Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírosodásra hajlamos és száraz a hajam egyszerre. Mit használjak? fórum

Zsírosodásra hajlamos és száraz a hajam egyszerre. Mit használjak? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 28. 10:40

Sziasztok!

Ez most furcsán fog hangzani de én citromlevet használok és nekem nagyon bevált!!!

Szerintem nagyon jó!!!

15. Orsi86 (válaszként erre: 12. - Dszuzan)
2010. szept. 28. 09:05
Szia! Nekem festett sötétbarna és jó! Próbáld ki és meglátod,hogy jó-e, ha nem akkor csak hajat mosol.
14. Orsi86
2010. szept. 28. 09:00

Sziasztok!

Bobe2! Amikor már zsíros a hajad akkor kell beledörzsölni és valahogy felszívja a zsírosodást... Jól dörzsöld bele,hogy ne látszódjon a fehérség. Ez a módszer arra,jó, hogy kihúzd még pár napig a hajmosás. A következő alkalommal nekem már 5napig szépvolta a hajam, hintőpor nélkül. De azóta is alkalmaztam párszor.

13. bobe2 (válaszként erre: 10. - Orsi86)
2010. szept. 28. 08:52
Szia leirnéd részletesebben hogy mikor szorod rá ?Mosás elött ,után,vagy rajta hagyod?Köszi:)
2010. szept. 28. 08:30

Sziasztok!

A festett, vörös hajra is jó a babahintőpor?

11. bobe2 (válaszként erre: 10. - Orsi86)
2010. szept. 27. 20:31
:) ezt kiprobálom,én is 2 naponta mosom.
10. Orsi86
2010. szept. 27. 17:33

Sziasztok!

Nekem mostanában nagyon hamar zsírosodott a hajam. 2naponta mosnom kellett. Aztán hallottam,hogy babahintőport kell a fejtetőre szórni és jól beledolgozni. Nem hittem benne ,de működott 5napra kihúztam a hajmosást és azóta is csak 5naponta kell mosnom.

9. Csibebaby80 (válaszként erre: 8. - Kisfari)
2010. szept. 27. 15:11
köszi :)
2010. szept. 27. 14:55

Sziasztok!

Fodrász vagyok, úgyhogy gondoltam hozzászólok. A zsíros haj és a száraz hajvég nincs összefüggésben, hisz a zsír a fejbőrből a faggyúmirigyekből jön és attól még a hajvégekre kell használni balzsamot vagy pakolást stb...

Én azt ajánlanám hogy felejtsétek el a head&shoulderst és hasonló lakossági termékeket ha eredményt akartok, mert ezek általában csak tüneti kezelést nyújtanak és nem szüntetik meg a kiváltó okot pl. egy korpánál.

Inkább menjetek el egy fodrászkereskedésbe vagy fodrászhoz és kérjetek zsíros fejbőrre való sampont, ami alaposan megtisztítja a fejbőr a zsírtól és akáár vékonyszálúő hajra való balzsamot, ha könnyen zsírosodó a hajatok, vagy regeneráló ápoló termékeket, de ami fontos, hogy a balzsamot és a pakolást mindig csak a hajvégekre és a hajhosszra kell felvinni, soha nem dörzsöljük a fejbőrhöz, mint a sampont.

Remélem segítettem. Szép napot!

7. Ametiszt19 (válaszként erre: 1. - Bri*)
2010. szept. 27. 14:41
Nekem is hasonló a hajam, ráadásul majdnem minden nap jól meg is izzadok :) Végül nekem is a head& shoulders jött be, illetve van egy dm-es sárga kénes sampon ami még jó volt, de egy idő után az is szárította a fejbőröm. De igazuk lehet a lányoknak, fordulj szakértőhöz! Van itt valahol egy fodrász válaszol fórum is!
2010. szept. 27. 14:38
jó azoknak akiknek bevállt valami, elés sok sampont kipróbáltam, mert bedőltem a reklámoknak, de felől zsíros, alul törik... Feladtam a keresést, használok balzsamot, az aljára, de az első fésülködés után összekeveredik. A samponom, nekem is a head...
2010. szept. 27. 14:32
én is head and shoulders-t használok,brutál fényes tőle a hajam,a citrusos,kezelhető...sajna a zsírosodást nem oldja meg nálam,de minden mást igen...
2010. szept. 27. 14:29
ja és Head and Shoulders sampont használok
2010. szept. 27. 14:28

menj el egy fodrászcikk szaküzletbe és ott ajánlanak terméket. Én is ott vettem egy balzsamot (hatalmas kiszerelés) és olcsó. Zsíros de törésre hajlamos hajra van, karotinos, narancssárga maga a balzsam.

Nekem csodát tett a hajammal. azóta nem zsírosodik és szép is.

2. Kata0816 (válaszként erre: 1. - Bri*)
2010. szept. 27. 14:28
Revalid sampon, és hajkondicionáló.
1. Bri*
2010. szept. 27. 14:17
Zsírosodásra hajlamos a hajam, de a festéstől kiszáradt, sprőd lett. Hajmosás után jó, de másnap kezelhetetlen. Valami jó terméket - sampon, balzsam, pakolás, hajlakk, hajhab -, amelytől könyűű, selymes, szép fényes lesz, de nem lágyítja el túlságosan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook