Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ellopták az autóm fórum

Ellopták az autóm (beszélgetős fórum)

2014. márc. 5. 08:38
Anyumét ma lopták el :(
22. Brucez
2012. okt. 24. 18:46

A miénket ma lopták el a ház elől pár órája. Beírom ide is, hátha:


Ford mondeo kombi, 2 gyereküléssel, fehér, 1995-ös gyártmány.


Rendszám: HAE 824

2012. márc. 21. 07:58

Sziasztok!

3 hete történt ez az eset....

Egy kulccsal vettem az autómat,nekem azt mondták az autókereskedésben,hogy a másik kulcsot ők sem kapták meg.

Nagyon rossz érzésem volt emiatt.Ezért rögtön másnap rakattam bele egy lopásgátló rendszert és képzeljétek mi történt egy héten belül?!

Megpróbálták ellopni a ház elöl!

Nyom nélkül nyitották ki.

Hatalmas szerencse,hogy pont rakattam bele egy védelmi rendszert,megörültem volna,ha elviszik.

De azért basszus ez nagyon átlátszó nem???? :S

Amúgy ezt a cuccot rakattam bele: [link] ,akit érdekel vessen rá egy pillantást én nem bántam meg.

2010. szept. 26. 12:26
Egyszer a szüleimnek a panel elöl lopták el,mondanom sem kell,hogy többé nem láttuk azt az autót,nem találták meg!
19. hte23 (válaszként erre: 17. - Msaca)
2010. szept. 25. 15:48
Megtalálták végül a lopókat. A kocsit is, darabokban.
18. alfoldi13 (válaszként erre: 16. - Hte23)
2010. szept. 25. 15:46
ez még hab a tortán hogy mi szaladgáluk mindenfelé mert kocsi nuku..biztosítás az marad..adó marad..legalább is egy évi...
17. msaca (válaszként erre: 16. - Hte23)
2010. szept. 25. 15:37

Azért ez durva! Én hagytam volna, hadd vegyék le a rendszámot! Hátha megtalálták volna. Nem?

:-)))

16. hte23
2010. szept. 25. 15:27

Nekünk volt egy régi Zsigulink amit én használtam.

Kölcsönadtuk a sógornőméknek.

Náluk a ház előtt állt. Két alkalommal leszivták belőle az üzemanyagot ( annak nem volt zárható a tankja) Vettek rá egy zárható tanksapkát.

Másnapra ellopták az autót.

Utána évekig fenyegettek a helyi polgármesteri hivataltól, hogy fizessük a gépjármüadót, mert különben leveszik a rendszámot.

Rendszeresen bevittük a rendőrségi jegyzőkönyvet arról, hogy ellopták. Mindig bólogattak oké. Aztán ujra jött a felszólitás.

2010. szept. 25. 11:50
hát ezt én is megéltem,nem volt valami felemelő érzés...sanos biztosítva se volt persze ,hogy azóta se lett meg...ez azt hiszem sanos ma is iparág most egy tizéves vacakkal árok ütött kopott nem is viszi senki ...
14. agis (válaszként erre: 1. - Alexis1)
2010. szept. 25. 10:36

Nekem tavaly oktober nyolcadikan a haz elol loptak el.


Mivel volt ra Casco, igy egyeszen "jol" jartam.


De minden nap, mikor egy olyan tipust latok, megsajdul a szivem.

13. alexis1 (válaszként erre: 3. - Bige)
2010. szept. 25. 08:46
nem volt casco-m! még tavasszal miután feltörték (/egy lidl előtti parkolóban elvittek egy csomó mindent --gyerekágymatrac , gyerekjátékok, gps, kedvenc bőr hátitáskám, stb, éppen költöztetési műveletek voltak és beugrottam venni egyet-mást. még most sem hevertem ki! hogy valaki matatot az autómba /) akkor fontolgattuk a családdal de valahogy elmaradt
2010. szept. 25. 08:31

Nekünk 2003 december 6-án lopták el a ház elől a Wartburg autónkat.

Hát...szép kis mikulásunk volt:DDDD


Nem lett meg sajnos:(

Azóta mindig beállok-két hatalmas kutyám is van-talán így nem piszkálják-törik fel,stb.


Viszont,amit nagyon akarnak-azt el is viszik.

2010. szept. 25. 08:27
Enyém nem lett meg pedig azonnal jelentettük.
10. gesztenye57 (válaszként erre: 7. - Kerjan)
2010. szept. 25. 08:27
Kutya van csak nem jelzett mert baromira nem jó házörző sajnos:( Szerintem még örült is a látogatónak:(
2010. szept. 25. 08:23

[link]

[link]

Ide bejelentheted, hátha megtalálják.

2010. szept. 25. 08:19
Igen, lassan egy éve történt. Reggelre a ház elől.Volt szerencsére cascó, kb 2 hónapra fizetett. 2 hónapig volt meg az autónk, azóta sem tudtuk kiheverni. Az újat azóta őrzött parkolóban tartjuk.
2010. szept. 25. 08:18
Kutya a megoldás.Jelzett volna ha valaki bemegy a lakásba.
6. pupákné (válaszként erre: 1. - Alexis1)
2010. szept. 25. 08:16
Nem és nagyon remélem nem is fogok. Eset már meg olyan velem, hogy sötétben jöttem ki a nagy áruházból és nem találtam az autómat, mert nem emlékeztem, hogy álltam meg s komolyan majd nem megállt a szívem mikor arra gondoltam, hogy ellopták az autómat. Mikor bele gondoltam, hogy autó nélkül kellene élnem s pénzem egyenlőre nincs másikat venni akkor teljesen rosszul lettem. Szinte pánikba estem de aztán pár pillanat múlva megtaláltam. Egy óriási kő esett le a szívemről. Úgy, hogy teljesen együtt érzek veled s nagyon remélem, hogy meg lesz az autód.
2010. szept. 25. 08:13
Nekem fizetett a cascó hálisten. Pedig kulcsal vitték el.
2010. szept. 25. 08:12

Igen! A házelől lopták el! Nyitva volt a kapu és bejöttek a házba elvették a kulcsot és elmentek a kocsival. Mi közben a konyhában voltunk. Csak órák mulva vettük észre hogy eltünt. Borzalmas érzés volt főleg hogy bennt jártak és nem vettük észre:(

Sajnálom.

3. bige (válaszként erre: 1. - Alexis1)
2010. szept. 25. 08:12
van rá casco-d?
2. bige
2010. szept. 25. 08:11
igen. 2 éve a lányom születésnapjának éjszakáján az apukámtól örökölt 30 éves autómat. Hallottuk is, csak akkor nem tudtuk, hogy azt halljuk:(
2010. szept. 25. 08:09
Tegnap reggel nem találtam az autóm -- a ház bejárata előtti parkolóból ellopták. Szomorúság, felháborodás, tehetetlenséggel küszködök. Ti éltetek meg ilyesmit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook