Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vonzza a férfiakat náluk jóval idősebb nőkhöz? fórum

Mi vonzza a férfiakat náluk jóval idősebb nőkhöz? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
836. gribedli*** (válaszként erre: 834. - Érdekes73)
2014. márc. 31. 12:51

Kívülről is sokszor másképp látszanak a dolgok, lehet, hogy valaki, akiről nem is gondolnád, érdekből van valakivel, egy másik, akiről meg meg vagy győződve, hogy a pénzért vannak együtt, valójában szeretik is egymást.


Ha megismersz valakit és marhára tetszik és jók vagytok együtt, majd kiderül az is, hogy tele van pénzzel, te probémáznál azon, hogy ha kikerül a budgetből egy saját bmw (csak neked), akkor mit gondolnak az emberek és így felesleges vezeklésből inkább egy kis yarist kérsz? Természetes, hogy nem, és ettől függetlenül a párod nem fogja azt gondolni, hogy te a pénzért vagy vele.


Jó, persze, ott van a tényleg dughatatlan kategória antinő, aki sajnos csak pénzen tudta megvenni a férjét, de ezt én úgy hívom, hogy isteni gondoskodás, szegénykém, rondának született de kompenzál az anyagiakkal:)

2014. márc. 31. 12:50

Nem hiszek ebben. Ehhez bizonyos perverzitás is kell.

Mi az a jóval idősebb ?

Eltudom képzuelni, hogyegy 2o éves össszejön egy kétszer olyan idősnővel. ( ez nálam is előfordult )De negyven évesnél már nem jön be a 8o eszetendős.

Minél idősebb a férfi annál fiatalabb nőt keres.

Csak anyagi érdekbőlé választ jóval idősebbet.

834. Érdekes73 (válaszként erre: 831. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 12:44
érdekkapcsolatokról írtam:)
833. 3f3949edc4 (válaszként erre: 832. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 12:42
nem vonom kétségbe
832. gribedli*** (válaszként erre: 829. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 12:38
Igen, leteznek tiszta erzelmek is, es minden guny nelkul mondom (komoly)
831. gribedli*** (válaszként erre: 827. - Érdekes73)
2014. márc. 31. 12:36
Mondjuk miert nem lehetnek szerelmesek is? Az mar nagyon bonyolult lenne? Mintha mindenki, aki gazdag, emberileg nulla. Ne sarkitsunk, a gazdagok is lehetnek szepek, apoltak, jó veluk a szex, es meg diplomajuk is lehet, sot, nem esznek gyerekeket reggelire es nem harapnak:))))
830. 3f3949edc4 (válaszként erre: 828. - Shanee)
2014. márc. 31. 12:32
Köszönöm szépen :) !
829. 3f3949edc4 (válaszként erre: 827. - Érdekes73)
2014. márc. 31. 12:29

Igen. Mondjuk; nőkkel kapcsolatban inkább olyanokat hallani, hogy "élhető partnert" támogatnak egy kapcsolatban (nem "csak" szexuális indittatásból), míg a férfiak jellemzően fiatal és szexis nőket finanszíroznak... igények.

De a pénz az egyik ok. Ezen kívül lehetnek akár tiszta érzelmek is, nemde?

828. Shanee (válaszként erre: 826. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 12:22
pakman, Te egyre szimpatikusabb vagy nekem a hsz-eid alapján :D Csak úgy mondom, semmi b-oldal :D
827. Érdekes73 (válaszként erre: 826. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 12:17
Nekem nem menne de pont ezért jól tudnak működni érdekkapcsolatok is: az egyik adja a fiatalságát szépségét a másik a hátterét pénzét :) Kereslet- kínálat találkozik az üzlet megkötetett...Persze mindegyik fél tudja mit ad és mit kap cserébe...
826. 3f3949edc4 (válaszként erre: 823. - Érdekes73)
2014. márc. 31. 12:00

Igen :)))).


Az anyagiakkal kapcsolatban: kinek mi a hiánya, arra költ. Nem ítélek el érte senkit. Miért is kellene?


Két példa jutott eszembe (pasik): Vajna és zsudzsák. Arra gondolok most, hogy vannak akik tisztában vannak a szükségleteikkel; fel bírják mérni ésszel az opciókat és "rászánják a pénzt" ennek az űrnek a befoltozására (akár pl. egy pár zoknira). Cserébe kapnak valamit, ami hiányzik az életükből (akár testi dolog, akár nem). Magával senki nem viszi a túlvilágra a javait, miért ne tegye szebbé vele a napjait ideát?

A másik típus az, akinek csak addig tart a szürkeállománya amilyen okosan piskálok a tűz tekintetében és ilyen-olyan illúziókra húzzák le a pénzén (nincs mögötte tervezett tudatosság, vagy javítani akarás).


A kettő között azért van különbség (szerintem); és az első típus messze nem sajnálatra méltó, akár nő, akár férfi.

Ugyanez működik a nőknél is.


+ ki tudja? Talán ezért van a milliomos középkorú üzletasszonynak csúnyácska és csóró (fiatal) barátja, mert a kis hisztis pénzeszsák belami (vagy az 50es "wannabe belami") kb. annyira hajlik a kompromisszumokra egy kapcsolatban, mint egy betonoszlop... és lassan elege lett abból, hogy a pénzügyileg prosperáló otthona átmenet a bolondok háza és egy ordítóverseny között :) - de ez a lehetőség, természetesen, eleve kizárt... csak hall az ember ezt-azt :DD


Hajlok arra, hogy sokkal többféle indíttatás és típus van, int amennyibe mi itt megpróbáljuk beleerőszakolni ezeket a kapcsolatokat...

825. 569a7df0cf (válaszként erre: 811. - C114183a1c)
2014. márc. 31. 10:42

Tok mindegy hany pasirol beszelsz, az a problema, hogy univerzalis igazsagokat nyilatkoztatsz ki.

A vilag szerencsenkre mindig valtozik, es ha ma egy no megkerdezi a ferfitol, hogy mit tud felmutatni, az nem feltetlenul azert van, mert anyagias, hanem mert megteheti, hogy ne egy luzert valasszon (mert gyonyoru, mert okos, mert gazdag, stb)

824. gribedli*** (válaszként erre: 822. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 10:17

Úgy gondolom, hogy egy jól tartositott 50-es is csak egy olyan csajbol lesz, aki 20 evesen is korosztalybajnok volt. Szoval kell egy alap. Azok, akiket te 50 evesen is etvagygerjesztonek talalsz, nyugi, 20 evesen is nagyon pipifalatok voltak es nem dzsuzsaki marhak:))))


Vannak dolgok,, amiket nem lehet bepotolni csak mert valaki oregszik, ha fiatarono sem volt meg mindennek a csiraja

823. Érdekes73 (válaszként erre: 822. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 09:42
kereslet-kínálat :)
822. 3f3949edc4 (válaszként erre: 814. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 09:26

Ez igaz.

Nem általánosítok és nem bontanám ketté a "mezőnyt"("idősebb kontra fiatalabb"-ra), de épp tegnap csodálkoztam rá arra, hogy mennyire látszik, ha egy nő ad magára és tud öltözködni...


Egy rövid szoknya + gumicsizma kombótól ma még próbálok magamhoz térni (ráadásul jó alakja volt a lánynak és fogpasztareklám mosolya), plusz... ááá! Felesleges ragozni; igazad van!


Anyagiasság... azt gondolom, hogy megtalálja a zsák a foltját. Ahogyan én vettem észre; nagyon sok gazdag pasi csak vásárol (nem terem dzsuzsáki marha minden bokorban); kínálat van, ezért a rotáció is nagy. Akinek ez kell, az megkapja... ;)

821. 3f3949edc4 (válaszként erre: 815. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 09:11
A hátsó taktus :)))
820. gribedli*** (válaszként erre: 814. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 08:25

Ezek nem siramok, lehet, hogy elotted udvariassagbol is mondjak, tudod. Ha ferfi lennek, logikus, hogy az idosebb nok elott nem ecsetelnem a fiatalabbak elonyeit es a fiatalok elott nem aradoznek az idosebbekrol.


Termeszetesen a mutatos fiatal lanyokrol beszeltem, nem mindegyik, hanem a csinosabbak. Es te is, es Demon angelique is nagyon savanyuan alltok hozza, lehet, hogy mert mindketten szinglik vagytok es kenyelmesebb mormolni ezt a mantrat, hogy a fiatalok nem jok az agyban, nem lehet veluk beszelgetni, anyagiasak stb.


Csak magatokbol induljatok ki, mert le lehet libazni a tobbieket de akkor ratok is vonatkozik, ti is hulyek, libak, felszinesek, anyagiasak voltatok fiatalon?? Vagy ha rolatok van szo, akkor jaaa, ti nem voltatok ilyenek? Ezesetben nezz a mostaniakra is ugy, hogy vannak koztuk szepek, intelligensek, erzelmi intelligenciaval rendelkezok is, sikeresek, ha ezt nehez is bevennie a bogyodnek, attol meg igaz lehet:)

819. c114183a1c (válaszként erre: 818. - Skopsko)
2014. márc. 31. 04:15

Na akkor tisztázzuk le, mit nem értettél meg? :) Azt, hogy ezek nem az én állításaim? Konkrétan leírtam, tehát nem is értem... Mit nehéz ezen megérteni? :) (Tényleg ismétlem magam, általában értelmi fogyatékosokkal beszél így az ember, nem? :D)

Sajnálom, de ha értelmezési problémáid vannak, akkor kezd el ismét az általános iskola 1. osztályát, mert ott tanítják. :) Bepókhálósodott? :)

818. Skopsko (válaszként erre: 817. - C114183a1c)
2014. márc. 31. 00:07
Kezded ismetelni magad. Csak nem lemeruloben van a Google elofizetesed? :o)
817. c114183a1c (válaszként erre: 816. - Skopsko)
2014. márc. 30. 21:56

Ezen nem csodálkozom, hiszen még sokszor írni, fogalmazni sem tudsz. :) De aggodalomra semmi ok, eggyel több vagy kevesebb... Elveszel a többi közt. :)

Egyébként az ablakra vonatkozóan írtakkal humoros próbáltál lenni? Gáz, mert nem sikerült! :( Próbálkozz még, bár azt a kutya szokta... Á, próbálkozz csak! :D

816. Skopsko (válaszként erre: 813. - C114183a1c)
2014. márc. 30. 21:43

En sem ertettem meg...

Amugy miert nyitottal uj ablakot? Szelloztetes vagy csak nem volt kedved megpucolni :o)

815. kriszta773 (válaszként erre: 801. - 3f3949edc4)
2014. márc. 30. 21:39
mi az a B oldal? :)))))
814. kriszta773 (válaszként erre: 810. - Gribedli***)
2014. márc. 30. 21:29

amiről te írsz, az kábé a kivétel kategória. mindenhol mindenkitől ezek a sirámokat hallani, hogy a fiatal lányok mennyire anyagiasak, mennyire felszínesek, mennyire nem lehet velük kezdeni semmit (és még az ágyban sem jók). és nők, férfiak, fiatalok, idősek egyaránt ezt szajkózzák szinte mindenütt. különösen a pénzes pasik, akiknek nem lenne számottevő egy kis költés a nőre :)

én sem értem, mert úgy gondolnám, biztos van egy típus, egy réteg a fiatal csajok között, aki ilyen, na de hogy általános jelenség lenne... és mindig mindenhol lehurrognak, hogy de ez így van. tehát valószínűleg azok vannak kevesebben ebben a korosztályban, akik nem így állnak a pasikhoz. persze gondolom azokról van szó, akik mutatósabbak :))


szerintem sajnos manapság még azt sem lehetne állítani, hogy a fiatal nőknek szebb, formásabb a teste, nagyon kevés fiatalt látok, aki nincs elhízva, vagy sportolna, odafigyelne magára. és azt veszem észre, hogy nők között sokkal több az igényes 30-as, 40-es, aki jól néz ki, mint például a pasiknál, de ez már egy más téma :)

813. c114183a1c (válaszként erre: 812. - Gribedli***)
2014. márc. 30. 21:03

Mekkora gáz! :D Akkor még egyszer leírom, hátha megérted: "A magyarázat szerintük" Nem én látom így, mivel nem próbálkoztam még nőknél. Sem abból a korosztályból, sem máshonnan. :) A férfiakhoz vonzódom. :)


Nem kritizáltam a fiatalabb korosztályt, pont én nem (!), és nem is fogom. Nem mondom/és nem is mondtam sohasem, hogy az idősebb korosztály jobb. :D Most elgondolkoztam... Lehet, nem volt elég világos, amit írtam...

Új ablakot nyitottam és mégiscsak világosan írtam, ezek szerint csak te nem értetted meg. :)

812. gribedli*** (válaszként erre: 811. - C114183a1c)
2014. márc. 30. 20:46

De ha nem voltal ilyen 25 evesen, akkor miert nem gondolod, hogy esetleg rajtad kivul mas is lehet normalis? Ugy ertem, egeszsegesen anyagias, nem arra megy, hogy a pasinak okvetlenul legyen egy magas egzisztenciara es nem is a luzerek a menok nala.


En mar reg megfogadtam, hogy soha nem fogom kritizalni a fiatalabb korosztalyt, ha egyszer megerem a negyvenet es plane nem fogom megmagyarazni, hogy "mennyivel jobb" egy idosebb no, mint egy fiatalabb.


Minden eletkornak megvannak a maga elonyei es sajatsagai, es minden eletkort ki kell elvezni, kihasznalni annak elonyeit.


Egyebkent az negyvenes pasik is szoktak sztorizgatni a fiatal lanyokrol es nem az anyagiassagrol beszelnek. Inkabb mindig azt helyezik eloterbe, hogy egy lehelletnyi frissesseg es gondtalansag, es a fiatal lanyok nem akarjak rogton behalozni a pasikat, nem rafkoznak. Az a kis shopping, ami rendszerint kell nekik, egy megalapozott egzisztenciaju pasit nem dont romba es nem ez neki a fo, hanem hogy vihesse, mutogathassa a csajt.


Azok panaszkodnak anyagias csajokrol akik nem engedhetik meg maguknak az anyagias csajokat, ettol fuggetlenul nem mindenki az, fiatal korban sem, csak ha valami hianyzik, azt erosen kompenzalni kell valami mas teruleten. Es egy ferfi nem fogja azt mondani magarol, hogy mittudomen az agyban sem volt minden rendben, vagy hogy erzelmileg sem volt koztuk minden rendben, mindig konnyu valami masra fogni, pl teszem azt, amiket te irtal mint kifogas.

811. c114183a1c (válaszként erre: 810. - Gribedli***)
2014. márc. 30. 19:38

Itt most nem 2-3 pasiról beszélek. Persze nem habzsoltam a pasikat, félre ne értsd! De azok között, akikkel összejárunk nem egy fiatalabb van és ők is mesélnek. Nem csak nekem, nekünk. Nincs miért másképp elmondani, mint ahogy történt, nem fűzi hozzá semmi érdeke, hiszen nem fogjuk babusgatni miatta. Ezen kívül pár éve elhatároztuk, hogy a társaságból nem fogunk összejönni senkivel, ennek is oka van. Tehát érdek nélkül beszélnek róla. A másik jó dolog, amit szeretek a bandában: megvédjük egymást mások előtt, de egymás között megmondjuk a frankót. Nem kertelünk, ha bántó, ha nem, csak az igazat.


Nem ilyen voltam gribedli, de már nem vagyok 25 éves és már 33 sem. :D Az is lehet, hogy maga a világ anyagiasodott el az utóbbi években, de tény és való, hogy mindegyik pasi egymástól függetlenül ezzel jön. És hozzáteszem, helyrajzi számtól függetlenül is!


"te sem azt fogod mondani, hogy irígyled egy fiatal lány feszes, fiatalos testét" Dehogynem, már miért ne mondanám azt? :O Ezzel mi a baj? Nem értelek. Ehelyett azt mondom, hogy "fúúj fúúj fiatalok, mert hülyék, anyagiasak, stb."???? Heeeeeee??? Mi van??? Ne általánosíts! Lehet, te ilyen vagy, de én mindig megdicsérem, ha valakinek szép teste van, legyen az nő vagy férfi. Aki foglalkozik magával, meg is érdemli. :)

810. gribedli*** (válaszként erre: 804. - C114183a1c)
2014. márc. 30. 19:20

Az anyagiasság nem korfüggő. És nem kell meghúzni egy határt, hogy 25 éves, vagy 33 éves...Te ezt elhiszed, igaz rád? 33 évesen egyik napról a másikra felébredtél és hirtelen nem lettél anyagias, de előtte meg az voltál? Nem hiszem.


Ha valaki anyagias, az az is marad és ha valaki nem az, akkor nem az fiatalabb korában sem. Másrészt a férfiak is kíváncsiak és ők is ki szeretnének próbálni minden korosztályt, ahogy a nőknek is van/volt gyakran (ha a nő olyan típus) több korosztályban is partnere, mert ki szeretné próbálni. Ezek után mindenki arról az egyről vagy kettőről tudja csak, hogy az az adott korú ember milyen és általánosítani fog arról a korosztályról. Pl. ha volt egy anyagias fiatal csaja és egy érzelmes idősebb nőcije, akkor nyilván az marad meg benne, hogy a fiatalok anyagisak, az idősebbek pedig nem.


Mint ahogy nagyon sok helyen hallani azt is, hogy a 30-as nő kinéz egy gazdag 50-es pasit és elcsábítja a családjától, amire mindenki azt mondja, hogy az anyagiak miatt tette. Akkor ezt hova tesszük? Hogy az idősebb nők nem anyagiasak?


És a fiatal csajok, akik eszüket vesztve beleszeretnek valakibe, aki kihasználja őket, és otthagyja? Ott volt anyagiasság a csaj részéről? A fiatal csajoknak nincsenek érzelmeik?


Szerintem mindenki úgy szokott erről beszélni, hogy saját magát minél jobb színben tüntesse fel, te sem azt fogod mondani, hogy irígyled egy fiatal lány feszes, fiatalos testét, hanem azt, hogy fúúj fúúj fiatalok, mert hülyék, anyagiasak, stb. stb. Bezzeg te...Holott te is voltál fiatal és biztos neked is rosszul esett volna, ha akkor egy idősebb nő mint amilyen te vagy most, beszólt volna, hogy milyen kis hülye vagy. Nem értem, miért nem lehet minden korosztályt úgy szeretni, amilyen, és értékelni benne a pozitív dolgokat, amiket csak abban a korosztályban lehet megtalálni.


Egy fiatal férfi, amikor idősebb nőhöz vonzódik, kompromisszumokra hajlandó: kevésbé szép test, de mondjuk nyugodtabb, tapasztaltabb szex.


Ugyanígy egy idősebb férfi, amikor egy fiatal lánnyal van, az ő kompromisszuma pedig az, hogy kevésbé tapasztalt szex, de nagyon szép test.

809. 5c9a13dd61 (válaszként erre: 807. - 3083fff2ba)
2014. márc. 30. 13:58
53 éves vagyok,de fiatalos..
2014. márc. 30. 13:57

2o éves koromban volt egy 45 éves nőm. Nagyon öregnek találtam. De abban a korban... Ma már tudom, hogy a 4o-es nők nagyon jó nők tudnak lenni.


6o-7o éven felüli nőkhöz, gondolom az anyagiak vonzzák a férfiakat. Bár, ha Ungár Anikóra gondolok, aki elmúlt hatvan, az ingyen is jöhet.

807. 3083fff2ba (válaszként erre: 805. - 5c9a13dd61)
2014. márc. 30. 13:57

te mennyire vagy "érett" ?

Jól érzed, provokállak... :-)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook