Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 8 hónapos kisbabával utazom. Wizzairnél most milyen nehéz lehet a bőrönd? Ellentmondásosak az infók a honlapon is. fórum

8 hónapos kisbabával utazom. Wizzairnél most milyen nehéz lehet a bőrönd? Ellentmondásosak az infók a honlapon is. (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 24. 23:43
Ohh, most látom, hogy ezer éves topic... :D Bocsi. :D
5. pinkylily (válaszként erre: 1. - _anatha_)
2011. máj. 24. 23:42
32 kg + 10 kg a kézipoggyász... nem tudom merre felé mész, de eléggé megszigorították a kézipoggyász ellenőrzést, szóval figyelj a méretére... a babakocsi nem lehet külön, vagyis mikor legutóbb utaztam, akkor előttem lévő anyukát nem engedték a babakocsival + a kézipoggyásszal beszállni, mondván az már 2 'csomag'. :S
4. Yulcsy (válaszként erre: 3. - _anatha_)
2010. szept. 30. 16:00
Így azért barátságosabban hangzik.Egy babának mindig sok cucc kell :))
2010. szept. 30. 09:35
Felhívtam őket telefonon: 32 kilós lehet a bőrönd!
2010. szept. 29. 11:43

15 kg-ról tudtam, de április 1-től 32 kg-t írnak. De melyik év április elseje? 2010 vagy 11?

És ha a bébinek nem lehet bőröndöt feladni - ezt írják - akkor mi van, ha magamnak két bőröndöt adok fel? Nem ugyanaz???

Tehát ha két csomagdíjat fizettem online, akkor most lehet vinni két db 32 kilós bőröndöt plusz egy kézipoggyászt és egy babakocsit?

Segítsetek, mert nem akarok a reptéren átpakolni mindent...

Köszönöm!

2010. szept. 29. 11:41
8 hónapos kisbabával utazom. Wizzairnél most milyen nehéz lehet a bőrönd? Ellentmondásosak az infók a honlapon is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook