Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


49. erykusz (válaszként erre: 45. - _X_Dina-X_)
2008. márc. 28. 20:47
Szerintem ha szeretnél,csináltass nyugodtan.Én ma voltam és egyáltalán nem fájt, adtak érzéstelenítőt.Semmit nem éreztem, pedig nagyon paráztam előtte. De rájöttem nem kellett volna.Ahol én voltam, oda sztem érdemes menni.
48. 9b7f2ddb31 (válaszként erre: 45. - _X_Dina-X_)
2008. márc. 25. 17:40
egyáltalán nem fáj. egy pillanat mint a fülbevalónál.szerintem csináltass.
2008. márc. 25. 17:36

Sziasztok!

Látom, mint oly sok más dologban is, ebben is különbözőek vagyunk, másképpen reagálunk dolgokra.

Én 8évvel ezelőtt csináltattam, nekem nem fájt a lövés. Az anyaga titán volt, és 7 éven keresztül 1x sem vettem ki, így fertőtlenítettem,(megjegyzem ezt kb.csak fél évig tettem) és soha semmilyen gondom nem volt vele. Nem volt piros, nem gyulladt be, semmi! Mondjuk én kezdettől fogva mozgattam. Kb. 1 éve vettem ki, terhességem elején. Természetesen, most, hogy már visszarakhatnám, beforrt!:-)Igaz, már nem is jelenti azt, amit régen...

2008. márc. 12. 17:36
Sziasztok!Én is csináltattam köldökpiercinget néhány évvel ezelőtt de nem bírtam mert borzasztóan begyulladt!Először orvosi fém volt betéve de egy hét után kicseréltem aranyra de még nem volt begyógyulva szóval mégjobban begyulladt mint előtte pedig az aranytól eddig semmi bajom nem volt!Kivettem mert nem bírtam elviselni és azóta már csak egy pont látszik a helyén és örülök hogy begyógyult és biztos hogy nem csináltatnék mégegyszer!
2008. márc. 12. 17:26
Én szeretnék csináltatni köldökpiercinget, csak félek. :) Akinek már van: mennyire fáj, mikor átszúrják? Milyen anyagból készültet bír a legjobban a szervezet? És ha begyullad és ki kell venni az nagyon fáj? És mégegy kérdés: csak az átszúrás, az ékszer ára nélkül kb. mennyibe kerül?
44. c2b1667ba4 (válaszként erre: 43. - Pivi)
2008. febr. 27. 19:01

Nekem elméletileg semmiféle allergiám nincs mégis kidobta az orvosi fémet. Azóta majd egy év telt el és még mindig lila az egész köldököm. Nagyon szép volt, de nagyon megbántam, hogy nem aranyat tetettem be. Bár olyan rosszul rakta be a pasi (ferdén és nem középre), hogy lehet ezért nem akart bentmaradni. Nem tudom mit csináljak most a helyével.

Nekem azt mondták, hogy eleinte ne piszkáljam.

43. Pivi
2008. febr. 27. 18:51

Tegnap szúrták ki nekem a köldökpiercinget,de semmi bajom nincsen eddig vele.:)Kicsit piros,de naponta többször lemosom alkohollal és mozgatom.Nem éppen vékony testalkatom van,de még így is nagyon szépen mutat:) A szúrást meg egyáltalán nem éreztem mivel kaptam Lidocainos szurit.

Nekem is fémallergiám van,ezért javasolták az orvosi fémet.Az ajakpiercingemnél bevált,remélem itt is....

2008. febr. 25. 14:26
Az aranyat bírja,ezért reménykedem benne,hogy azt nem dobná ki a szervezetem...
41. 278c85ecf4 (válaszként erre: 36. - 8c314032df)
2008. febr. 24. 22:30

Háát, ha ilyen durva az allergiád, én többször átgondolnám a helyedben! Persze a te döntésed!

És valóban lefertőtlenítik berakás előtt az ékszert, ezen ne aggódj!

40. 278c85ecf4 (válaszként erre: 39. - Nikoleta)
2008. febr. 24. 22:27

Ja, ha csak másfél hete van bent, akkor ne szedd ki!

Akkor több fertőtlenítő, hogy mindenhová jusson!

39. Nikoleta (válaszként erre: 34. - 278c85ecf4)
2008. febr. 24. 22:23
Félek, hogy nem fogom tudni visszarakni, és hogy fájni fog! :-( Még csak másfél hete van és attól félek, hogy nem gyógyult be eléggé a kiszedéshez!
2008. febr. 24. 19:45
Nekem is van fém alergiám ezért nem hordok piercinget. Pedig szeretnék.
2008. febr. 24. 19:39
Köszi Vámpír,hogy válaszoltál:)
2008. febr. 24. 19:39
Gyömöszke!Azért félek,mert nem lenne jó,ha kidobná a szervezetem..Sajnos elég dúrva fémallergiám van..Minden orvosi anyagtól,fém dologtól kipattogok..Eddig az ezüstöt meg aranyat bírtam,de mára már az ezüstben sem vagyok biztos.Amióta 3-3 pár ezüstfülbevaló van a fülemben,egyfolytában folyik az orrom.../
2008. febr. 24. 10:43

Szia Tintikeee!

Ne félj tőle. A gyógyszertárban lehet kapni tiszta alkoholt, abban le tudod fertötleniteni, de aki csinálja a pearcinget ő is lefertötleniti elötte. Ha a köldöködnél csak bőr van akkor nem fáj, de a izmos, akkor egy kicsit és nem vékonyodik a bőr.

34. 278c85ecf4 (válaszként erre: 26. - Nikoleta)
2008. febr. 24. 10:36

Nem! Vedd ki, és fertőtlenítsd le az ékszert, és a köldöködet(a lyuknál) is!

Miért félsz tőle?

2008. febr. 23. 22:12

Sziasztok!14éves lány vagyok,gondolkodom a köldökpiercingem.Fémallergiám van,ezért orvosi anyagból nem csináltathatom.A szervezetem csak az ezüst és az arany ékszereket bírja...Fehér arany szerintem jó lenne.Ezért csináltatni fogok.De egyből azzal mennék a kozmetikushoz,aki szúrná,így rögtön az kerülne bele.De az a baj,hogy a piercing amit vinnék,az nem lenne steril...Mit kellene tennem?Segítsetek,légyszi

Ja,és sok mindent olvastam itt,jót és rosszat..A bőr elvékonyodása mitől lehet?Félnék tőle,eléggé:(

32. hetessycintia (válaszként erre: 31. - C2b1667ba4)
2008. febr. 23. 12:30
És a kivétel mindíg erősíti a szabályt:)
2008. febr. 23. 12:25
Ezeket mind használtam: Oxicort, tetran, kamillás borogatás. Sokszor le volt ragasztva kamillás párnácskával, de semmi. Sajnos végig be volt gyulladva. Már bánom, hogy nem arannyal próbálkoztam. Ft-ban ugyanott lettem volna, mint így. :( Pedig annyira szép volt. Ha egyszer meggyógyul, lehet, hogy újra megpróbálom, de akkor aranyat veszek. Ezüstöt is ki akartam próbálni, de mindenhol úgy árulják a piercingeket, hogy a szára orvosi fém, mert arra senki sem allergiás. Kivételek mindig vannak. :(((
2008. febr. 23. 12:12
ÁÁÁÁÁÁÁÁ.Szegénykém.Hát igen.mindenki másképp reagál az ilyenekre.Hát csak el múlik.Nem kenegetted valamivel?A doki mit mondott?
29. c2b1667ba4 (válaszként erre: 28. - Hetessycintia)
2008. febr. 23. 12:09

Egyáltalán nem fáj!


Én viszont 2007. május 2.-án csináltattam és sajnos begyulladt, majd egyre több látszódott a szárából, így kicseréltettem az orvosi fémet titánra. Sajnos az sem akart bent maradni, így meg kellett válnom tőle. :(

Sajnos azóta is lilás, sötét a köldököm és csak reménykedek, hogy egyszer elmúlik. Más is járt már így vele? Eddig még senkivel sem találkoztam. Ha ilyen marad, akkor soha nem hordhatok majd két részes fürdőruhát, rövid pólókat, csípő nacit. :(

2008. febr. 23. 12:00
nekem is nagyon tetszik a köldök piercing.Nem fáj a kilukasztás???
27. RLindi
2008. febr. 23. 11:52
nekem kb.másfél éve van és imdom! Soha nem volt vele gondom! Eddig egyszer esett ki de nem kellett újra rakatni mert gyorsan pótoltam és nem nőtt be. Nekem azt mondta a pircinges nem kell kivenni a fertőtlenitéshez csak forgatni,h.mindenhová jusson a cuccból.
2008. febr. 23. 11:40
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,h a köldökpiercinget muszáj kivenni?! Nem elég ugy fertötleníteni,ha bent van?! Mert félek kivenni. Elöre is köszi!
25. Ági13
2007. okt. 31. 19:23

Sziasztok!


Nekem négyszer volt szúrva a köldököm de sajnos nincs meg már egyik sem.Terhességem alatt ki kellett venni és azóta még nem sikerült lefogynom, hogy ismét elmenjek és ötödjére is megpróbáljam a lehetetlent.

Nekem volt az orromba amit a kislányom kirántott és néhány óra elteltével már nem tudtam visszatenni.Van viszont a nyelvemben már 5 éve és bár mindenki azt kérdezi, hogy tudsz vele enni az a fura ha nincs bent.Van egy-egy a füleimben is és volt még a szám felett is.Ezt viszont nem azért vettem ki, mert begyulladt hanem, mert teljesen kikészitette a fogaimat.

Én nagyon szeretem a tesékszereket is és a tetkokat is.De ebből még csak 4 van.

24. flory
2007. okt. 28. 00:17
Nekem több mint 1 fél éve van köldökpiercingem.Az átszurást alig éreztem,csak utána nagyon nehezen gyógyult.Nekem is azt mondtda a piercinges h forgassam.Nagyon tetszik a piercingem,ha nincs benne, olyan furcsa, nagyon megszerettem.:)
2007. okt. 22. 01:15
nem, hanem csak nekem mondta h ne forgassam:)
22. a820912c87 (válaszként erre: 21. - A820912c87)
2007. okt. 21. 19:07
ja... nem csak nekem, bocsi :)
21. a820912c87 (válaszként erre: 11. - Csillllag)
2007. okt. 21. 19:06
a hozzászólások alapján csak nekem mondta a hapsi, hogy forgassam... lehet,hogy kib* ból..., de nem jött össze :D
2007. okt. 18. 23:49

Nekem volt köldökpircingem, de nem volt hosszú a pályafutása. Tetszett volna, de nehezen gyógyult. Aztán mire meggyógyult volna, elmentem strandra és kezdődött újra az egész gyulladásosdi...

A nyelvemben viszont van, soha semmi bajom nem volt vele. Illetve volt még egy példány, de a munkám miatt ki kellett vennem, mert nem vettek túl komolyan egy piercinggel a szám alatt. Pedig mielőtt kivettem sem voltam hülyébb. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook