Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Macska ellés fórum

Macska ellés (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 13. 20:58

Sziasztok!

Az én cicám most van a 62. napban :)Nem rég elkezdett nagyon hízelegni és bebújni a zeg-zugokba :D Bár jelenleg alszik, de ez is fura, mert ilyenkor már "erőszakosan" szokta kérni, hogy engedjem ki a kis esti 2-3 órás udvari csavargásra. És a kedvenc játéka sem kelti fel az érdeklődését....remélem megszületnek ma este, mert már a fekvés is nagyon kényelmetlen neki.

60. b539510999 (válaszként erre: 58. - 2Kismano)
2010. nov. 24. 08:49
Nagyon édesek a kiscicák!:) Hamarosan az én cicám is szülni fog. Már annyira várom!:) Csak a legrosszabb elengedni a kiscicákat.:( Féltem őket!
59. buschne (válaszként erre: 58. - 2Kismano)
2010. okt. 15. 08:35

Szia!

Jó, hogy jelentkeztél.

Nagyon édesek!

Jó doguk van ott a babapléden:)

2010. okt. 13. 08:52

Sziasztok!:)

Bocsi, kicsit eltűntem. Szami babái már elmúltak két hetesek, a szemük mindnek kinyílt (ráadásul elég korán). Laposkúszásban közlekednek a helyükön, édesek.:))) Már most fáj értük a szívem, de ez van. Teszek fel friss képet.

Bea

2010. szept. 30. 21:46

Gratula. A mi cicáink már 6 hetesek lesznek, már totyognak. A mi cicánk is kisnövésű, így senki nem értette hogy fért el benne 7 cica. :)

Sok boldogságot!! :)

56. 2Kismano (válaszként erre: 55. - Buschne)
2010. szept. 29. 22:23

Szia!

Köszi, minden rendben! Szegény Szami nagyon lefogyott pillanatok alatt, de szerencsére az étvágya még mindig jó, így remélem nem lesz gond. Kicsit féltem, mert nem egy nagytestű cica, és ugye 6 babacica sok neki. A picúrok nőnek, és hihetetlen édesek, nagyon nehéz megállni, hogy ne nagyon nyúljak hozzájuk, mert egész nap dédelgetném őket.:))) Vannak frisebb képek, és teszek is majd fel, csak még nem raktam át a gépre. Köszönöm az érdeklődést.:) Bea

2010. szept. 29. 21:23

Szia 2Kismanó!

Hogy vagyunk? ;)

2010. szept. 27. 22:21

Köszönöm!:) A te kislányaid is azok!:)

Igen, most az.:)

53. buschne (válaszként erre: 51. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 22:16

Gyönyörűek a gyermekeid!

Gondolom, nagy most a boldogság:)

52. buschne (válaszként erre: 51. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 22:12
:-D
51. 2Kismano (válaszként erre: 48. - Buschne)
2010. szept. 27. 22:11
Én is szeretnék kutyust egyszer, de a kislányom nagyon szeleburdi, félek hogy bántaná. Így is aggódom a cicák miatt, egy percre nem merem itt hagyni őket. Nem azért mert bántaná, csak félek hogy esetleg hozzájuk nyúl, és nem tudja még átérezni hogy hogyan és mit szabad. Mindjárt teszek fel róluk is képet, mert még nincs.:)
50. buschne (válaszként erre: 49. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 22:10

Köszönöm szépen!

Te sem panaszkodhatsz:))

49. 2Kismano (válaszként erre: 46. - Buschne)
2010. szept. 27. 22:08
Jaj, megnéztem a képeidet, nagyon édesek a kiscicák a képen.:))) És a mamijuk is szép.:)
48. buschne (válaszként erre: 47. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 22:08

Két házicicám van egy cirmos és egy fekete-fehér.

A cirmos itt van az ölemben és dorombol:)

Köszönöm a gólyát, de hozzánk már nem jöhet. Így szólt a férjemmel a megállapodás:(

Ő kutyát szeretne, talán lesz is:)

47. 2Kismano (válaszként erre: 44. - Buschne)
2010. szept. 27. 22:04

Szia!

Tettem fel képeket.:) Szaminak is kellett picit segíteni, de leginkább azért, mert némelyik baba olyan gyorsan jött a másik után, hogy nem volt ideje letisztogatni, így köldökzsinórt is vágtam, burkot nem szedtem le egyikről se, arra még volt ideje.

Kisfiam nekem is itt volt az első kettő születésénél, de mivel reggel neki iskola volt, így tovább nem engedtem. Ő egyébként kiskora óta látott sok születést, a kutyusom első ellésénél Robika 2 hónapos volt.:) Persze azt még nem látta, de utána az összeset. Nagyon okosan fogja fel a dolgot, és élvezi, ő is nagyon várta már a kisbabacicákat ahogy ők nevezik.:)Most milyen cicád van?

46. buschne (válaszként erre: 42. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 22:02

Nagyon édesek!

Bárcsak nekünk is lenne megint:)

45. 2Kismano (válaszként erre: 36. - B539510999)
2010. szept. 27. 21:59

Sajnálom, hogy az egyik nem volt életképes. Sajnos ez midnig benne van a pakliban, én is féltem tőle.:( Ez mikor történt? Lesz még másik alom?

Bizony, nagy volt a hasa, most ahogy raktam fel a képeket, épp azt néztem, hogy tegnap készült Szamiról kép a tényleges szülés előtt két órával... Remélem lesz elég teje a 6 picire, étvágya szerencsére nagyon jó és kap kalciumot is, de a doki is azt mondta, hogy 6 kölyök nagyon le tudja szívni minden tartalékát. Hát igyekszem neki segíteni, amiben lehet.:)))

44. buschne (válaszként erre: 40. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 21:57

Szia!

Én is gratulálok!

Tavasszal nálunk is születtek kiscicák, de nekem nem volt ilyen szerencsém, hogy mellette lehettem volna.

Reggelre arra ébredtem, mintha kiscicanyávogást hallanék, rohanok ki, már három megszületett.

Sajna el kellett mennem dolgozni, de a férjemmel, aki itthon volt, tartottam a kapcsolatot. Végül négy lett.

Gyermekkoromban jó néhány szülést levezényeltem, perzsa cicáink voltak és mindig engem választottak ki, még a WC-re is követtek.

Tényleg teljesen mások, mint a házicicák:) Sokszor a burkot is nekünk kellett leszedni.

Fannika pedig mindent egyedül csinált és magától belement a dobozba, amit készítettem neki. Azt hiszem, egy életre való élmény volt a gyerkőceimnek (is).

Várom a képeket!!!

43. 2Kismano (válaszként erre: 41. - Andi6020)
2010. szept. 27. 21:55

Szia Andi!

Köszönöm!:) Neked is édesek az állatkáid, és még kutyusod is van!....na én meg azért irigyellek!:)))

2010. szept. 27. 21:54

Sziasztok!

Felkerült pár kép.:) Persze itt még nem valami szépek, de pár nap és formálódnak, akkor is teszek majd fel. Szami nagyon jó anyukának bizonyult, tényleg nem nagyon akar kijönni tőlük, még az ennivalóját is bevittem neki. Pisilni is csak akkor jön ki, ha a picik elalszanak, látni kéne, ahogy settenkedik.:))))

41. andi6020 (válaszként erre: 40. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 17:12

Hát ez szuper!


Gratulálok! Ügyesek vagytok! Úgy irigyellek! :-))

2010. szept. 27. 13:14

Sziasztok!

Gyorsan beszámolok.:) Végül 6 lett a végeredmény, 3 fekete (?), és 3 csíkos, ebből egy ezüst-fekete, egy arany-fekete és egy kék-ezüst. A morgás természetesen abbamaradt, egész nap alig lehet kirobbantani mellőlük. Voltunk is állatorvosnál, Szami kapott méhösszehúzó szurit, a piciket csak megnézte, azt mondta nagyon szép alom, egyformák méretre, nincs köztük fejletlen. Szóval minden jó.:) Természetesen teszek majd fel képeket is, még éjjel készült, de nem tettem fel a számítógépre, este lesz rá időm.

Amúgy nálunk is 3 volt farfekvéses, de szerencsére egyedül sikerült megoldania. Kutyánál sajnos sokat kellett benne segítenem, mert nem tudta egyedül kinyomni, sajnos egyszer egy kutyus el is pusztult mire az állatorvossal sikerült kivarázsolni.:(((

Ja, és ez a hihetetlen szeretet, amit most nyújt a piciknek.:) Megállás nélkül dorombol nekik, és bújik hozzájuk, ahogy csak tud. Édesek!!!

Köszönöm hogy izgultatok értünk, majd mutizom őket estefelé, ha alszanak már a gyerekeim!!!


Bea

39. *Haynee* (válaszként erre: 35. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 09:38

Gratula! Mi is úgy voltunk már a harmadiknál is hogy már elég, aztán a hetedik után már vártuk mikor jön a nyolcadik. :)

Ráadásul Neki 3 farfekvéses volt. De az normális hogy morog. Még a fájdalom is benne van. A mi cicánk is morgott, azóta is úgy neveli Őket mint a kis angyal.

Gratula mégegyszer!!

38. vakri
2010. szept. 27. 09:36
Végeredmény? :-)
2010. szept. 27. 07:37
Gratulálok én is:O)
36. b539510999 (válaszként erre: 35. - 2Kismano)
2010. szept. 27. 06:11
Húú, hat cica? Nem semmi!:D Mondtam én, hogy nagy a hasa!:) Így elsőre elég sok picúr... Nálunk 3 volt, abból 1 sajnos kifejletlenül jött a világra.:( Leállhatott a fejlődésben még odabent.
2010. szept. 26. 23:32

Sziasztok!

Most tartunk a 6. cicusnál.:) Tündériek, de már nem bánnám ha lassan leállna.:)))) Aránylag simán ment, volt köztük faros is, az nehezebben bújt ki, de szerencsére kint van és minden rendben. Az egyébként normális vajon, hogy mikor épp szült, akkor morgott a többi cica nyávogására? Remélem nem azért, mert nem akarja őket felnevelni....de nem hiszem, gyönyörűen tisztogatja őket meg minden....

34. *Haynee* (válaszként erre: 32. - 2Kismano)
2010. szept. 26. 22:05
Húúhúúúú :D
33. vakri
2010. szept. 26. 21:28
De izgi! Írj ha megvannak és tegyél képet is. :-)
2010. szept. 26. 20:44

Sziasztok!

Szaminak nemrég ment el a magzatvize, megijedt ettől is, és nyávogott kétésgbeesetten. Talált magának egy helyet, ahol túl nagy kárt nem tud tenni ha ősszekeni, így ráhagytam a dolgot.:) Már nyomott párszor, de még semmi, de már a célegyenesben érzem magam....remélem nem lesz gond!!!!:))))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook