Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
469. pcfan
2009. máj. 18. 18:12

kérdeztem?

XDXDXXDXDXDXD

468. Mucus14
2009. máj. 18. 17:40
Nekem nem fájt. pedig én az orvosi vérvételen is mindig féltem és ott álltak a barinőim mellettem. De a pc-t annyira akartam hogy nem a szúrástól féltem hanem attól hogy nem lehet. Mert bemesélte nekem egy csaj hogy túl vékony a hasam hozzá.XD NEM FOG FÁJNI. NYUGI:d Ma volt életem legrosszabb napja öltözök meg rucit próbáltam és nem volt bent a pc:S azt hittem elájulok rohantam haza hogy betegyem a másikat mert összesen 2 van. és nem ment át a lyukom. pedig csak 2 órára lehetett szabadon meg barinőméknél még megvolt a pc. és sehogyse akart átmenni mert a közepén kb mindig megakadt. megpróbáltam felülről átszúrni a pc elejével és sikerült. nem volt nagy cucc mert nem nőtt be vagy valami csak kezdett gondolom. de amit átéltem nem kívánom senkinek. Nekem olyan a pc-m mint a karom. kb és úgy is éltem emg h ha esetleg nem tudom visszatenni. borzalmas volt. de sikerült hála jó istennek(L)
2009. máj. 18. 17:31

áhh remélem:D:)

köszi:)

466. ében11
2009. máj. 18. 14:34

egy pillanat lesz az egész.Szúrit kaptál mostanában vagy vettek vért tőled, annál nem lesz kellemetlenebb, csak ha izgulsz rajta.

Sztem csak azt fogod érezni, ahogy a fogóval megszorítja és mire ezen elgondolkodsz már ben is lesz!

2009. máj. 18. 14:21

juuuj holnap PC!!!

nagggyon félek:S

rem jólesz meg nem fog fájni meg nem lesz baj:)

akinek nem fájt irjon léccy:Dáá nagyon izgulok de nagyon akarom:)

szoritsatok.xD

:))

464. ében11
2009. máj. 16. 15:48

jah, mondjuk nem tudom 100%-ra ezt az igazolványos dolgot, még a diákot se-amúgy letagadja és akkor elhiszed vagy nem hogy elmúlt 16-18.

a fül egy viszonylag jó hely, mert általában azt nem fogdossa az ember, nem merül el ha fürdik stb.gyorsabban gyógyul(persze ott is történhetnek furcsa dolgok).

Egyszer láttam egy svéd kislányt, akinek az anyukája kilövette a kiscsaj fülét(porc), aztán nem sikerült jól és úgy nőtt a porc a fülébe,mintha megrágta volna egy kisegér.14 évesen meg kell neki plasztikázni-az anyukája mondta kicsit elsiette a lányával ezt a piercinges dolgot.

2009. máj. 16. 15:39
Mondjuk ha azt nézzük, a mostani lányok mind idősebbnek néznek ki, és bár a személyit nem vagyunk kötelesek bemutatni, csak hivatalos szerveknek, a diákigazolványt ugyanúgy elkérhetik... Azt bármikor kérhetik!!! És úgy érzem, jogosan. Bár minden esetben ilyen elővigyázatosak lennének, nem lenne annyi dohányzó fiatal. Viszont sztem a köldökpiercing nem olyan nagy cucc, én úgy vagyok vele, h ugyanolyan testékszer, mint a fülbevaló.
462. Wera16
2009. máj. 16. 15:32
Azért ez elég tré.Milyen sz*r,hogy a saját szalonodban megy az ipar gondok nélkül,erre egy pillanatban meg valaki rohamot kap nálad...ez tiszta király lehet,nem? :D Mondjuk én sem kockáztatnék ilyenben.
461. Wera16 (válaszként erre: 459. - Andikageisha)
2009. máj. 16. 15:29
Milyen igazad van. :)
460. ében11
2009. máj. 16. 10:42

Hm, nemcsak piercing és tattoo miatt találékonyak a lányok...de az egy másik fórumra való(sex)

Amúgy mindannapos a fiúknál, hogy elküldenek pár érdeklődőt mert fiatalok.

És nem csak a korról mondanak valótlant, de egyéb dolgokról is.Pl. terhesek,ájulósak, epilepsziásak, stb. nem szólank előtte, mert több helyen ilyenkor nem vállalják el őket.Volt olyan, aki tényleg epilepsziás rohamot kapott a székbe piercing után, a férje meg ott állt és mondta nyugi mindig kijön a feleségén szúrinál is, de direkt nem szóltak, mert több stúdióban elküldték őket, hogy nem vállalják...ok, hogy ilyen bizalmas dolgokat elméletileg csak orvossal lehet közölni, mert náluk ugye titoktartás, etikai kódex stb.-de a fiúk nagyon nagyon megijedtek, és nem orvosok!Szerencsére nagyobb baj nem történt!De ha Dr.Houset veszem-mindenki hazudik!

2009. máj. 16. 10:08

hmm, ezt eddig nem tudtam, hogy nem vagyok köteles az igazolványomat megmutatni, csak a hivatalos szerveknek... de tetszik! :D

ében, ilyen durva kivételek megesnek, persze... de nem ebből kellene kiindulni, szerintem ez nem átlagos! (vagy mégis?! :// ... szerintem nem ennyire durva a helyzet.)

viszont azzal egyetértenék, hogy tetováltatni semmiféleképp se lehessen 18 év alatt.

én most így, 19 évesen "akadtam rá" a témára, s épp örülök neki, hogy nem hamarabb, sőt, egy kicsikét még mindig bizonytalan vagyok... nem, hogy pár évvel ezelőtt! :))

wera, ha várnod kell a tetoválással egy-két évet, az szerintem még nem a világ vége, sőt. aztán életed végéig rajtad lehet. :P

458. ében11
2009. máj. 16. 10:07

Én örülök, ha nem csinálják meg, mert akkor felelősséggel végzik a munkájukat!És helyetted illetve más 13-14-15 éves helyett is vigyáznak!

Csak ránézésre néha nehéz levenni a kort, én majd 30 vagyok, de nemrég a boltban alig tudtam venni 1 üveg bort, azt hitték fiatal vagyok :-), vagy a boltos néni volt túl álmos még reggel 7-kor :-)

457. ében11
2009. máj. 16. 09:47

Aham, csak az a baj ezzel, hogy mégiscsak várni kellene, mert ezeket ápolni kell meg kezelni.

Nincs még ilyen törvény, csak az hogy a szülő a felelős azért ami veled történik és ha nem kezeled történhetnek gondok.

Tudod, pont tegnap vittek vissza egy 13 éves lányt a szülei a fiúkhoz, hogy miért csinálták meg neki a piercinget.De a csaj előre kitalálta, hogy veri át őket, egy idős csajt vitt magával, az állítólagos nővérét,plussz úgy kiöltözött hogy teljesen becsapta a srácokat, és vitt szülői írásos igazolást és egy telefonszámot az állítólagos apukáét, de csak egy barátja volt a telefon végén!Amikor ezeket a fiúk elmondták a szüleinek, már nem is rájuk hanem a saját gyerekükre rágtak be, szerintem otthon kapott rendesen.Tudod azért nehéz ügy, mert a személyi igazolványodat csak hivatalos szervnek vagy köteles bemutatni(rendőr),egyébként ha pl. a boltos kéri nem.Ha szoliban fodrásznál műkörmösnél vagy kozmetikában kérnék el?

456. Wera16
2009. máj. 15. 22:57
Figyike,tudom,hogy fiatal vagyok hozzá,de nekem mégis megcsinálta a pasi.Most tetkót akarok,de nem vállal el egy tetkós BP-n,mert állítólag új törvény van,miszerint 18 éven aluliak pc és tetkó téren kilőve...:SSS Am téll. van.
455. Mucus14
2009. máj. 13. 18:38
á bassszus nem jobbra hanem BALRA KELL LECSAVARNI HÜLYESÉGET ÍRTAM
2009. máj. 13. 13:49

áá most jöttem haza erdei suleszbol szal adiig nem tutam demajd j.hét kedden leeeeeeesz:DD

naonn várom meg izgulok de szurkojjatok:)

453. ében11
2009. máj. 13. 07:49
Wera16 még te is fiatal vagy hozzá...
452. ében11
2009. máj. 13. 07:47

Nincs törvény rá, akárki bemehet, úgy mint szoliba, műkörmöshöz fodrászhoz.

Persze jobb helyen megkérdezik, és nem csinálják meg.

16 évesen akkor, ha a szülő is ott van.

Egyébként meg nem kell mondanom hogy a 12-15 éves korosztály mire képes, ha meg szeretné kapni...aki nem olyan attól elnézést kérek.

Csak azért írtam, mert volt olyan hogy 13 éves bement azt mondta hogy 17!Személyit meg nem lehet kérni, elvileg azt csak rendőr.Amúgy akárkinek nem kötelező bemutatni...

2009. máj. 13. 02:49
Wera16: mi ez az új törvény, amiről szavazást is indítottál, a piercingekkel és tetoválásokkal kapcsolatban? speciel, én már elmúltam 18 éves :D, de azért érdekelne, eddig nem tudtam róla...
2009. máj. 13. 02:45

én nem lepkéset szeretnék, de valami kicsit nagyobbat, kicsit olyan hosszúkásat, lógókásat... aranyos legyen! :) az interneten találtam is egy gyönyörűt, de sajnos élőben még nem sikerült ráfutnom! :((( pedig sokat nézelődtem... :(

feltöltöttem a képeimhez, pár napig fent lesz, nézzétek meg, hátha valaki tudna segíteni! :D nem feltétlenül ilyet, csak ehhez hasonló kis drágaságot szeretnék... <3 :))

449. Wera16
2009. máj. 13. 00:20
Nekem is bazi hosszú lepkés van benne,nekem is kb. 2-3 mm van kint a szárából,de az teljesen normális. Örülök,hogy örülsz :)
448. Mucus14
2009. máj. 12. 18:55
lehet..nembaj:P gyönyörűű:D meg gondolom a súly is húzza le szal:D ÁÁ kövi hónapban STRAND:d
447. ében11
2009. máj. 12. 18:52
normális, lehet pont annyival hosszabb az ékszered mint az előző...
446. Mucus14
2009. máj. 12. 17:21
XD Hajráá:D Én ma cseréltem ki egy ultrahosszú kék lógós pillangósra(L)iSZONYAT ARI(L)Jaj a lógós hosszabbaknál ért a saját súlyát is húzza le normális hogy a pc szára kilácck egy kicsit:? kb 2 mm láccik ki belőle csak h normális e........
445. Zsufika
2009. máj. 11. 22:44
hát én már teljes izomból próbáltam lecsavarni szal a pc-s pasi egy "ici picit erősen" szorította rá
444. Mucus14
2009. máj. 11. 20:56
én is octeniseptet használok és végre begyógyult:P nagyon dúrván be volt gyulladva. Most fogom végre kicserélni amúgy a kicseréléshez annyit hogy kicsit görnyedj be hogy a pc szára feljebbjöjjön remélem h érted utána fogd meg(tiszta kéz) és a felsejét csavard jobbra. ha túl szorosra tette neked a pc-s pasi akkor picit több erőt kell kifejtened:d Remélem h tudtam segíteni
443. ében11
2009. máj. 11. 20:49

lehet, mert a lényeg hogy tisztn legyen tartva.

Amúgy az octenisept bőr és nyálkahártya fertőtlenítő, arra van hogy ne jusson el oda hogy begyúladjon.

442. kata24
2009. máj. 11. 20:47
Én eddig Octenisept-et használtam, nem mondom hogy rossz, csak pont nem gyulladáscsökkentő, ami kéne. A tetránt csak addig fogom használni ami rendbenem jön. Közben lehet az Octeniseptet használni?
441. ében11
2009. máj. 11. 20:42

az jó, de ne nyúlj hozzá csak ha kezet mostál.

Octenisept spray is jó, később.mert a tetránt nem lehet túl sokáig használni,utánna az octenisepttel lehet tisztogatni.

440. kata24
2009. máj. 11. 20:35
Én ma vettem Tetran kenőcsöt, mert nagyon nem akar a pirosság elmúlni (XD) és tegnap meg pénteken este kicsit mintha gennyes lett volna. Remélem ez használni fog neki
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook