Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektromos páramentesítőt szeretnék venni, de tanácstalan vagyok a teljesítményeiket illetően. Van valakinek tapasztalata? fórum

Elektromos páramentesítőt szeretnék venni, de tanácstalan vagyok a teljesítményeiket illetően. Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 26. 20:23
Sziasztok! Elromlott a készülékünk. Újat vennénk. Vannak újabb tapasztalatok, hogy milyet vegyünk?
2010. okt. 1. 14:59

Sziasztok!


A ruhaszárításra és a dohos szagra tökéletes megoldás az infrapanel fűtés...

2010. szept. 28. 20:01

Köszi a hozzászólásokat mindenkinek!

Na ma vettünk egy 400W-os párátlanítót, 3 órája megy, de még 1 csepp vizet se gyűjtött össze. Szerintetek ez normális?

2010. szept. 26. 20:31

Szia!

Mi is harcolunk a párával... egy tégla épületben lakunk. Teljesen felújítottuk a lakást, járólapozás, betonozás, falakat tettettünk arrébb, kicseréltettük a nyílászárókat műanyagra és a nikecelt tetettünk a plafonra. Sajnos sok volt a vizes munka a lakásban. Azóta gyönyörű a lakásunk, de párás, sőőőt penészesek is lettünk. Rengeteget szellőztettünk, főzésnél megy a páraelszívó ezerrel, kizárólag kint szárogatok.. mindhiába. Mi azt csináltuk, hogy vettünk Henkel-es ceresit pára stop tablettákat, meg hozzá tartót és bejött!!! Rengeteg vizet szív el, nekünk bejött. Lényegesen kisebb beruházás mint az elektronyos megoldás. De kinek mi.. remélem tudtam segíteni :)

Pucoljon a pára!!!!!!! :)

2010. szept. 26. 20:13
A miénk papiron 8-12 liter/nap vizet tud kiszívni a levegőből, a tartálya 5 literes, ezért van, hogy napközben is üríteni kell, de nagyon bevált. Ha megtelik a tartály, akkor egyszerűen csak kikapcsol. Amikor én vettem, akkor 50-60ezer körül volt az új, végül azonban tudtam venni használtat 25ezerért. Egyszeri beruházás és megtérül. Amíg nekünk nem volt, addig nem is tudtam, hogy létezik ilyen berendezés. Léteznek nagyobb kapacitásúak is, mint 8-12 liter/nap, áruk is megy egészen a csillagos égig.
2010. szept. 26. 19:57
Szia!Ami valóban ér is valamit,az nagyteljesítményű,olyan mint pld.egy olajradiátor,beállítod a helyiségbe.De az ára is magas.Nekem is penészedett sokáig az egyik szoba,kicseréltettük az ablakot,már nemviszek be ruhát szárítani semmiféleképpen szobába,és a főzést is próbálom lezavarni hamar,ne csináljon ztélen nagy párát.
2010. szept. 26. 19:52
Ja, és még annyit, hogy nyáron 80, télen 60% körül van a páratartalom nálunk. A ruhaszárítás egy rémálom, és van olyan helyiség, ahol folyamatosan dohos a levegő.
2010. szept. 26. 19:50
... érdemes venni? Ez lett volna az üzenet vége
2010. szept. 26. 19:48
Eletktromos páramentesítőt szeretnék venni, de tanácstalan vagyok a teljesítményeiket illetően. Van valakinek tapasztalata, hogy milyet érde

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook