Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tőzsdemilliomos fórum

Tőzsdemilliomos (beszélgetős fórum)

5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2010. szept. 29. 15:42

Oupsz, elbénáztam: André Kostolany. 10 éve halott, a tőzsde elég sokat változott, de az egyik legnagyobb tőzsdei szaktekintély, érdemes tanulmányozni.



Még valami: ahhoz, hogy egyáltalán az alapfogalmakat megértsd, legalább egy alaptanfolyamot el kellene végezned, ez általában 100-200.000 ft között van. Valószínűleg a forex bérelt szoftverével megy a tranzakció, aminek díja van. De legalább van beépítve egy biztonsági zóna, amelyben kereskedik, nagyot nem nyersz, de legalább veszíteni sem tudsz, amíg nem nyúlsz bele mechanikusan.

Azt is tudnod kell, hogy a nyereséged kb.40%-át viszi a brókered, akár Tőzsdemilliomos, akár Tőzsdeliga, akár Forex Akadémia.

4. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 3. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 29. 15:30

Olyan pénzzel tőzsdézz, ami nem okoz semmilyen gondot, ha elveszíted. A tőzsdéhez kötélidegek kellenek és szakértelem. Bizonyított tény, hogy az emberek 95%-a szakértelem nélkül, érzelmi alapon tőzsdézik.

Javaslom olvass André Kostolyanyi könyveket, tanulmányokat, aztán ha még mindig szeretnéd, tedd. Sok sikert!

3. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 1. - Anaksunamun82)
2010. szept. 29. 15:02
A sógorom kipróbálta. Olyan mint a szerencsejáték vagy a gépezés. Amíg kis összegekkel játszol, előfordul hogy valami kis pénzt nyersz. Egy ideig. Utána viszont veszítesz!!!!
2010. szept. 29. 14:48

ha van felesleges pénzed vágj bele (de csak olyan pénz, amelyről lemondtál)

a többi gyerekjáték


:D

jó mulatást

2010. szept. 29. 13:44

Sziasztok!


Próbált már valaki pénzt keresni a tözsdemilliomossal? Ma találtam rá a neten, nem direkt kerestem. Aztán elolvastam. Szkeptikus vagyok, de nem lenne rossz egy kis plusz jövedelem.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook