Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fulladási gondok.. fórum

Fulladási gondok.. (beszélgetős fórum)


2010. szept. 25. 17:34
Kisfiamnak is ez van és ez nem allergia meg nem is gégészeti probléma mert mi minden hol voltunk evvel pulmonológián is de semmit sem találtak.csak antibiotikum meg a ventolin pipa használ
8. kisj
2010. szept. 25. 16:00

Tuti nem allergia.

Orr-fül-gégészet!

2010. szept. 25. 15:05
Ja, és infra lámpáztam!
2010. szept. 25. 15:04

Teljesen ebben a cipőben járok/jártam. Nekem minden náthából hörghurutom lesz.

Ami hatásos, az ACC granulátum. Mára kicsit jobb lett. Ha az még nem volt, szerintem próbáld ki!

Jobbulást!

2010. szept. 25. 14:13
Próbálj meg inhalálni..és sós vízzel gargalizálni..gondolom száraz köhögés, az ilyen fullasztó.
4. 4c0a36ede9 (válaszként erre: 3. - Lizabella)
2010. szept. 25. 14:12
Mi történt az ismerősöddel?
2010. szept. 25. 14:11

Ez tuti allergia!! Az egyik ismerősöm is így járt

.

2010. szept. 25. 14:11
A sinecod hatásos az ilyen esetekre.
2010. szept. 25. 14:09

Megbetegettem a múlthéten, mostanra már csak köhögök, de az olyan szintű, hogy már a harmadik éjszaka nem aludtam semmit, anyukámék sem tudnak aludni miattam, és bármilyen gyógyszert vagy köptető szirupot veszek be, csak rontja a helyzetet. Sokan azt mondták, hogy lehet, hogy allegria váltja ki nálam ezt a fulladásos köhögést, ugyanis amikor az orvos felírta a Lándzsás utifű szirupot, és bevettem az első kanállal, azóta folyamatosan köhögök, semmi sem akar hatni. Valaki már szenvedett ettől a fulladásos köhögéstől, és mit szedett rá ami bevállt neki? Már a szüleim sem tudják mit tehetnénk, már a méztől kezdve a Coderit tablettáig mindennel próbálkoztunk és semmi:(

Írja meg legyen szives aki tud valami jó gyógyszert vagy hasonlót, mert meg szeretnék végre gyógyulni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook