Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


2007. okt. 18. 23:09
Nekem is van, már 6 éve, kb. Nekem elég nehezen gyógyult, 6 hét is volt, mire teljesen rendbe jött. Én kicseréltem az orvosi fémből készültet aranyra, de úgy láttam, már műanyagból is gyártanak. Imádom, soha nem veszem ki, csak mikor tisztítom:))
2007. okt. 18. 23:02
és a medencéket se kedvelik:) szerencsére majdnem mindig megtalálom, legalább a piercinget:)
17. 278c85ecf4 (válaszként erre: 16. - Tépőzár)
2007. okt. 18. 22:22

Igen, és gurulni is remekül tud...:)

Pártól búcsút vettem a fertőtlenítések alkalmával!

2007. okt. 18. 21:27
A köldökpiercing " öltöztet ". A lányomnak csak orvosi fémből készült van, az nem okoz allergiát. Viszont vigyázzatok a zárókupakra, mert mindegyik lefolyón le tud menni....
2007. okt. 18. 21:26
Nekem 8éve van és imádom!
2007. okt. 18. 21:23
nekem krémmel kellett bekellni a piercinget. ami gyulladásgátlo. és ugy kellett berakni. + alkohol. csak ne forgassam... nekem csak annyi rémlik, hogy nem tdtam aznap délután rendesen ülni... csak ilyen félig fekvö ülésben.. de nem volt vészes tényleg:) a nyelv rosszabb sokkal..
13. Panna1
2007. okt. 18. 20:05
Én kb 10 éve csináltattam a köldökömbe. Szúrták, fájt is egy kicsit, de nem volt vészes. (de nem szabad odanézni -legalábbis én tuti rosszul lettem volna). Utána alkohollal fertőtlenítgettem, steril vattával, és tök gyorsan és szépen begyógyult. Nekem is azt mondta a srác, hogy mozgassam (főleg a fertőtlenítésnél), de ne vegyem ki.
2007. okt. 18. 16:51

Nekem 6éve van köldökpiercigem!

A szúrás tényleg nem fáj! Utána pár napig húzódott+a hasonfekvést el lehetett felejteni!:)

Én nagyon szeretem!


Pont nemrég ki kellet vennem, és annyira fura volt, hogy nincs bent semmi!:)

11. csillllag (válaszként erre: 8. - A820912c87)
2007. okt. 18. 16:31
nekem pont azt mondta a piercinges h ne forgassam, mert ha forgatom nem tud begyogyulni, és begyullad. nem forgattam, és nem gyulladt be, sött egyáltalán nem is fájt sose:) pedig már 5 éve megvan... igaz már csak nyáron szoktam berakni, már annyira nem tetszik mint régen..
2007. okt. 18. 15:49
Nekem nincs ! Egyrészt mert allergiás vagyok a fémekre . De ha valakinek tetszik akkor viselje !Vannak nagyon esztétikusak ,amiket én is szivesen viselnék ha most lennék fiatal, és nem lennék fémre érzékeny .Engem egyébként sem zavarnak a testékszerek senkin !A gyulladást elkerülhetitek ,ha sterilen tartjátok ! Amikor belövik fertötleníteni kell pár napig , és nem árt ha leis ragasztjátok,hogy ne érintkezzen semmivel,mert azért elég érzékeny helyen van !
2007. okt. 18. 15:48
Nekem nincs ! Egyrészt mert allergiás vagyok a fémekre . De ha valakinek tetszik akkor viselje !Vannak nagyon esztétikusak ,amiket én is szivesen viselnék ha most lennék fiatal, és nem lennék fémre érzékeny .Engem egyébként sem zavarnak a testékszerek senkin !A gyulladást elkerülhetitek ,ha sterilen tartjátok ! Amikor belövik fertötleníteni kell pár napig , és nem árt ha leis ragasztjátok,hogy ne érintkezzen semmivel,mert azért elég érzékeny helyen van !
2007. okt. 18. 15:39

Nekem volt... nem vészes (persze nem mondom, hogy nem érzed, mert igen...) de ezen kívül... Forgatni kell, fújtam fertőtlenitővel, így csúszott, mert ugye egy friss sebbe beragad minden)

Sajna ki kellett vennem egy rövid időre (2 órára)

és mire vissza akartam tenni (2 ó. múlva) összenőtt... azóta sem lövettem ki ujra, pedig marha jól néz ki :D

2007. okt. 18. 15:25

CSAJOK!

EGYÁLTALÁN NEM FÁJ A BELÖVÉS!

ÉN NYÁRON CSINÁLTATTAM!

DE AMI UTÁNA VAN,NA AZ NEM KELLEMES!

NEKEM OLYAN SZINTEN BEGYULLADT,VÉGEM VOLT!

KI KELLETT VENNEM,AZÓTA SE TUDOM BETENNI!

A KEMÉNY LOVÉT MEG KIFIZETTEM ÉRTE!

JA,A KÖLDÖKÖMBE,EZT NEM ÍRTAM!

2007. okt. 18. 15:18
Én csak attól félek hogy fááj!amugy én is szeretnék!
2007. szept. 28. 10:20
Én orrpiercinget szeretnék majd. És nyáron köldököset is.
2007. szept. 27. 12:22

Nekem csak nyelv percingem van...

De szeretnéék a köldökömbe is... :D

Csak egy kicsit félek!

Amugy szerintem jól néz ki!

Egyik piercing se jó semmire!((szerintem)) :D:D:D

2007. aug. 1. 15:16
"Amit a piercingről tudni kell" -van egy ilyen fórum, itt biztos sok infó van...
2007. aug. 1. 15:16
"Amit a piercingről tudni kell" -van egy ilyen fórum, itt biztos sok infó van...
2007. aug. 1. 15:13
Neked van köldökpiercinged? Mi a véleményed róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook