Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


79. RLindi (válaszként erre: 78. - Szanád)
2008. ápr. 28. 13:19

Szia! Milyen anyagból készült az akkori piercingje? Lehet,h. allergiás arra esteleg. Vannak olyanok is amik műanyagból készültek az talán nem allergén.

Nekem orvosi fém van és nincs vele gondom.

2008. ápr. 28. 13:07

sziasztok

kérdeznék tőletek valamit.

A lányomnak másfél éve volt köldökpiercingje, akkor szeptember vége felé csináltatta. Kb karácsony környékén a piercing mellett egy bosónyi göb keletkezett. Kivettünk a piercinget és tetrános fedőkötéssel kezeltük kb egy hétig. szépen rendbe is jött.

de most újból kitalálta hogy szeretne ilyet, de mi lesz ha megint olyan lesz ? Mi lehetett az.

Egyébként ez a mozgatás vagy nem mozgatás úgy látom téma. Az az igazság hogy mindenki mást mond.

nem tudom hogy mi legyen ,

2008. ápr. 27. 21:44

Amikor bent van a piercing, mennyi látszik a sebből? Mert én tényleg rosszullevős ember vagyok. Más sebétől nem is annyira, de ha a sajátomat látom, kész vagyok... :D


Nem vérzik ki a seb, ha tisztításkor forgatjuk?

76. 560bad1f8f (válaszként erre: 75. - 8565183eb5)
2008. ápr. 26. 14:38

Amanda: :(


Berajzolta a 2 pontot, vagy csak arázomra szúrt? Mert nekem 2 alkalommal 2 különböző piercer szúrta, de mindkettő berajzolta a 2 pontot, miután lemérte az ékszer szárát és meg kellett néznem tükörben, hogy én is egyenesnek látom-e...

75. 8565183eb5 (válaszként erre: 74. - 560bad1f8f)
2008. ápr. 26. 14:21
Igazad van. Bár nekem kozmetikus csinálta és a barátnőmnek is. De ferde lett mind a kettőnknek.... És ő szúrta.
74. 560bad1f8f (válaszként erre: 72. - 8565183eb5)
2008. ápr. 26. 09:36
Branült, illetve kanült olcsón, kb 200Ft-ért már lehet kapni. Hogy őszinte legyek, át merném szúrni magamnak, az a része menne. Azért is, mert ha valami kicsi fájdalommal járó beavatkozást (pl szőrtelenítés, arctisztítás és társai) más csinál nekem, akkor az jobban fáj, mint amikor én csinálom magamnak. Olyan téren nem merném bevállalni, hogy tartanék attól mondjuk, hogy ferde lesz, vagy nem lesz megfelelő a bőr vastagsága, illetve a magasság, ami a piercing szárát ellepi. Ebből a szempontból jobb, ha szakember csinálja. Én is fontolóra vettem azt, hogy kozmetikussal csináltatom, de betérve egy szalonba teljesen elképedtem. A dekoratív kis kozmetikus lány közölte velem, hogy igaz 1500 Ft-ért csinálja, de fülbelövő pisztollyal és fülbevalóval, és az is meglehet, hogy a pisztoly elsőre nem viszi át a köldökömet. Hát kösz szépen, én ebből inkább nem kértem! Kifizetem érte a tripla árat is, csak legyen gyors a procedúra, tartós, szép és körülményeit tekintve korrekt és előírásoknak megfelelő. Igaz fontosak az esztétikai dolgok, de én mélyen mögé nézek az egészségre gyakorolt hatásoknak is!
2008. ápr. 25. 21:22
Én kozmetikussal csináltattam.a szúrás 2000 Ft volt.Előtte mindent lefertőtlenítgetett,szóval elvileg semmi baj nem lehet belőle.Szépen szúrta,pont középre.csak az zavart,hogy nem volt fogója,így az anyukája fogta a hasamon a bőrt,míg ő szúrta..
72. 8565183eb5 (válaszként erre: 69. - 560bad1f8f)
2008. ápr. 25. 20:38
Ja úgy értem. Úgy nem is akarnám szúratni. De már kozmetkussal sem csináltatnám. Ferdén szúrta nekem is. Igazni piercingeshez mennék a köldökömmel. Bár van itthon tű. D olyanműanyag nincs (csövcske). Te mernéd magadnak szúrni?
71. 8565183eb5 (válaszként erre: 70. - 8c314032df)
2008. ápr. 25. 20:35
Tetszik az amit rendeltél. Lehet hogy megnézem üzletben ahol az orrpiercingemet szoktam venni. Házilag szúrta az orro egyik barétnőm. :-))
70. 8c314032df (válaszként erre: 68. - 8565183eb5)
2008. ápr. 25. 17:40
Én utánvétellel vettem,futár hozta ki.1000Ft az ára,de úgy tudom,hogy 1500 Ft felett ha vásárolsz,akkor viszik csak ki.Szóval böngészheted még szerintem az oldalt:)Remélem találsz olyat,ami tetszik.
69. 560bad1f8f (válaszként erre: 67. - 8565183eb5)
2008. ápr. 25. 14:43
Amanda: Úgy nem lehet 2-szer ugyanoda szúrni, hogy kapsz egy lidokain szurit, 3 perccel később meg ugyanott átszúrnak. Veszélyes! A fogyókúrádhoz drukk! egyébként szép a piercing picit nagyobb pociban is! ;) Amikor én csináltattam akkor én molettkás voltam és még utána híztam föntebb is, de sose volt a mutatósságával semmi gond ;)
68. 8565183eb5 (válaszként erre: 65. - 8c314032df)
2008. ápr. 25. 10:41
Köszi.Tényleg szép az a piercing. Apostaköltség mennyi volt?
67. 8565183eb5 (válaszként erre: 66. - 560bad1f8f)
2008. ápr. 25. 10:40
Nem lehetugyanoda szúrni? A barátnőd akkorhova szúrta? Vagy ankinek benől ne is csnáltassa újra? Nekemakkor gyulladtbe ahogy meghíztam. Most pedig az ösztönöz a fogyiban ha lemegy a felesleg újra lesz piercingem.
66. 560bad1f8f (válaszként erre: 62. - Zsuzsa88)
2008. ápr. 25. 10:33
Szia Zsuzsa! A barátnőm is úgy állt a témához, ahogy Te, neki már 14 éves korától volt piercingje. Amikor megszülettek a kisbabái, ki kellett, hogy vegye, most meg magának szúrta átkanüllel. Rosszul van a tűnek már a látványától is, amikor pedig szúrták neki, rosszul lett. Egyébként nem nagy szám mosogatni és forgatni. Olyan, mintha egy fülbevaló lenne és azt piszkálnád. Nekem akkor volt begyulladva a legjobban, amikor fertőtlenítgettem. Amikor abbahagytam a tetránt és az alkoholozgatást, egyből rendbe jöt... Érdekes... Szóval ha tetszik, nyugodtan csináltasd meg és NE KÉRJ SZURIT! Legfrissebb értesüléseim szerint egy rossz helyre beszúrt érzéstelenítő halálos is lehet. Ami a másik: kétszer szúrni ugyanarra a helyre TILOS! Átszakítja a bőr rostjait és maga a piercing kinézetre eltorzul, ahogy megy rajta össze a bőr. Ha csipesszel összecsípik, és kiszorítják belőle a vért, ugyanazt a hatást lehet elérni, mintha összeszúrkáltatnád magad...
65. 8c314032df (válaszként erre: 61. - 8565183eb5)
2008. ápr. 24. 22:35

Szia!nekem elég brutális fémallergiám van,semmi orvosi fémet nem bírok.Épp ezért műanyag piercinget rakattam egyből bele,mikor szúrták..neten megrendeltem,2nap alatt itt volt..

[link]

nekem itt a fehér kövesre esett a választásom:)

64. 8c314032df (válaszként erre: 62. - Zsuzsa88)
2008. ápr. 24. 22:33
Szia!A lidocain csak spray,nem érzel semmi fájdalmat.Hidd el,én is féltem először még hozzányúlni is,nem hogy fertőtleníteni..de rávisz úgymond a kényszer,ne félj!Én naponta 3-szor batedine-ozom,meg kenegetem Tetran krémmel..és utána még kammillatea is befigyel..Muszály forgatni is,hogy ne nőjjön rá,de ettől sajna jobban begyullad.Én a suliban,meg estére a biztonság kedvéért le is ragasztom.:)Gondolj arra,hogy milyen szép lesz,ha begyógyul..
63. 8565183eb5 (válaszként erre: 62. - Zsuzsa88)
2008. ápr. 24. 17:12
Nem olyan sebes bennevan és nem látni úgy asebet ez csak egy olyan luknak fogtűnni mint afülbevaló. Érzéstelentés pedig befújják egy sprayvel és nem injekció.Nem fáj különösebben. Az fájdalmasabb amikor darázs vagy méhecske megcsíp.
2008. ápr. 24. 17:03

Helló mindenkinek!

Én is nagyon szeretnék, és attól, hogy mennyire fáj az, mikor beadják a lidokaint, nem is félek, mert voltam már ilyen kisebb műtéteken (szemölcs-leszedésen), ami tűrhető volt (kivéve, mikor a lábujjamról műtöttek le 2 szemölcsöt, mert a körmöm alatti húsba kaptam az érzéstelenítőt). Én csak attól parázok, hogy rösszul lennék, mikor fertőtleníteni és FORGATNI kéne. Nem bírom nézni az ilyeneket, mert rögtön rosszul vagyok tőle. A fájdalmat még elviselném, de azt, hogy én locsolgassam alkohollal, miközben forgatom, hát azt tuti nem vállalnám be. De a szüleimet meg nem kérhetem meg, hogy forgassák ők, mert én látni sem bírom. Nagyon ellenzik... Igazuk van, mert besz*ri vagyok, de oooolyan szééép. Nem szeretnék semmi extrát. Nem kell lógó-fityegő, egy tök egyszerűt szeretnék, amelyiken van egy szép nagy cirkonkő, és ennyi... De mivel tudnám legyőzni a "nem-bírom-látni-a-saját-sebemet" fóbiát?!

2008. ápr. 24. 16:56

Sziasztok



Nekem isvolt piercingem de begxulladt. 2x is szúrattam már. Azon gondolkodok hogy újrakéne próbálni nyáron.Műanyagot mikor lehetne beletteni?Vagy hülyeség hogy arra gondolok hogy hátha az megmaradna?

2008. ápr. 24. 16:30
Látom, itt mindenki nagyon szerencsés. Maga a szúrás egyáltalán nem fáj, de nekem sajnos begyulladt. Orvosi fém volt, majd 3 hónap után titánra lett cserélve. Az egy hónapig volt bent, mert végig be volt gyulladva és ki is dobta a szervezetem. Ez már több, mint egy éve és azóta is lila a helye. Soha többé nem vehetek fel rövid pólót vagy bikinit! Azért jól gondolja meg mindenki, hogy mit csinál. Én nagyon megbántam.
2008. ápr. 24. 14:03
sziasztok! Én 18 éves koromban csináltattam meg, de fogytam azóta 25 kilót és újra kellett szúrni, mert nagyon összetörpült rajta a bőr. Engem nem érzéstelenítettek, álltam és úgy szúrt meg a piercer, szinte semmit se éreztem. Picit vérzett este, és nagyon be is gyulladt, de már se híre, se hamva! Nekem titán ékszert tettek be, de múlt héten kaptam a páromtól ajándékba egy gyönyörűséges virág formájú, rózsaszín-kék kavicskás ékszert, amit mindig megcsodálok,ha tehetem. Nektek van máshol is?
2008. ápr. 22. 21:49

Sziasztok!én ma csináltattam a köldökpiercingem..Szuper lett:DFémellergiám van,ezért szilikonos van benne,szép fehér cirkóniakővel..lidocainnal lett érzéstelenítve a hasam,de ennek ellenére picit éreztem ahogy szúrták..hirtelen csípés,és ennyi..:)

De lekopogom,eddig semmi baj nincs vele,nem dagadt be,még csak nem is piros.Kezelgetem Tetran krémmel,és Betadine-vel..remélem beválik:D

57. VIKI01
2008. ápr. 9. 23:36

nekem 16éves korom óta van és semmi!

nem zavar és néha már el is felejtem,hogy van! :)

és nekem sem fájt!először furcsa volt éreztem,hogy vmi van ott,de ez rég elmúlt :)

csak fürdésnél jut eszembe:jé ez még meg van?! :))

56. Kittka (válaszként erre: 54. - KisCsillag001)
2008. ápr. 9. 22:12
én 15 évig sportoltam és semmi baja nem lett.nem zavart egyáltalán, pedig kézilabdáztam!nem is tapasztottam le soha!mintha ott se lett volna!de ha téged zavarna vagy félnél hogy beleakad valami, akkor inkább tapaszd le!
55. 278c85ecf4 (válaszként erre: 54. - KisCsillag001)
2008. ápr. 7. 17:22

Dehogy esik ki!:D

Ragaszd le, hogy ne akadjon el, és ki ne tépd. Ennyi.

2008. ápr. 7. 16:18

Köszi hogy válaszoltatok:)

Valami fórumban olvastam régebben.

Amúgy tesi órán mit lehet vele csinálni? Nem zavaró? Vagy nem esik ki? Esetleg le kell ragasztani valami sebtapasz-szerűvelm vagy hogy?

53. Kittka (válaszként erre: 51. - KisCsillag001)
2008. ápr. 6. 21:53
én még nem hallottam olyanról, hogy piercing miatt érzéstelenitenek szurival!pláne, h amig beadja a szurit addig berakja a piercinget:)!szerintem lidokainnal (fújós akármi) érzéstelenítenek!ha elmész egy tiszta, igényes, kifejezetten ilyenekkel foglalkozó szakemberhez, akkor biztonságba érezheted magad!de ne kozmetikussal meg ehhez hasonlókkal próbálkozz!
52. 278c85ecf4 (válaszként erre: 51. - KisCsillag001)
2008. ápr. 6. 20:45
Ki mondta, hogy szurit adnak? :O
2008. ápr. 6. 20:22
az érzéstelenítőt mindenképp injekcióban adják?? vagy lehet olyan fújós akármivel? :)
50. Kittka
2008. ápr. 5. 23:07
én már 8 éve együtt vagyok a piercingemmel (15 éves korom óta), és semmi gondom nem volt vele!nekem szúrták, de elötte lelidokainozták (egy kicsit azért fájt), de ha csak ettől félsz vágj bele!csak abba a pillanatba érzed,de ha nem nézel oda lehet meg se érzed!nem fog lelki sérülést sem okozni:)!mert ha már bennt van egy óra múlva már rakatnád be a következőt!személy szerint nem bántam meg soha eddig még:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook