Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


169. 3e2c6f27c9 (válaszként erre: 168. - Mucus14)
2009. márc. 20. 22:31
Köszi a választ! :) Először megpróbálkozom írni egy hoxa-s piercingesnek, hátha ő tud segíteni! Az ékszert már kivettem, hagyom összeforrni! :(
168. Mucus14
2009. márc. 20. 21:55
Feltétlen menj el oda ahol szúrták....Ha vékonyodik akkor kilökődés...Majd a piercer megmondja h mit kell tenni, esetleg kivenni
167. 3e2c6f27c9 (válaszként erre: 166. - 3e2c6f27c9)
2009. márc. 20. 21:50
Bocsi, nem a naplómba tettem fel a képeket, hanem az adatlapomra! :)
2009. márc. 20. 21:06
Nem tudom, hogy ez normális e a köldök piercingeknél, de egyre kevesebb bőr tartja. Hallottam már a kilökődésről és lehet, hogy velem is ez történt. 2008. decemberben szúrták és sokáig be volt gyulladva. A naplómba tettem fel 2 képet, aki tud segíteni az alapján, hogy tényleg kilökődés e vagy ez normális, annak nagyon megköszönöm! :)
165. marykeee94 (válaszként erre: 164. - Mucus14)
2009. márc. 20. 16:44

ok.értem!

csak am.azért kérdeztem mert tesómnak aranyat ajánlottak...azt is wettünk és semmi baja sem wolt.

mármint...nem gyulladt be,meg semmi...

164. Mucus14
2009. márc. 18. 17:58
Orvosi pc javasolt elsőnek. Nem olyan drága és nagyon megbízható. Sztem a kísérletezgetést ne az első pc-nél kezd. Nekem nem gyulladt be(eddig) (lekopogom)XD És nem fájt.
163. marykeee94 (válaszként erre: 162. - Juci0515)
2009. márc. 18. 14:01

köszönöm szépen a tanácsokat! (=

mi úgy gondoltuk, a nőwéremmel,h az ő arany piercingjét megmossouk alkohollal és azt tetetem be,de majd még meglátjuk! (=

ő amúgy azt mondta h fájt neki,de ha ő kibírta nekem semmi lesz! (oda meek szúratni ahol ő wolt anno (=)

hát...ha te lowagolni tudtál piercingel akk.biztos nekem is fog menni a tánc! (=

és télleg nagyon köszönöm! :D

2009. márc. 17. 20:24

Nicsike!

Egy ici-picit nekem is ferde... Én a helyedben nem venném ki, de te tudod :S

Marykeee!

Emiatt ne parázz, hogy fáj. Én telelövettem a fülem, és elmondhatom, hogy sokkal jobban fáj, mint a köldökpiercing (pedig természetesen a fülkilövés sem fáj :P) Szal nem tudom, ki mit mondott neked, vagy mit olvastál, de én csak annyit éreztem, hogy valami motoszkál a hasamnál, mert lefújták érzéstelenítő spray-vel. A tánc miatt ne aggódj! Én lovagolok, össz-vissz egy edzést hagytam ki. De ezt úgy is érezni fogod, hogy mennyire birod a dolgokat. Én azt javaslom, hogy először orvosi fémből készült piercinget tetess be, de jobb, ha megkérdezed a piercert. Nekem mindent elmondott, és ha mindent betartasz, semmi baj nem lesz. Én 70 %-os alkohollal kezeltem, utána lekentem betadine-nal (ezt naponta 2-3 alkalommal 2 hétig, mert a betadine-t nem lehet tovább használni). Miután abbahagytam a kezelést, begyulladt egy picit, de nem volt vészes és nem fájt. Alkohollal kenegetem, és már 3. hete megvan. Állítólag a tetrán is jó. De a legjobb, ha ezekről a piercernél érdeklődsz.

Na a lényeg, hogy ne félj, mert meg sem fogod érezni!!! Sok sikert!

2009. márc. 17. 19:33

sziasztok!

én kb 3 hét múlwa meek köldök pc-t szúratni!

Non félek mert álítlag az jobban fáj mint a löwés! :s

meg az is baj,h táncolok...

kb meddig nem tok majd tánc órára járni?

nagyon fog fájni?

szerintetek is jó ha aranyat tetetek először?

tetránt,betadint wagy alkoholt wegyek?

ksözi előre is! (=

2009. márc. 17. 19:09

Sziasztok!

Tegnap csináltattam köldök piercinget és elég béna mert frtde lett!:( Vegyem ki és ha begyógyult csináltassak újat?Ha valaki tud tanácsot adni azt megköszönném!:)

159. Mucus14
2009. márc. 16. 17:28
KösziXD
2009. márc. 16. 10:33
Úgy látom, te is aggódsz mindenféle vacak miatt :) Ez nem baj... Nekem is hámlott egy picit, de sztem ez természetes, hiszen egy idegen anyag került a testedbe, vhogyan próbál ellene védekezni. Nekem a felső kőnél volt egy pici dudor, azt hittem, vadhús fog nőni rajta, de csak begyulladt, ráadásul két hét után, de az sem volt vészes. Meg persze ami ki akar jönni, annak ki kell jönnie, legyen az lehámlott bőr, vagy gyulladás. A lényeg az, h kezelgesd, na meg persze csináld azt, amit a piercer mondott, akkor tuti nem lesz semmi baj! Egy kis idő eltelik, aztán majd szépen fog gyógyulgatni, meg jól fog kinézni :)
157. Mucus14
2009. márc. 15. 21:12
Az normális hogy a köldökpc-m felső száránál kicsit hámlik a bőr? Legalábbis úgy néz ki. Nem feltűnő csak kicsit. OLYAN 9 napos . Akinek volt ilyen vagy tudja mi az segítsen. Előre is köszi
156. Mucus14
2009. márc. 15. 12:51
??
155. Mucus14
2009. márc. 12. 21:00
hogy néz ki a vadhús?
2009. márc. 12. 20:54
Kentem 2 hétig, viszont rá van írva, h 2 hétnél tovább nem szabad használni :S Úgyh egyenlőre alkohollal kenegetem.
153. Sorsi80
2009. márc. 12. 17:50
Juci0515: Kend naponta többször Betadinnal.Bármelyik gyógyszertárban kapható vény nélkül.
2009. márc. 12. 17:47

Hali!

Nem ragasztják le. Nekem átszúrták, aztán mentem mekibe kajálni :D Szal nem nagy cucc. Viszont szolizni egy darabig nem lehet vele, pontosan nem tudom, meddig. De ott úgy is elmondják. Hol szeretnéd csináltatni? Mert ha bp-i vagy, tudok ajánlani egy jó piercert.

151. Lujz
2009. márc. 12. 12:12

sziasztok!


Én is szeretnék piercinget már elég régóta, helyette először tetkóm lett, hátha az elég lesz, de nem jött be. :) A kérdésem annyi lenne, hogy mikor kilövik, utána leragasztják, vagy csak úgy van és annyi? Szoli meddig tiltott, mit tudtok? :) Köszi és remélem, én is hamarosan csatlakozom a piercingesek táborához. :)

2009. márc. 11. 14:22
Február 23-án csináltattam, eddig minden rendben volt, és most gyulladt be :S Piros a két kő között és egy picit viszket is, és érzékeny. Van vkinek vmi javaslata, vagy elég, ha 70%-os alkohollal kenegetem?
149. Zsufika
2009. márc. 9. 19:11
alap h fájni fog ezen ne csodálkozz,nekem 1 vagy 1,5héten át fájt,de nem állandóan,csak ha olyan felsőt vettem fel vagy vmi erősebb testmozgást csináltam
148. Mucus14
2009. márc. 8. 13:45
Köszi. Am én hajolgatni azárt tudok de nem mindig kellemes érzés
2009. márc. 8. 13:35
Normális, persze... Én sem tudtam kb 5-6 napig hajolgatni, mert fájt egy picit. Ha kezeled naponta legalább 2-3-szor, nem fog gennyesedni. Én még mindig kenegetem 70%-os alkohollal, betadine-nal már nem, és egyáltalán nem gennyesedett be. :)
146. Mucus14
2009. márc. 7. 21:30

Az normális h 2 napja van meg és ha lehajolok néha egy kis tompa fájdalmat érzek a hasamnál... am én is érzem az ékszer szárát .

2. kérdés: Mikorra várjam a genynesedést?

2009. márc. 7. 20:04
Igaz, igaz... Talán csak túlzottan aggódom :) Mondjuk már sportolok is vele, és 5 nap után is sportoltam, igaz, csak light-osan, de nem zavar :):):)
144. Picur19 (válaszként erre: 142. - Juci0515)
2009. márc. 7. 16:09
Szerintem az teljesen normális, mert én is érzem az enyémet és nekem nem vékonyodott el a bőr. Meg ha belegondolsz, nem szúrják azt olyan mélyre, hogy ne érezd...
143. Mucus14
2009. márc. 6. 20:19
Én még nem fogdosom le van tapasztva:D Ájj nagyon szép..:P
2009. márc. 6. 20:02
Ugye milyen jó, hogy van?! :D Én is tökre örültem neki... Mindig kuksizom, és 1,5 hét után is kenegetem még. Meg mostmár forgatom is egy picit, meg ha fel-le mozgatom, akkor kis bőrdarabka is lejön, amit korábban írtatok. Az normális, h ha végighúzom az ujjam, érezhető a piercing szára?! vagy túlzásba viszem az aggódást? Mert tényleg csak az az egy aggaszt, amit itt olvastam, hogy elvékonyodhat a bőröd, és már nem lesz, ami tartsa az ékszert :S
141. Mucus14
2009. márc. 6. 17:44
Készvan:D szúrták és nem fájt annyi volt h éreztem amikor átment a tű de fájdalommal nem járt:D ÁÁ isteni volt. eljött apa is de nem irattak alá semmit vele. Mindent sterilen csináltak és 3 -5 perc alatt megvolt:DA szúrás meg 4másodperc annyi se.
140. Picur19 (válaszként erre: 133. - Juci0515)
2009. márc. 5. 20:35
Az a baj, hogy sokan hiába tartják be amit mondanak -köztük én is- ugyanúgy megszívják és gondjuk lesz vele, szóval sajna ez nem 100% ígyse úgyse... :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook