Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
529. wicoo
2009. máj. 27. 22:28

én elég megbízható helyen csináltattam a köldök piercingem

pólus center - maniac tattoo szalon..

nagyon jó hely.. de komolyan

1assan 2 hónapja megvan a pc és semmi baja.

és nagyon jó fej az a csávó aki szúrja :D

528. ében11 (válaszként erre: 527. - Szandy06)
2009. máj. 27. 20:07

Ezért nem értem, minek csinál egy kozmetikus ilyet.

Ha szúrattad volna, ugyanolyan gyorsan megvan, lehet a fájdalom is kisebb és rögtön a kampósat teszik be.

Most meg majd magadnak kell vele bíbelődni, tudod ha ilyen hamar kiveszed és próbálod betenni a másikat nem bizti sikerül, és akkor mehetsz mégegyszer, ilyen friss orrpiercing nagyon hamar beszűkűl-ajánlom menj el egy piercingeshez cseréltetni-ha meg nehezen erőltetve teszed be be is gyuladhat!

Megáll az ész, hogy orrba a szúrós végűt beteszik?

Legközelebb te is gondold át hová érdemes menni!Ja és még annyi, lehet a vastag szárú után a vékony ékszered beesik majd a lyukba!

Nem ijesztgetni akarlak, de ez nem volt egy profi ékszerbehelyezés!

527. Szandy06 (válaszként erre: 520. - Ében11)
2009. máj. 27. 20:02
Háttt..mivel lőtték fülbevaló van benne,ami orvosi fém.Hegyes.Elég vastag szárú,de pici kis kövecske.Azt mondta a kozmetikus hogy már hétfőn kicserélhetem.Vettem is bele ezüstöt,pici kis kő ban benne,kampós.Arra cserélem át majd.Nekem végülis tetszik,de borzasztóan fájt amikor átlőtte,és még azóta is sajog!!Attól félek,hogy örökre ottmarad egy csúnya forradás vagy heg,vagy ami rosszabb,maga a lyuk...:S
526. ében11
2009. máj. 27. 18:49
:)
2009. máj. 27. 18:39

Remélem én is!

És mindent köszönök Neked, hogy meghallgattál és tanácsokat is adtál...

Bár mindenki ilyen segítőkész lenne...semmi baj nem lenne ezen a világon!

Még egyszer köszi szépen és remélem máskor is fordulhatok hozzád!?

524. ében11 (válaszként erre: 523. - Nyonyo88)
2009. máj. 27. 18:35

persze, ha meggyógyult utánna lehet új.remélem sikerül találni egy jó helyet.

és valóban többször begyulladhat ott, mert arcon van és szinte észrevétlenül is hozzányúl az ember belemegy a piszok és már kész is.

2009. máj. 27. 18:31

A barátnőm elvégezte a tanfolyamot és náluk szúrta...felhivtam az egyik szalont a környéken, ahol a köldököt is csinálták és nem foglalkozott velem, annyit mondott, hogy minden 2.ember iy járt és ő nem is szúr már oda:S

Igy kivettem és remélem szépen meggyógyul és akkor felkeresek egy megbiztható szalont egy megbizható szakemberrel!:D

Csak kevés van errefelé ilyen lehetőség:D

Szerinted csináltathatok újat ha már begyógyul?

522. ében11 (válaszként erre: 521. - Nyonyo88)
2009. máj. 27. 18:13

Szia!

És miért nem mentél el valakihez, aki piercingel?

Általában hosszabb szárút tesznek be elsőre, és mikor legyógyul kicserélik olyanra aminek nem lóg ki a szára.

Ezt így szokták, keress egy megbízható helyett, és ne otthon ügyködjetek!

2009. máj. 27. 18:05

Hellóka!


Reggel kivettem a piercinget, nagyon sajnáltam, de eléggé begyulladt és nem bírtam tovább:s

De ha begyógyul szeretnék újat, persze egy normális piercinggel, aminek hosszú a szára és nem kell kicserélnem így nem nyúlkálnék hozzá!

Szerintetek???

520. ében11
2009. máj. 27. 15:48

hát igen mivel nem tű szúrja át a bőröd, max. nehezebben gyógyul, meg néha tényleg lehet vele probléma.a pisztoly szerintem a fülhöz jó, bár ott is gyorsabban gyógyul ha éles tűvel szúrják(pl. újszülötteknek is így a klinikán).

Ha rendesen kezeled nem lesz gond, vigyázz ne ránts meg és ne nyúlj hozzá félpercenként a kezeddel mert a sok piszok beleragad.Milyen az ékszered vége?

2009. máj. 27. 15:38
Amúgy a köldökömmel továbbra sincsenek problémák!:)
2009. máj. 27. 15:37
Szió mindenkinek!!Ma csináltattam az orromba piercinget.De egy kicsit elkeserített,amit a netem olvastam:a lövés károsítja a szövetet,meg ijenek...Én is lövettem.Légyszi mondjon valaki pár bíztató szót!Ne csak rosszat halljak!Ugye beforr egy idő után,ha kiszedem??Van valakinek tapasztalata a lövésről??LÉGYSZIIIIIII:(
517. ében11 (válaszként erre: 516. - Nyonyo88)
2009. máj. 26. 18:47

ááá! keress egy stúdiót a közelben és segítenek cserélni stb. ne várj vele sokat, nem éri meg!

és szépen le tudják fertőtleníteni plussz a golyó se gurul el.

Miért otthon ügyködtök rajta?Nem bizti lemegy a gyulladás, ha rövid a szára és rá van dagadva a bőröd.

2009. máj. 26. 18:41

sziasztok!

jajjj annyira rendesek vagytok, hogy irtatok...mielőtt elolvastam volna, nem bírtam és kivettem a pc-et és kamillával kezeltem, valamint hidrogén-peroxyd-dal a számat kívül és belül...míg az ékszer a h2o2be volt.Tiszta kézzel nyúltam hozzá, de elgurult a teteje:S...igen, de meglett csak visszadobtam a fertőtlenítőbe, majd be akartam tenni de olyanra van dagadva, hogy alig látszott a teteje ahogy átjött így a barátom segített, persze tiszta kézzel, de komolyan...

nagy nehezen sikerült, aztán bekentem betadine-nel és most várok:d

Remélem, hogy gyógyulgatni fog!Mostmár továbbra is kezelem és szerintem veszek 1 jó hosszú szárú pircinget, mert lehet az is baj, hogy ezek rövidek:S

Nagyon nagyon köszönöm a segítségetetket!

Üdv:Nnonyo88

515. ében11 (válaszként erre: 514. - Wicoo)
2009. máj. 26. 17:56
igen nem szabad piszkálni, belülről és kívülről is kell kezelni!
514. wicoo (válaszként erre: 512. - Nyonyo88)
2009. máj. 26. 17:52

szia

amikor én cseszegetem a köldök piercinget akkor nekem is piros lesz / begyullad

szerintem ne vedd ki..

phlogosol oldat elvileg jó az ajak pc-re

szerintem próbáld ki..

vagy ha más nem akkor kamilla tea.. az gyulladás csökkentő :D

513. ében11
2009. máj. 26. 17:49

kezeld le rendesen, mondták hogy hogyan kell?Te cserélted magadnak?

Lehet vissza kellene menni,hogy megnézzék.

Ha begyullad, megdagad és jobban szorul benne az ékszer, nem a fejének kell nagyobbnak lenni, hanem a szárának hosszabbnak.mikor legyógyul lehet rövidebbre cserélni.

És ha lehet a kezeddel ne fogd meg ne kapj oda és ne kenj oda arckrémet alapozót stb.a naplómban van kezelési leírás.

2009. máj. 26. 17:38

Sziasztok!!!!


tudom, h itt köldök piercingről van szó, az nekem is van egy ideje és nagyon szép, nem fájt nem gyulladt be, semmi...

De kb 4 napja csináltattam 1 MONROE piercinget, ami másnapra begyulladt, pici kő volt a feje és majdnem becsúszott a számba így kicseréltem 1 nagyobb fejűre, ami azóta be van nagyon gyulladva.

Szerintetek ez normális?.mivel "b@sztatva volt begyulladt.

Ki vegyem?vagy várjak még vele?

Valaki írjon már nekem.Kérlek...

köszike

511. RylPlyr. (válaszként erre: 509. - Szandy06)
2009. máj. 26. 16:03

örülj neki mázlid van:)

nekem egy kicsit piros pont ma egy hetes:D

ésha vigyázol rá nem lesz semmi baj nem fog fájni;)ne menny strandra ne fürödj sokáig ne napoztasd egy ideig,még nekemis bekell ezeket tartanom vagy 2 hétig.xD Aztán meetek strandolníííííí:D:D

510. ében11
2009. máj. 26. 12:36
bizti nem lesz gond vele, csak legyen tisztántartva és vigyázz rá! :)
2009. máj. 26. 12:10
Sziasztok!!Tegnap csináltattam köldök piercinget!Nagyon félős vagyok,de kellemeset csalódtam,mert nem fájt,csak egy kis szúrást éreztem.Egy ici-picit vérzett,de minimálisan.Be sem pirosodott körülötte,be sem gyulladt,és még most sem fáj,csak húzódik egy picit,pedig ma egy napos a szúrás.Orvosi fém van benne.Megbízható helyen csináltam,egy piercingesnél,az ára is szép volt.Szépen lekezelte, szinte tényleg semmit sem éreztem. Itthon fújogatom octenisept-tel.Szerintetek fog ez még fájni, ha eddig nem fájt? Vagy lesz gondom a piercinggel??
508. wicoo
2009. máj. 25. 14:37

igen.. elég extrém :D

először az oldalamba akartam piercinget.. de az veszélyes :S meg hamar kilöki a szervezet..

és valahogy jött egy ilyen ötlet, hogy alulra szúratok még egyet.. nem láttam ilyet senkin szóval egyedi is :D

nekem tetszik.. magamnak csináltattam.. nem azért h sokan megnézzék :)

507. ében11 (válaszként erre: 503. - Andikageisha)
2009. máj. 25. 12:14

szia!

A meleg és az izzadás nem tesz jót neki.

2009. máj. 25. 09:19
szentem szép énis szertnék de nem hiszem h lesz ígyis várom h a mostani begyógyuljon;)
505. andikageisha (válaszként erre: 504. - Wicoo)
2009. máj. 25. 00:05
hmm. de minek kettő egy köldökbe? :) elég extrém... persze, ha neked az tetszik. én eddig még nem láttam ilyet. :P honnan jött az ötlet, s így kettővel most mitől jobb? :D
504. wicoo (válaszként erre: 503. - Andikageisha)
2009. máj. 24. 22:13

nekem 2 hónapos lassan.. és már voltam vele napon, strandon stb.. sztem nyugodtan mehetsz..

én is ballagás előtt vagyok..és még nem tudok napozni se mert tegnap szúrattam még 1 pc-t a köldökömbe :/

2009. máj. 24. 20:59
amúgy miért nem lehet a gyógyulási idő alatt pl. szoláriumba menni? az enyém már egy hónapos... aránylag tök jól van! :D mennyire lehet vészes, ha a jövő héten mondjuk kétszer elmennék szoliba? ballagás előtt nem ártana egy kis színt szereznem. :/
502. wicoo (válaszként erre: 500. - Andikageisha)
2009. máj. 24. 13:37

az teljesen normális h gennyes..

nekem most 2 van benne ..és az elsőt 2 hónapja szúrattam és nekem is olyan volt.. de ha normálisan kezeled akkor nem lesz semmi baja :D

501. mrs_zs
2009. máj. 24. 12:51
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy köldökbe kezdő piercingnek hány mm-es szár ajánlott? Kettőt vettem, egy 10 és egy 12 mm hosszút. Az eladó nőci 10-est ajánlott, de azért vettem 2-t. Nem szeretném, h kidobódjon. :( Nem tudom, az alaknak ilyenkor van-e jelentősége, én vékonyka vagyok eléggé. Holnap lesz a nagy nap. :)
2009. máj. 24. 07:53
hmm. gondolhattam volna, hogy nem megy olyan könnyen ez a fránya begyógyulás... :S a napokban elkezdett egy picikét gennyezni... :( mit csináljak? ugye nincs okom megijedni?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook