Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
379. RylPlyr. (válaszként erre: 378. - Marykeee94)
2009. ápr. 26. 18:46
énis.xD
378. marykeee94 (válaszként erre: 377. - RylPlyr.)
2009. ápr. 26. 18:34

enyém is szokott xĐ

6 foga wan de úgy tud harapni xĐĐĐ

majd jöwő7re már én wiszont tok neked segíteni :p

remélem xĐ

377. RylPlyr. (válaszként erre: 376. - Marykeee94)
2009. ápr. 26. 18:02

wáá:Snekem is van most lett nemrég 1éves,engem harapdálni szokottxDD

a kérdésedre énMÉG sajnos nem took válaszolni:(

de rem jövőhéten már énis ien "bajba" leszek.:Pxd

2009. ápr. 26. 16:51

Halihó :D

holnap lesz egy hetes a pc-m....de most tökre fáj,mert kistesómat fogtam és belerugott (még nagyon kicsi...nincs egy éwes)

azóta wáá...most az előbb raktam rá alkoholt meg megmozgattam...na az is elég nehezen ment. :s

tegnap meg ma is alig akart megmoccani

de mondjuk már a wége felé mocorgott...csak összewolt ragadwa a pc a bőrőmmel...éreztem amikor szétizélődött :S

na az szar wolt xĐ

am.szerintetek jöwő7 pénteken tudok már hasalni? :o

2009. ápr. 26. 16:09
köszíí:)
374. andikageisha (válaszként erre: 373. - RylPlyr.)
2009. ápr. 26. 15:23
én injekciót kaptam, de ahogy végigolvastam a fórumot, a legtöbben fagyasztóspray-vel lettek érzéstelenítve. vagy fájni fog, vagy nem, ezt előre nem tudhatod! :D de ha fájni is fog, nem nagyon, meg csak egy kevéske ideig. :) felesleges rajta sokáig rágódni! biztosan túléled! :D sok sikert! :))
2009. ápr. 26. 15:05

hát még gondolkozok rajta..mindenesetre köszi a tanácsot:)

+1kérdés:D

most olvasgattam a fórumokat és nagyaonnagyon sokan irták h nagyon fájt.persze voltak akiknek nem de én azért még félek..az lenne a kérdésem h téged mivel érzéstelenítettek és h fájt-e?<3

372. andikageisha (válaszként erre: 371. - RylPlyr.)
2009. ápr. 26. 13:13

ha mondjuk jövő héten rászánod magad, s gyorsan megcsináltatod, akkor nyár elejére már valószínűleg rendben lesz a köldököd, s egész nyáron élvezheted, mutogathatod az új piercinged! :D

én is két napja csináltam, s másfél hónap múlva megyek tengerre... addig meg imádkozom, hogy rendbejöjjön! :))

2009. ápr. 26. 10:04

köszönöm a válaszokat:D:)

am ugy terveztem h ezen a nyáron fogom csináltatni de ha télleg 6-8 hétig nem leet sokmindent csinálni akkor inkább énis nyár végén fogom.xD

h fogom kibirni...xD:)

370. andikageisha (válaszként erre: 367. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 26. 04:24

jól van, akkor sulink. :P bár, már csak egy hónapig az én sulim (is) - rendesen... :(( ööö, hát érdekes volt, s tényleg nem figyeltem órán. :) de akkor nem volt vészes, estére fájdult csak be. :( he-he, meg olyan kb. ötpercenként felhúztam picit a pólómat, hogy megnézzem, tényleg megtörtént-e! :D nem sokáig gondolkodtam a dolgon, három napot... a padtársam három éve szeretne! xD :)

igen, természetesen kesztyűben volt. különben rászóltam volna! :) szépen fertőtlenített mindent, meg szerintem szépen dolgozott, egyenlőre én nem panaszkodom rá.

hát, tisztogatom tengeri sóval meg desztilált vízzel, csak nem lesz bajom... :)

369. marykeee94 (válaszként erre: 353. - RylPlyr.)
2009. ápr. 25. 22:01

ne félj...nem fáj csak egy pillanatig...

és wan akinek egyáltalán nem fáj :D

2009. ápr. 25. 20:20

Halíí:)

vki itt Miskolci csak mer én igen és vki nem tudna egy jó helyet Miskolcon ahol vállalják az iet ,kedvesek meg steril minden stb..?

fontos lenne ha vki tudna segiteni:)

367. Zsuzsa88 (válaszként erre: 365. - Andikageisha)
2009. ápr. 25. 15:32

A "SULIM"?! Kikérem magamnak, az a SULINK!!! Nem emléxel, hogy én is oda jártam?! Szégyelld magad! :D Fúú, milyen volt lyukasztás után visszaülni a padba, órára? Gondolom, nem nagyon figyeltél azon a pár órán... Csak figyelted, hogy bizsereg, vagy már nem, csíp, vagy nem... Ugye? :P


Nem sok ismerősöm ment abba a szalonba, de eddig nem sok jót hallottam róluk. Remélem, kesztyűben volt a nőci. Nem megijeszteni akartalak, csak felhívni a figyelmedet, hogy nem a leghigiénikusabbak... De sok múlik azon is, hogy TE hogyan kezeled, tisztítgatod otthon. Kívánom, hogy semmi gond ne legyen vele.

366. Zsuzsa88 (válaszként erre: 364. - Andikageisha)
2009. ápr. 25. 15:28
Mindjárt gondoltam, hogy nem tudják, ezért mondtam, hogy nem szólok neki. A szüleidet meg úgysem ismerem. Azt hiszed, az én szüleim rögtön meg fogják tudni, ha meglesz a köldökpiercingem?! :D Na neeeeem... Egyébként azért merem előbb bevállalni az orrpiercinget, mert kisebb a lyuk (hehe), csak a porcot és a bőrt lyukasztják át, kicsi az esélye, hogy begennyesedjen, és mert Anyumnak is tetszenek az ici-pici orrpiercingek. Biztos égnek fog állni a haja, mikor meglátja (elég konzervatív, meg Apa is...), de annyit dicsérgeti Nelli piercingjét... Miért ne lehetne nekem is? :D
365. andikageisha (válaszként erre: 361. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 25. 15:25

basszus, hogy kitaláltad... de, pont ott csináltattam! :P nekem elég jóknak tűntek, meg mások mondták, hogy menjünk oda, és hát... ezért...

különben a Boss utcájába költöztek, a sulim (Bosa) közelében van, s nagyszünetben ugrottam át megcsináltatni. :))

364. andikageisha (válaszként erre: 358. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 25. 15:21

he-he, tegnap regisztráltam, erre már rögtön akadt egy ismerős! :D nem gondoltam volna. :)

khmm, remélem azt a részt is olvastad az első hozzászólásomban, hogy a szüleim még nem tudják, és a testvérem sem! szóval... :D kössz. :)

különben nem olyan rossz látvány a pár napos köldökpiercing! bár, tisztogatni egy kicsit kellemetlen, de csak a fájdalom miatt. nekem (még) egyáltalán nem csúnya. :))

363. Zsuzsa88 (válaszként erre: 360. - Andikageisha)
2009. ápr. 25. 15:21
Ha gondolod, elüldheted priviben a szöveget, lefordítom neked. Krisztának meg nem szólunk majd. :D
362. Zsuzsa88 (válaszként erre: 359. - Wera16)
2009. ápr. 25. 15:19
Áh, ilyennel nincs problémám! :D Meg már jó régen voltam megfázva, nem is emléxem rá. Szedek vitaminokat, meg mostanában egészségesen élek, gyümölccsel és "zőccségekkel" tömöm magam, nem fázhatok meg! :D A nyílt sebeket nem bírom nézni. Meg ha be van gennyesedve valami. Ha, meg ha valaki hány... :D Jó étvágyat annak, aki eszik! :D :D :D
2009. ápr. 25. 15:17
Andi, remélem, nem Su-n csináltattad a Mayday-ben, ahol egy agyontetovált agyonlyukasztgatott nőci volt! Nem tudom, hová költöztek a Rudics utcából, de ők nagyon pocsékul dolgoznak! A szomszédomnak annyira begennyesedett a köldöke, hogy még a mai napig is kb. 2cm átmérőjű LILA heg van a köldöke fölött, pedig már jópár hónapja kivette a piercingjét. Nagyon ronda.
360. andikageisha (válaszként erre: 357. - Wera16)
2009. ápr. 25. 15:15

amúgy a tengeri só is tudhat valamit... azt írja a dobozon, hogy antibakteriális, regeneráló hatású, meg valami antivírust is ír rajta... szerbül van, s nem tudom saját magamnak lefordítani! :D meg ugye van benne: Na, Cl, J, Mg, Ca és még más természetes... valamik. :)

szombat meg vasárnap még ezzel fogok próbálkozni! :)

mondjuk, erre kíváncsi lennék, mások mit szólnak ehhez a sós-vizes dologhoz!

az alkohol nálam eleve kihúzva (nem, mintha amúgy nem szeretném xD), valamiért nem, és kész...

de ha ez a sós dolog nem jön be, akkor hétfőn megyek a gyógyszertárba...

egy kicsit félek ettől az egésztől, remélem minden rendben lesz velem meg a köldökömmel. :)))

359. Wera16 (válaszként erre: 358. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 25. 15:09
Zsuzsa kedves! Amikor az orrpiercing vége tiszta takony lesz,akkor az milyen látvány lesz? :DDDDDDD
358. Zsuzsa88 (válaszként erre: 355. - Andikageisha)
2009. ápr. 25. 15:04

Hééé, szia Andii!! :D Te itt, a Hoxán?! :D


Ugyan, nem vagy öreg a piercinghet, én idén szeretnék piercinget, először gondolom tényleg komolyan. És 21 vagyok. :))) Tudod, Kriszta évfolyamtársa. Én is egyébként nagyon be vagyok szarva az egésztől. Előbb az orromba tetetnék egy ici-pici köves piercinget, majd jövőre (addigra olyan bombanő leszek, hogy csudi!!) lesz köldökpiercingem. És akkor már 22 leszek. :)) Ja, különben nem is attól félek, hogy fájni fog (köldökbe), hanem nem bírom a csúúúnya látványt, tehát a nyílt sebet, hogy azt nézegessem, kenegessem, forgassam a lyukban a piercinget, olyan pfuj! :D Az, hogy kicsit fáj, hát édes Istenem, ez ezzel jár, a szépségért meg kell szenvedni, annyi minden más is fájt már ebben az életben. De az, hogy nézegessem, amíg be nem gyógyul?! Jáááááj, kiráz tőle a hideg!

357. Wera16 (válaszként erre: 354. - Andikageisha)
2009. ápr. 25. 14:57

Hali neked!!! :)


Hallod,nagyon laza volt a csaj,aki csinálta a köldöködet!! Remélem megjegyezted az itteni hozzászólásokat!! Szoliba menni nem szabad.. :)Nah,a lényegre térek...


Szal sztem vegyél fertőtlenítőt a köldöködre,meg vmi krémet. Tetran,Betadine (a Betadine jódot tartalmaz!!!) még jó a Framykoin (az antibiotikum) szal jó lenne RENDSZERESEN kenegetni a pocakod! Jó még az Egisept is... Tudniillik az Egisept spray,jódot nem tartalmaz,kényelmesebb megoldás,mint gyógyszertári vattával kenegetni,vagy kozmetikai fültisztító pálcikával.Én azzal kenem,de ezt a spray-t használom,sztem jó.Hűsíti egy picit,de csak 1%-os alkoholos oldat. Lehet még a patikában kapni 70%-os tiszta alkoholos oldatot,amit szintén használhatsz.A Betadine-t csak 2 hétig szabad használni. Remélem tudtam segíteni neked... Jah,és semmi vegyi ne menjen bele (mármint sampon stb.) Meg a testápolóval is vigyázz.Ne menjen bele,mert előfordulhat,hogy betapad. Szia!!! :)

356. Wera16 (válaszként erre: 353. - RylPlyr.)
2009. ápr. 25. 14:43

Szió!!!

Nem kell félni,ha igazán akarod,akkor kibirod... :) Azt garantálom,hogy nem fogsz meghalni a piercernél. :) Igen,kell szülői engedély.Én 15 vagyok.És kellett. Pusziii :) Sok szerencsét!

355. andikageisha (válaszként erre: 353. - RylPlyr.)
2009. ápr. 25. 12:37

nem kell tőle félni... fájni fog, de csak egy nagyon kevéske ideig! :D

lassan kezdem öregnek érezni magam, én 19 évesen csináltattam az első piercingem! le vagyok maradva! xD :P :))

2009. ápr. 25. 12:15

sziasztok! :) újdonsült köldökpiercing tulajdonos vagyok, vajdaságból! :) tegnap végigolvastam az összes eddigi hozzászólást... de csak nem lettem okosabb. :P

nos, én is rendes helyen csináltattam, tetoválós és piercinges szalonban. :) nem is épp a legolcsóbb volt...

engem szurival érzéstelenítettek, a nevére nem emlékszem pontosan, valamilyen aneszteziját magyarázott a nő. a köldököm közelébe szúrta, kb. egy centire a leendő piercingemtől. nekem eléggé fájt, amikor átszúrta, főleg az, amikor felül kijött a tű, azt nagyon éreztem... :( de max. fél perces volt a fájdalom, szerencsére.

számomra (is) elég érdekes volt, azt mondta a csaj, hogy nem kell letakarni/leragasztani semmivel, nyugodtan fürödjek, ahogy eddig is, tehát semmit sem kell másképp csinálnom, csak naponta egyszer kicsit tisztogassam meg, egyszerű sós vízzel... továbbá: tíz nap múlva ellenőrzés, ha akarom, 15 nap múlva valószínűleg már kicserélhetem a piercingem, egy hónapig nem szabad fürdőbe mennem, másfél hónap múlva már nyugodtan mehetek tengerre nyaralni... szóval, hmm. gondban vagyok. nagyon laza volt a csaj...

fürdeni még nem merek, mármint úgy rendesen. :)

vettem desztilált vizet, meg tengeri fürdősót. tegnap este kipróbáltam, kevéske sót raktam csak bele, langyos víz stb. kicsit csípett, gondolom ez normális. aztán úgy fél óra múlva észrevettem a köldököm körül egy-két helyen rászáradt egy kis só... pedig megtörölgettem. szóval, nem tudom, mennyire jó ötlet ez a sós-vizes cucc.

most megyek, rálesek a köldökömre. :) eddig nem nagyon fájt, aludni is bírtam rendesen, pedig attól féltem. :) éjszaka, azt hiszem, elkezdett begennyesedni... :( de végül is, ez is normális. :P

jah, és 19 éves vagyok, de apám mégsem tud róla, hogy két lyukkal többem van, mint azelőtt! :D

2009. ápr. 25. 12:04

Szijasztok:)

énis szeretnék köldökpct de félek h fájni fog:S

azonkivül sok 13-14 éves ismerősöm van akinek van,

vagy több annál de 13 éves korában lett pcje.

szal tizenéveseknek is belövetik?v kell szülői kiséret?

hány éves kortól?vki segitsen nekem pls:Delőre is köszönöm a válaszolóknak:):)!

352. Wera16
2009. ápr. 24. 18:11
Szerintem is várj egy kicsit még a fürdéssel... Ja és semmi sampon meg ilyesmik inkább ne menjenek bele... Én ha zuhanyzok,akkor a köldökömet kikerülöm jó messziről... Nekem víz ment bele,nem történt semmi...
351. kata24
2009. ápr. 24. 16:31
Én aznap már óvatosan lemostam, de úgy tudom, hogy fürdőkádban fürödni később lehet csak, és már alig várom :D
350. marykeee94 (válaszként erre: 349. - Marykeee94)
2009. ápr. 24. 14:27
((hétfőn csináltattam))
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook