Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga terápia fórum

Varga terápia (beszélgetős fórum)


7. Wecuska (válaszként erre: 5. - F-kszilvi)
2010. szept. 28. 09:37
szia.akit én tudok,ő nem orvos,hanem természetgyógyász és életmód tanácsadó.pesten szokott dolgozni.nagyon kedves nő.
6. judyt640 (válaszként erre: 1. - F-kszilvi)
2010. szept. 27. 18:05
Ez a Varga gyógymód intézet.Amikor én jártam /nem rák miatt/ az opera mögötti utcában volt,most nemtudom hol van.A Varga Ur akkor csak diagnosztizált az alkalmazottak masziroztak.TV ben sok jót mondatott magárol én nemtapasztaltam átható javulást,de kilehet próbálni.
5. f-kszilvi (válaszként erre: 4. - Wecuska)
2010. szept. 27. 14:38
Szia.Nem tudom,a teljes nevét,csak azt hallottam,hogy talmasszást is csinál.Kimondottan rákos betegekkel foglalkozik.A kiskegyedben olvasott róla az ismerősöm,de semmit nem mondott többet róla.Minden érdekel.
2010. szept. 27. 12:37
Szia.A Varga Endréné Zsófira gondolsz aki természetgyógyász is?
3. f-kszilvi (válaszként erre: 2. - Judyt640)
2010. szept. 26. 19:29
a talp terapeuta érdekelne,de nagyon
2010. szept. 26. 18:03
Szia .Melyik Vargára gondolsz?A hatóanyag szakértöre aki gyógygombával /gyógyitja/ a rákot?,vagy a talpmaszirozóra a Varga gyógyintézet vezetöjére?
2010. szept. 26. 16:10

Hallott valaki valamit róla esetleg volt már nála valaki?Szivesen venném,ha megosztanátok a tapasztalokat,vagy ha valaki tudja hogyan lehet Őt elérni vidékről,nagyon szivesen venném.

Köszönöm.

Anyukámról van szók,akinek rosszindulatú daganatot találtak a húgyhólyag falán,amit kioperáltak,de kiújulhat és emiatt kellene a segítség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook