Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


139. Picur19
2009. márc. 5. 20:33
Sziasztok. Korábban írtam, hogy milyen problémáim vannak a piercingemmel. Elkezdtem kenni újra alkohollal reggel és este és egyik este arra lettem figyelmes, hogy eltűnt róla a vadhús és már nem is gennyedzik... Alig akartam elhinni, hiszen 1 évig mindig kentem aztán kicsit abbahagytam és most, hogy újra kentem meggyógyult. Elég fura... de persze nagyon örültem is neki. Az biztos, hogy most egy ideig folytatom a kenését megint, aztán majd meglátjuk mi lesz...
138. Mucus14
2009. márc. 5. 18:01
Köszi:D 1 nap és megyek:D Alig várom..:P
137. Zsufika
2009. márc. 5. 14:46
haladok már nincs begyulladva,csak sebes,pár hónap és beis gyógyul:S:D
136. Belle Morte (válaszként erre: 131. - Fragolina_20)
2009. márc. 5. 11:38
azt ajánlom, ott vegyél orvosi fémet, ahol bökik...
135. Mucus14
2009. márc. 4. 20:37
2 nap múlva megyek:D Pénteken:$ Valami utolsó jótanács?
134. Gine (válaszként erre: 133. - Juci0515)
2009. márc. 4. 19:59

Szia!


Nekem 11 éve van,de nem vékonyodott el a bőröm,nyugi!:)

133. Juci0515 (válaszként erre: 132. - 8c314032df)
2009. márc. 4. 19:58

Sziasztok!

Nekem egy hete szúrták a kölödköm. Tökre paráztam, és egy csomót vártam, mert nem mertem megcsináltatni, de sztem megérte, mert egyáltalán nem fájt. Lefertőtlenítették, majd vmi fagyasztóspray, nem kell odanézni, és szinte meg sem érzi az ember. Elmondhtaom, h a fülkilövés ehhez képest fájdalmas műtét, pedig az sem fáj. A piercer mindnet elmondott, 70%-os alkohollal kell fertőtleníteni, majd kenegetni (mondjuk betadine-nal). Olvastam itt egy csomó hozzászólást, és tökre parázok attól, h elvékonyodik a bőr és kilöki a szervezetem. De egyenlőre nins probléma. Kicsit piros a szúrásnál, néha viszketett, de nem gyulladt be. Csak be kell tartani, amit mondanak, nem kell másra hallgatni, mindnekinél más és más. Mindenképpen orvosi fémet ajánlok, érdeklődtem más piercernél is, mondták, h 10 év alatt egy allergiás ember volt. Sztem jó arány...

132. 8c314032df (válaszként erre: 131. - Fragolina_20)
2009. márc. 3. 16:09

Cija!!Nekem elég dúrva fémallergiám van,s ezért mikor megcsináltattam a köldökpiercingem műanyag pc lett belerakva.(Mert féltem,h dehogy az orvosi fém is kiüssön).Szépen kezelgettem,de mindig be volt gyulladva,fájt,csúnyán hegesedett,és elkezdett vmi vadhús féle nőni rajta(Azt hittem természetes,h fáj,meg gyulladt,hiszen gyógyul).Elszenvedtem vele fél évig..majd szülinapomra kaptam orvosi fém piercinget!Na,mikor az bele lett rakva,attól kezdve szépen gyógyult.A vadhús eltűnt,semmi heg nincs a luk körül,és KEZELÉS NÉLKÜL gyógyult.

De ez az én történetem,lehet másnak pont a műanyag vállt be!

2009. márc. 3. 00:19
Sziasztok! Szeretnék köldökpiercinget, immár ár is szántam magam az "akcióra", de még mielőtt megcsináltatnám, volna egy kérdésem. Melyik a jobb, az orvosi fém vagy az acryl, így első körben? A minap találtam egy oldalt, ahonnan lehet rendelni ékszert, hamar ki is hozzák, nem is túl drága, bár ilyennél nekem a pénz annyira nem számít, mintsem az egészségem. Szóval melyiket ajánlatos? Fémallergiám nincs, de talán a műanyag még annál is bőrbarátabb, vagy tévedek? Előre is köszi, aki ír, sokat segítenétek! :)
130. Missygirl.e (válaszként erre: 118. - Ad04b33206)
2009. febr. 25. 19:20
Akár önmagam olvasnám.....
129. 9c8d4ae28b (válaszként erre: 116. - Picur19)
2009. febr. 25. 18:49
Vedd ki! Az abszolút nem ok, ha még egy év után is gennyesedik! Nekem is volt, az enyém is folyt egy fél évig, meguntam és kivettem. Aztán újra belövettem (pontosabban azt már magamnak csináltam) és azóta semmi baja.
128. Zsufika
2009. febr. 25. 18:38
Hát a szúrás az semmiség volt még poénkodott is a csávó,vicces volt.De utána,rendesen jobban fáj most mint maga a szúrás.Nekem is sajnos begyulladt habár csak fél hete szúrták be.Lehet h nem kellett volna másnap korizni menni:DD
127. Mucus14
2009. febr. 21. 22:28
Én sokat utánaolvastam és betadine az jó.
126. kata24
2009. febr. 21. 15:34

Sziasztok, én holnap megyek csináltatni elvileg, és kezdek izgulni. Még nem beszéltem azzal, aki csinálni fogja, mert egyik barátnőm ismerőse. Nektek mikor megcsinálták adtak valamit, hogy azzal tisztítsátok? Ugyanis vasárnap nem sok gyógyszertár lesz nyitva... Vagy addig amíg oda nem tudok eljutni mit használhatok rá? Esetleg a Betadine jó?

Előre is köszi.

125. Mucus14
2009. febr. 17. 22:01
jaaa. teljes lelki depresszióba voltam mert nem hájas a hasam és féltem h nem lesz mibe szúrniXD.ááá ezer hála. Mert ha a bőr alá az nem túl mélyen van:S.....
124. Veronika27 (válaszként erre: 123. - Mucus14)
2009. febr. 17. 19:44
Nem hajba szurjak, hanem borbe :)
123. Mucus14
2009. febr. 17. 18:33

A köldökpiercing szép lapos hasban mutat jól. De akkor hogy szúrják be ha alig van ott háj.?

Vagyis értitek a kérdésemet..... És milyen mélyen van a piercing a bőr alatt?

2009. febr. 16. 19:46

Nekem kilökte a bőröm, vagy rosszul volt szúrva nem tudom, elvékonyodott a bőr és több mint fél éven át be volt gyulladva, 3nap alatt benőtt, de azt mondták mennél gyulladtabb a bőr annál gyorsabban gyógyul. A szúrás kb olyan érzés volt mint amikor szurit adnak csak nem nyomják be a szmötyit, szval nekem nem fájt. Szeretném újralövetni, azóta kb 9hónap telt el, remélem újra lehet lövetnem, de ezúttal csak ezüstöt, v műanyagot fogok használni!

Figyeljetek és kérdezzétek hogy van e a piercingnek származási lapja, úgymond ,,törzskönyve". Sok sikert

2009. febr. 11. 16:43
szerintem guszta és divtos is. Persze nem mindenkinek.
120. Mucus14
2009. febr. 7. 12:06
Március 6. Kicsit kitoltam mert februárban még úszunk... Alig tudom kivárni...ááá:D
119. Mucus14
2009. febr. 7. 12:05
Nagyon köszi. Mindenkinek... Majd megírom hogy ment.
2009. febr. 7. 00:57

sziasztok,

nekem is van piercingem, közel 5 eve. Egyik delutan ugy döntöttem hogy elmegyek es csinalok egyet. A batyam akkori baratnöje egy tetkos-piercinges szalonban dolgozott es ö elintezte nekem hogy csak az ekszert kellett kifizetnem. Odementem, lefeküdtem a szekbe a srac lefujta a hasam fertötlenitövel majd berajzolt ket pöttyöt. Fel kellett allnom hogy megnezze jo-e ugy. Majd vissz a szekbe, es szem becsuk, mondvan hu de fog fajni. Azert fel szemmel lestem mit hoz, es majd elajultam mikor lattam a tüt, es egyeb kelleket. Aztan szem tenyleg becsuk es vartam a kint. De kin helyett egy furcsa szuras jött, de semmiesetre sem fajdalmas. Ekkor fogakat összeszoritottam es vartam az igazi fajdalmat. ES vartam es vartam majd megszolalt egy ferfihang "ennyi". En pedig kisse vörös fejjel nyitottam a szemem mert ereztem hogy rajtam vigyorog, illetve azon hogy varom a nagy finalet :D Aztan leneztem es ott viritott a köldökömben. Kaptam ra valami folyadekot hogy azzal kezeljem, de bevallom soha nem csinaltam vele semmit. Nem fajt, nem gyulladt be, nem volt meg csak piros se soha. Nem vartam nagyon sokat sem a belöves utan, voltam strandolni, cserelgettem össze-vissza. Terhesseg alatt a 7. honapig bennvolt aztan kivettem de hetente atdugtam egyet a lyukon hogy ne nöjön be. (bar szerintem nem nött volna be) azota is megvan es soha nem volt semmi gondom vele. En csak ajanlani tudom mindenkinek.

117. Picur19 (válaszként erre: 115. - Mucus14)
2009. febr. 6. 18:30
Szia. Én nekem úgy volt, hogy elmentem a csajhoz befújta a köldököm valami fertőtlenítővel, rajzolt rá egy-két vonalat, hogy egyenes legyen. Aztán felálltam átszúrta, beletette és kész. Nem tart sokáig a művelet maga. Nekem nagyon fájt, de nem annyira, hogy sírjak vagy valami, de elég kellemetlen volt... Rosszul is lettem, de szerintem ez annak is betudható, hogy néztem és azt lehet, hogy nem kellett volna... :S De az előbb írtam, hogy nekem milyen problémáim vannak vele, úgyhogy jól gondold meg és ezt is mérlegeld. Persze ez is ember függő, hogy kinek mennyire fáj, hogyan gyógyul stb. Sok sikert kívánok hozzá!!
116. Picur19
2009. febr. 6. 18:25
Sziasztok. 1 éve lövettem a köldökpiercingem és még mindig nincs rendben. Felül teljesen be van gyógyulva, csak egy kicsit lilás a bőr, de alul egész nap gennyedzik és vadhús is nőtt rá. Ma voltam a csajnál aki csinálta, s ő azt mondta,hogy ez egyáltalán nem vészes és nem kell kivenni kenjem naponta legalább 3szor alkohollal és betadine-nal és várjam meg mi lesz. Azt is mondta,hogy lehet, hogy alergiás vagyok az orvosi fémre és vegyek bele titán piercinget. Ez idáig ok, de nekem az nagyon furcsa, hogy még 1 év után sem gyógyult be és folyik belőle a genny. Kérlek segítsetek, mert nagyon aggódok és nem szeretném kivenni!!! :(
115. Mucus14
2009. febr. 5. 18:11
14 Éves vagyok. És most februárban lesz köldök piercingem a 15.szülinapomra.Megköszönném ha részletesen leírná v.ki h mit mondtak hogy ment miket csináltak mennyire fájt. Stb. Előre is köszkeh
114. Veronika27 (válaszként erre: 113. - Pressy)
2009. jan. 17. 15:26
Nem normalis. De az is lehet, hogy amikor aludtal, megnyomtad. Vard ki, hogy mi lesz belole. Ha besebesedik, akkor el fog mulni szerintem idovel. En vettem a gyogyszertarba borfertotlenito sprayt es azzal fujkaltam. De ha nincs jol berakva, mint az enyem volt, akkor sosem fog begyogyuilni, es akkor ki kell venni.
113. Pressy
2009. jan. 17. 15:22
Nekem tegnap rakták be, ma reggel pedig elkezdett vérezni és sebesedni. Ez normális?
112. Veronika27 (válaszként erre: 110. - Kinguc)
2008. dec. 27. 08:42
Nekem 5 honapig volt, de nem jol volt berakva. Kivettem, osszeforrt szepen, de a helye orokre megmarad.
2008. dec. 27. 07:47
Nekem 11 éve van piercingem,de sosem volt vele semmi probléma!Nem gyulladt be,nem fájt,sőt,már olyan,mintha"ott sem lenne",mert nem zavar semmiben,nem nyomja a nadrág,öv....stb!!!
110. Kinguc
2008. dec. 27. 00:10
Ha én mondjuk meguntam és már nem akarom h legyen teljesen begyógyul...? nem régóta van és szeretem...csak kiváncsi vagyok rá h teljesen begyógyul e a lyuk...mennyi idő után van az h egyáltalán nem tűnik el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook