mi minden évben ott töltünk 4-5 napot !
2010. szept. 30. 12:32

Mi a Kolpingban voltunk, Hévíz mellett közvetlenül (a falu neve nem jut most eszembe), és nagyon jó volt! Nem olcsó, de határozottan bababarát mindenféle szempontból, úgyhogy máskor is oda fogunk menni.

Kehidakustányról is jókat hallottam, de személyes tapasztalatom nincsen.

2010. szept. 30. 12:21
Bár mi még nem voltunk,de Kehidakustányt nagyon dicsérik.
2010. szept. 30. 12:19

Sziasztok!

Egy kis segítségre volna szükségem. Most 2 hónapos a kislányom. November-december környékére tervezünk vele együtt egy kis kiruccanást valamelyik baba barát wellness szállodába. Az érdekelne ki hol volt és mennyire volt megelégedve a felszereltséggel, ellátással?

Előre is köszönöm a segítségeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook