Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
409. ében11 (válaszként erre: 407. - Mucus14)
2009. máj. 1. 18:22

Az mit jelent, hogy kimész a melegbe?

Amúgy ajánlom az octenisept sprayt(bőr és nyálkahártya fertőtlenítő) 3* kell egy nap.Ha mindig begyullad, lehet a szúrással is gond vagy az ékszerrel olcsóbizsu(orvosifém vagy szilikont kellene próbálni).

De ha semmi nem válik be, lehet te nem bírod.Van néhány ember aki akármennyire is vigyáz rá és tisztán tartja de a szervezet nem viseli el és ki kell vennie.Szerintem menj be egy stúdióba és ott megnézik(így látatlanba csak ilyen olyan tanácsot kapsz).

408. g.viki
2009. máj. 1. 12:03

Sziasztok Nekem lassan fél éve van köldökpiercingem.Előtte is volt de az kiszakadt mondjuk azt otthon csináltuk :)

Nekem csak 2-3 hétig fájt.

407. Mucus14
2009. máj. 1. 11:58
Nekem most megint begyulladt, kpróbáltam a betadint az nem vált be. De a tetran csodákat tett. Itthon rendbejön de amikor kimegyek a melegbe akkor újra visszaesik, Valamilyen tanács? Akinek mondjuk régebbóta van
406. Mucus14
2009. ápr. 30. 22:08
2naposan csak rosszul fogalmaztam
405. Mucus14
2009. ápr. 30. 22:08
2 napig jó h nem piros. Akkor nekem se volt. 1 hét után kezdett....bepirosodni KB
404. ében11
2009. ápr. 30. 17:43

andika, miért cseréled le a tengeri sót?Az pedig naon jó jóddal együtt is.Azért remélem rendbe jön.

Igen lehet cserélni sajá magunknak is,de akinek friss,jobb ha viszamegy megmutatni, lehet-e már cserélni.És ha valaki nem meri, vagy nem akar kijönni az ékszere, jobb ha a piercingesre bízza!

2009. ápr. 30. 17:19

jujj én annyira boldogok vagyok...itt olvasom h így p!ros úgy p!ros másoknak nekem meg semmi,pedig most 2 napos^^

bár a srác azt mondta,hogy azért nem p!ros,mert nem volt érzéstelenítve...szal ha vki ezután csináltat,nyugodtan bevállalhatja érzéstelenítés nélkül...én a kis hisztis picsa kibírtam, akkor más is :D

puszíí mindenkinek

402. andikageisha (válaszként erre: 397. - Ében11)
2009. ápr. 30. 16:58
khmm, tényleg érdekes, mivel a kis városom legjobb privát gyógyszertárában voltam... pff. :P nah, de jó a jód is, neeem? :D én csak jókat hallottam róla...
2009. ápr. 30. 16:57
tengeri só lecserélve, mostantól jóddal és hidrociklin krémmel kezelgetem magam... fogjátok nekem a csipiszt! :D
2009. ápr. 30. 16:37
forrás am:Reader's Digest
2009. ápr. 30. 16:36

07:00 :a fájdalomérzet ekkor a legerősebb.


09:00 :testünk készen áll a nehéz fizikai munkára.


14:00 :a fájdalomérzte alacsony.


a normál emberek bioritmusa a fájdalomra vonatkozóan.:) szal ha vki fél a fájdalomtol(énis.xD)akkor szentem 2 körül menjen elxDD

398. pcfan (válaszként erre: 388. - Ében11)
2009. ápr. 30. 16:20

:O

nekem már van majnem 2 hete pcm:D és már kezd begyógyulni.de kajak nem leet magunknak kicserélni csak ugy?mer nekem az ismijeim kicserélik maguk.azittem ugy leet mint a fülbevalót amikor begyógyul:O

397. ében11
2009. ápr. 30. 16:10

Hát érdekesek a patikák,betadine általában mindig van mert gyerekenkek jobb, na mindegy.

Jó hogy visszamész hétfőn,remélem addig megnyugszik!

2009. ápr. 30. 16:00

voltam gyógyszertárban, betadine-t akartam venni, de jódot adtak, azt mondták, ez van csak folyékony állapotban, ami jó ilyesmire... hát jó...

most már majális van, nem szaladgálok vele sehová, hétfőn pedig így is-úgyis mennem kell vissza az előírt ellenőrzésre, tíz napos lesz akkor már a drágám... remélem a jód segíteni fog rajta. :)

én még mindig imádkozom, hogy csak nem szúrtak olyan nagyot... még egyszer nem szúratnám át. :P

395. ében11
2009. ápr. 30. 09:04

ja ne várj vele sokat, inkább menj vissza ma megmutatni.Esetleg más helyre is bemehetsz,segíteni fognak.Jobb az elején elkapni,később sokkal rosszabb

bőrgyógyászatra sebészetre menni vele,dudoros vadhúsos dolog nagyon ronda tud lenni és annak már nyoma is megmarad(még ha ki is veszed az ékszert).

Lehet azért gyullad egyre jobban mert tényleg nagyot szúrtak(sajnos)és feszül az ékszer!ne várj vele!

394. ében11
2009. ápr. 30. 09:00

Kezeld mindenképp!

Azért mondtam hogy gáz, ha nagyot szúrnak.Mert az első piercingemmel úgy jártam, és ki kellett venni, mert úgy sajnos a kezelés mellett sem gyógyult le.

Szóval kivették(pihi)és újraszúrták, akkor megint kezeltem és legyógyult.a cserét is ezért nem szabad elkapkodni,ha valaki hamarabb cserél,mint lehetne szintén begyúladhat.

2009. ápr. 29. 19:00

nos, az lehetséges, hogy nagyot szúrtak... de azért annyira nagyot nem hiszem, hogy gond lenne. :) remélem... de most ezért miért kellene kivenni? ne idegesíts már! ;( nem akarom... :((

de amúgy begyulladni is kezdhet... szóval, mind a kettő bajom van, amit említettél. :P hjaj, mikor lesz ennek vége...

u.i.: holnap szerzek betadine-t... :)

392. ében11
2009. ápr. 29. 17:48

tengeri sós oldat+betadin oldat,vagy octenisept spray(bőr és nyálkahártya fertőtlenítő-nem csíp) 3* naponta.én ezeket használtam a sajátaimnál és ezt is mondták ahol szúrták őket.

Ha belemegy a golyó, lehet nagyot szúrtak és szoros benne az ékszer(ez a gázosabb,mert valószínű ki kell venni-úgy mint nekem az első köldökékszert), vagy kezd begyulladni és megdagadt azért feszül.

2009. ápr. 29. 17:23

nah, nekem ma ötnapos a drágám. :D tegnap egészen jól megvoltunk... elkezdett viszketni, meg pirosnak is már kevésbé tűnt... de mára rosszabbodott. fent eléggé piros (egyre jobban), meg alulról állandóan összeragad a bőröm a kerek kis bigyusszal! ;((

eddig csak tengeri só + kamilla teával kezeltem, de holnaptól váltanék, csak nem tudom, mire: betadine vagy hidrociklin? az interneten elég sokat hallottam a betadine-ról, viszont az ismerőseim nagy része pedig hidrogénnel és/vagy hidrociklinnel kezelte magát... szóval, nem tudom. ti melyiket ajánljátok? :D :))

390. marykeee94 (válaszként erre: 385. - Zsócyka)
2009. ápr. 29. 17:19

szia!

én már a 3. nap tudtam hajolni,de kicsit fájt...

hétfőn csináltattam,pénteken már táncolni woltam.

az h mozgatni kell-e jó kérdés

walaki azt monda h kell wki azt h nem.

de sztem kell...csak nem kell túlzásba winni...

én naponta 2x szoktam...

389. marykeee94 (válaszként erre: 380. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 29. 17:16

nem undi..

az enyém nem is wolt piros :o

388. ében11
2009. ápr. 29. 14:07

Igen meg kell mozgatni, amikor tisztítod!

egyik végénél megnyomod utána a másik végénél is megmozgatod amennyire lehet

így szépen ki lehet tisztogatni(mehet rá kis tengerisós víz) és utánna lefertőtleníteni.Szerintem nem kell többet piszkálni,tényleg belemehet bármi ha hozzá érsz kézmosás nélkül(annyi mindent megfogunk,nem lesz bajunk igaz, de a köldöknél mégiscsak egy seb van).És tényleg nem szép egy heg, vagy vadhús!Nem fog összeragadni, ha teljesen legyógyul cserélhető lesz(lehet a többiek nem várták ki ezt az időt).

Ha cserélni szeretnéd, menj vissza oda ahol csinálták vidd az ékszert is és ők profin gyorsan sterilen kicserélik, illetve ha még nem gyógyult le lehet azt mondják még várj egy kicsit vele!

De bármelyik helyre bemehetsz,ékszereddel is.Jobb helyen bizti segítenek(oda érdemes később is menni),ill. általában ezért nem is kérnek el pénzt(plussz pirospont!)

csere után érdemes kezelgetni, van amikor érzékeny lesz pár napig.illetve ha megrántod véletlen akkor is, mert attól könnyen begyulladhat.

2009. ápr. 29. 12:44

szijja

viszont nekem minden bnőm azt monda meg tesómnak is úgy volt h mozgatgatni kell h jó legyen...mert ha enm mozgatom akkor nem nagyon fogom tudni kicserélni mert őssezragad a pc+belül a bőrőm...vagy...nem??

ha tudsz lécy segíts mert nagyon szar:S

386. ében11
2009. ápr. 29. 12:40

Szia!

Ne mozgasd túl sokat+ amikor azt csinálod hozáérsz a kezeddel ami tiszta, de a piercinges is kesztyűben fogta meg!Szóval mielőtt hozzáérsz moss kezet és más se érjen hozzá vagy az ékszerhez.Csak amikor tisztogatod.Ne menjen bele tusfürdő se testápoló és nem szabad áztatni(szoli szauna se)Vigyázz ne akadjon be semmibe se,ne rántsd meg.

Ha a nadrág dereka vagy öv piszkálja hordj másikat(én néha leragasztottam és nem dörzsölte a naci)octenisept spray 3* naponta és tényleg ne nyúlj hozzá, hogy hogy áll meg szép-e mozog-e stb.mert begyulladhat a piszkálástól meg a piszoktól.Ha valami nem ok, akkor meg írány oda ahol csinálták!Remélem így hamar legyógyul neked!

2009. ápr. 29. 12:30

sziasztok...én tgnap csináltattam meg a köldökpiercingemet...itt olvastam h milyen érzéstelenítés lesz meg így úgy aztán meg mire észbekaptam már át is szúrta...érzéstelenítő nélkül :D

mondom okéés:D

nekem egyáltalán nem is p!ros + semmi...viszont fáj mikor próbálom mozgatgatni...de ugye mindenképpen mozgatni kell??szerintetek mikor fogom tudni bekötni a cipőfűzőmet normálisan,úgyértem mikor fogok tudni lehajolni úgy h nem fáj??a tesi tanárom biztos ki lesz akadva xD

lécy válaszoljon vki...előre is köszi:)

és télleg van vkinek itt nyelpcje??már annyira várom,nyár végén azt is rakatok...teljesen beleszerettem ezekbe a pckbe :D

384. ében11 (válaszként erre: 360. - Andikageisha)
2009. ápr. 28. 19:05

Tengeri sós oldat mehet a piercingre, azzal szépen le kell mosni+ utánna kevés betadine oldat.Én ezzel kezeltem(ezt mondták a szalonba).

De alkoholos fertőtlenítők is jók, de aki nem bírja

annak inkább az előbbi!

383. kata24
2009. ápr. 27. 20:19
Nekem még a felső lyuknál eléggé piros, de nem fáj, mozogni meg leginkább akkor tudom, ha vizes vagy fertőtlenítő van rajta. Ezeken kívül nincs vele semmi bajom, egészen megszerettem. Amúgy én betennék képet róla, ami nem sokkal a szúrás után készült, csak nem vmi jó minőségű és legjobban az látszik, hogy véres volt...
2009. ápr. 27. 17:28

Nekem csütörtökön lesz 3 hetes a köldökpiercingem és az ég egy adta világon eddig semmi baja nem volt. Szinte már begyógyult. Jó persze nem teljesen, de már csak a felső lyuknál piros (itt is csak nagyon minimálisan!) Épp ma csináltuk meg a hason fekvésben törzsemelés-tesztet tesin és simán ment. Amikor szúrták nem is fájt. Nekem fagyasztó spray-vel érzéstelenítettek, kicsit éreztem, de 3 mp alatt kész volt.

Alkohollal kentem naponta 2x és mikor kiszáradt Neugranormont kentem rá (kb. 2x EDDIG!) Mozgatni mozgattam, nekem az is jót tett vagy hogy mondjam...

Nos, remélem segítettem... Ezek saját tapasztalatok! :)

381. Mucus14
2009. ápr. 27. 16:08
jesszusom semmi undi. Ugyanolyan mint akinek be van gyógyulva csak a lyuk heéynél picit piros.ENNYI
2009. ápr. 26. 22:48
Ugyan fényképezze már le vlki, akinek friss, tegye fel az adatlapjára! Kíváncsi vok, milyen lesz a látvány, ha nekem is lesz. Ha nagyon undi, tuti nem vállalom be... XD
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook