Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok írni tapasztalatokat budapesti bababarát kórházakról? fórum

Tudnátok írni tapasztalatokat budapesti bababarát kórházakról? (beszélgetős fórum)


18. monstro (válaszként erre: 4. - 43b8d0cd13)
2010. nov. 1. 20:47

A szent imre sztem meg minden csak nem bababarát:(

Én tavaly szültem és szülé sután pár órával már hozták ia a babát hiába mondtam hogy még fáradt vagyok....éjszakára meg ha be akartam adni húzták a szájukat. De jövöre okosabb leszek nem hagyom magam és egyágyas szobát kérek:)

17. violamama (válaszként erre: 13. - Reno77)
2010. szept. 28. 11:44
Igen ott itattak, én 50%ra mondanám ott a bababarát dolgot, de legközelebb sztem nem ott szülök.
16. violamama (válaszként erre: 11. - Serinik)
2010. szept. 28. 11:44
Én is 2008-ba szültem ott és tőlünk kértek pénzt, érte, a legviccesebb hogy nem is hatott:(
2010. szept. 28. 11:25
Szia, én tavaly novemberben az István Kórházban szültem. Azzal együtt nagyon jók a tapasztalataim, hogy császármetszés lett a vége (túlhordás, a baba rossz szívhangja miatt). Nagyon rendben volt minden. A csecsemősök mindig be vannak havazva, de előre mondták, hogy menjünk, kérdezzünk és segítenek, így is történt. Segítettek a szoptatásban, fürdetni tanítottak. És végig velem lehetett a babám. A műtét után az első zuhanyozásnál végig velem volt egy nővér, segített, ha kellett. Számomra idilliek maradtak a kórházi napok. A kórházban ingyenes szülésfelkészítő tanfolyam is van, amire bárki járhat, az is, aki nem az Istvánban fog szülni. Nekem - első baba lévén - ez is nagyon hasznos volt. Szóval, ajánlom Neked!
2010. szept. 28. 11:20
Én is a Péterfyben szültem mind a három babám és nekem is csupa jó emlékeim vannak. Nem alapítványi szobában voltam egyik alkalommal sem, de a több ágyas szobákkal sem volt semmi gondom. Az orvosommal is meg voltam elégedve, és nagyon jót tett, hogy már az első naptól kezdve velem lehetett a pici egész nap:)
13. Reno77 (válaszként erre: 11. - Serinik)
2010. szept. 28. 10:26
Nem a Mávban itattak egy kismamával lúgot?
2010. szept. 28. 09:09
Én 5 éve a II-es nőin szültem, többet be nem teszem oda a lábam csak ha visznek, ezt már akkor megfogadtam. Se nem baba-. se nem mama- barát.
2010. szept. 28. 08:40
A Máv baba-mama barát a lányom ott szültem 2008-ban és most is ott szeretnék (novemberben).Az eda-ért ott sem kell fizetni (melyik kórházban kell?)
10. Reno77 (válaszként erre: 7. - Alina33)
2010. szept. 27. 23:53
Megkérdezhetem ki volt a dokid és a szülésznőd?
9. fildus (válaszként erre: 4. - 43b8d0cd13)
2010. szept. 27. 22:13
A Szent Imre nem rendelkezik "baba barát" jelzővel úgy tudom. Egyébként én ott szültem az első gyermekemet, a másodikat is ott tervezem!
8. 108f0209e1 (válaszként erre: 7. - Alina33)
2010. szept. 27. 20:03
Nem is tudtam, hogy máshol fizetni kell érte! :O
7. Alina33 (válaszként erre: 5. - Sziszmoly)
2010. szept. 27. 19:42

Én is a Péterfyben szültem de csupa jót tudok mondani, bár alapítványi szobában voltam ami 5ezerbe kerül naponta. Az orvosom is szuper volt, pedig nem választottam orvost és a szülésznő is lelkiismeretesen végezte a munkáját.


Most a második babót várom és ugyanazt az orvost és szülésznőt választottam :) Remélem hasonlóan jó és könnyű szülés lesz, mint az első volt.


Én a Péterfyről csak jót mondhatok...ráadásul ez a kórház az EDA oktató kórháza és ha jól tudom, csak itt ingyenes ez az érzéstelenítés.

2010. szept. 27. 17:24

Bár Szent Imre hivatalosan nem bababarát szerintem sok szempontból jobb mint a bababarát címmel rendelkezők. Legfőképp arra értem ezt, hogy a látogatók nem jöhetnek be a szobába. Én nagyon meg voltam elégedve. Tiszta, 2 szobához van egy fürdő ami amikor én szültem májusban teljesen elég volt, bár tény, hogy nem volt "full ház". A csecsemősök szerintem 1-2 kivétellel nagyon kedves és segítőkészek a takarítónő és a szülésznő tanoncok úgy szintén. Inkább azt írom, ami nem volt teljesen ok, mert az kevesebb: a kaja elég rapszódikus, volt nagyon jó és ehetetlen, a szobatársammal azon röhögtünk, hogy minden reggel kenyérvéget kaptunk, próbáltuk kitalálni, vajon hova tünhetett a köztes rész. A máik dolog, ami kicsit nekem fárasztó volt, hogy reggel 6-kor indult az élet jöttek sorban a védőnő, csecsemős, lázmérés, anyakönyvvezető, fotós, vizit, prof. vizit meg mit tudom én még kik.

De a lényeg, hogy összességében egy nagyon jó szülés és "kórházélménnyel" jöttem el onnan! Persze mindenkinek más a fontos...

2010. szept. 27. 17:18

Szia!

Péterffyben szültem,de nincsenek jó élményeim.Ide nem írom le hogy miért is priviben elmondom!

2010. szept. 27. 17:16
Budapest XI.ker Szent Imre Kórház.7 illetve 5 éve születtek ott a kislányaim,már akkor nagyon baráti volt,gondolom azóta csak jobb lett!
2010. szept. 27. 17:12

Péterfyben szültem. Tökéletes volt. Igaz én alapítványi szobában voltam, egyágyasban, fürdővel, tv-vel...

Baba végig bent volt velem, de ha akartam leadhattam.

Tökéletes kórház, az orvosok és a szülésznők is azok. :)

Igazi bababarát! És anyabarát is, ami nagyon fontos.

A szülőszoba is nagyon szép.

2010. szept. 27. 16:54
Én az Istvánban szültem 3 éve is és idén májusban is. Most nagyon meg voltam elégedve mindennel. Sokat fejlődött a kórház szerintem. Mindenki nagyon rendes és figyelmes volt velünk.
2010. szept. 27. 16:47

Kedves Fórumozók!

Nem ismerek sok kismamát, pláne nem Budapesten. Szeretnék olyan kórházat választani a szüléshez, ami bababarát, de az anyával is emberségesen bánnak! Előre is köszönöm a leírt tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook