Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciklus 30. napján még nincs menses, de a teszt negatív... fórum

Ciklus 30. napján még nincs menses, de a teszt negatív... (beszélgetős fórum)


2010. okt. 3. 09:55

De lökött vagyok, a lényeg maradt ki:


Misz:


Teljesen mindegy, mikor vesztesz el egy babát, mert a veszteség az egyetlen, amire gondolni tudsz, becsapottnak és kifosztottnak, meg persze végtelenül üresnek érzed magad...


Szóval, Te is hős vagy, hogy kibírtad! Azt mondják, ami nem öl meg, az erősít.

Hát, kívánom mindenkinek, aki hasonló cipőben jár : így legyen!!!

20. JaneBond (válaszként erre: 19. - Misz)
2010. okt. 3. 09:52

Ismét köszi a drukkolást! :)

(a barátnődnél kiderütek az okok? Mert nálam nem, pedig nem ártana...)


Egyébként meg, rajongok a "kölcsönzött gyerekeimért", csak amikor ballagnak, annyira sz.r a nyaram, hogy az elmondani nem lehet!


Férj. Na, ez a legrosszabb érzés! Amikor 1000százalékig tudod, hogy mennyire jó Apa lesz/lenne, de Ő ezt nem tudja/hiszi saját magáról.


De hiszek a csodákba, csak nem mindíg megy ez könnyen. Igyekszem nem sajnálni és sajnáltatni magam, csak néha vannak nehezebb pillanatok. Alapvetően pozitív vagyok, törekszem ennek szellemében megélni a mindennapokat, remélem sikerül elfogadni, bármit is hoz az élet!


(Kicsit most én sikeredtem "zöldre", de remélem, nem túlságosan:) )

19. misz (válaszként erre: 18. - JaneBond)
2010. okt. 2. 08:09

Ó, Drága! Te egy hős vagy, hogy ezt túlélted! Nekem mindkét baba az 1. harmadban ment el, de nem sok kellet hozzá, hogy belebolonduljak.

Van egy barátnőm, aki a 24. és a 26. hétben veszítette el a babáit. Őt is csodálom az erejéért. Nekik is nagyon szorítok és nektek is! :)


Én tanító néni vagyok és tudom, hogy a kölcsön gyerek se rossz, de hátha meg tudod győzni a párodat és lesz hamarosan "saját tulajdonú" is. :DD És akkor majd mindjárt másképp fogja gondolni a dolgokat, ha először rámosolyog a gyerkőce. :)


Én nagyon szorítok! :))

18. JaneBond (válaszként erre: 17. - Misz)
2010. okt. 2. 07:42

Szia!


Teljesen érthető vagy, nyugi!!!!! :o)


Köszi, amit írtál, köszi a bíztatást! Csak az a gáz, hogy 35 múltam, egyre nehezebb hinni, hogy sikerül. (Nekem is volt két vetélésem(v. koraszülésem), 23. hétre jöttek a babák. Nyilván "kissé" megviselt, mert 11 éve, másik partnerrel sem sikerül a Nagy Terv. Én totál szívesen fogadnék örökbe, de a férjem "égi jelnek" veszi, és úgy gondolja, ha nem akar jönni, annak oka van, nem szabad erőltetni. -Mondjuk, a rettenetes gyerekkora fényében érthető, hogy nem töri kezét-lábát egy gyerekért. El sem tudja képzelni, hogy gyereknek lenni lehet jó dolog is!...- )


Szóval, nagyon köszönöm a bíztatást, meglátjuk, mi lesz! Addíg meg legalább az oviban van 25 "kölcsön gyerekem" :o)))

17. misz
2010. okt. 1. 23:06

Úgy látom egy kicsit lehet zavaros voltam. Remélem azért érted, mit akartam.

Nagyon fáradt vagyok. :(


Szóval sok sikert a vágyaid beteljesüléséhez!

16. misz (válaszként erre: 14. - JaneBond)
2010. okt. 1. 23:03

Sajnálom, hogy most nem sikerült. :( Majd most fog. :))


Az eredeti kérdésedre pedig azt szeretném válaszolni, hogy a megtermékenyülés után minden nap duplázódik a szervezetedben s HCG hormon. A tesztek bizonyos szint elérése után jelzik a terhességet.

Pl. ha a teszted 30 egységet érzékel, akkor ma a 16 egységnél még negatívat mutat, de holnap a 32-nél már pozitívat.


Nekem 4x mutatott 2 csíkot teszt, mindig a a 32. napon. 2 babát sajnos elveszítettünk, de a másik kettő gyönyörű. :))


Szorítok, hogy mihamarabb neked is sikerüljön. :)

15. dj.cica (válaszként erre: 14. - JaneBond)
2010. okt. 1. 19:39
Szia ne add fel új hónap új remény készülj lélekben rá:)
2010. okt. 1. 19:32

Sziasztok!


Ma reggelre totál megjött. Nem akarok belemenni, de tényleg elég durván.


Legalább tiszta helyzet, még ha nem is a vágyaimnak megfelelő. Talán legközelebb!

13. dj.cica (válaszként erre: 12. - JaneBond)
2010. szept. 30. 20:10
várom a fejleményeket szia
2010. szept. 30. 15:52

Sziasztok!


Úgy tűnik, a helyzet "megoldódik", mert már van néhány pecsételő foltom, gondolom, meg fog jönni...


A Drogerie M.-ban vettem egy "intim.d" (.=e)nevű, 25-ös érzékenységű tesztet. (Legalább olcsó volt, 400 Ft alatt). Nem tudom mi lesz, perpillanat úgy érzem, vesztésre állok. Ha a helyzet változik, itt megírom!


KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZAITOKAT!!!!!! :)


További szép napot mindenkinek!

2010. szept. 30. 15:24

Nekem elég késön mutatta a teszt a 37.napomon.addig tök negatív volt.szóval bármi lehetséges,én várnék pár napot ha nem jön meg akkor tesztelnék ismét.

Melyik tesztet csináltad,milyen érzékenységü?

2010. szept. 30. 08:47
Vagy a teszt később mutatja, én mikor a kicsikkel állapotos lettem, reggel teszteltem, negatív lett, szomorúan dobtam a kukába a tesztet! Délután, gondoltam megint megnézem, és kivettem a kukából, és nem hittem a szememnek halványan, de ott volt a csík, azóta már 4 évesek!:)
2010. szept. 30. 07:45

Ha jól értem 27 napos a ciklusod , most vagy a 30. napon és nincs még menzeszed. Ha nagyon akarod a babát az is okozhatja a csúszást. Múlthónapban nekem is késett 2napot pedig nagyon pontosan szokott megjönni.

De persze az is lehet,hogy terhes vagy és nem félidőben, hanem később estél teherbe ezért nem mutatja a teszt még.

Tudom,hogy nehéz, de várj és tesztelj 10es érzékenységü teszttel pár nap múlva reggel!

8. Titánia83 (válaszként erre: 1. - JaneBond)
2010. szept. 30. 07:31

Reggeli első vizeletből tesztelj!

Melyik tesztet használtad?

7. Mildora (válaszként erre: 1. - JaneBond)
2010. szept. 30. 07:25

Szia!


Mindenképp várj még pár napot a teszteléssel,és reggel csináld!

Ha a 21. napon volt egy kis vérzés szerű dolog,az lehet a beágyazódás jele.:-)

Majd írj,hogy mik a fejlemények!

2010. szept. 30. 06:39
Szerintem is tesztelj újra egy pár nap múlva.
2010. szept. 30. 06:19
Szerintem ez annyit jelent, hogy késik. :)
2010. szept. 30. 06:11

Szia!

Amelyik napon meg kellett volna jönnie, arra várjál rá egy teljes hetet. Ha addig nem jön meg, persze! :D Ezután érdemes még egy tesztet elvégezni. Ha még mindig negatív és még mindig nem jött meg, akkor érdemes orvoshoz bejelentkezni!

2010. szept. 30. 06:06
Lehet, ha kevés a hormon.
2. ybag
2010. szept. 30. 06:06
Nekem a 2. terhességem így indult.Már azt hittem,hogy megint semmi,aztán nem jött meg igazán,úgyhogy vettünk még egy tesztet,ami már pozitív lett.Ennek több,mint 6 éve...Bízzál ,és sikerülni fog!
2010. szept. 30. 06:00

Átlagosan 27 napos a ciklusom, a 21. napon volt valami rózsaszínes-narancssárgás nyák, aztán pár nappal ezelőttől néha hányinger, és néha(!) fájdogáló-érzékenyebb mellek, kicsit érzékenyebb, fájósabb (néha szurkáló) alhas.


Tegnap este teszteltem, teszt negatív. :(


Elvileg, nyugodt időszak, nem vagyok beteg, és szabályos szokott lenni a ciklusom. Szerintetek???


(Lehet-e fals negatív ennyire "későn" a terhességi teszt?)


Ui.: Délután három után tudom elolvasni amit írtok, és akkor tudok csak válaszolni is!


Köszi előre is a válaszaitokat, tapasztalataitokat!!!



Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook