Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2009. máj. 31. 14:47

pff, enyhén én is messze lakok Pesttől... :D de azért tényleg kössz. :))

előbb-utóbb csak én is rábukkanok az én drágaságomra... :D

2009. máj. 31. 14:22

óóóóó én nem Pesten lakok de kár:(:(:(:(:(

demajd ha arra járok biztos benézek;)

557. Wera16
2009. máj. 31. 13:35
Köszi csajócák.Am Pesten az Arénában van egy butik,ahol lehet venni gyönyörű hosszú lógós köldökpc-ket,én is ott vettem egy lepkés gyönyörűséget. A neve: Sandy Bizsu . Az emeleten van,ha jól emlékszem..És van nekik sebészeti acél (orvosi fém ha úgy tetszik), titán. Annyi szép van ott,ha megint vennék,akkor csak oda mennék vissza.Szal akit érdekel... :)))
556. andikageisha (válaszként erre: 551. - Wera16)
2009. máj. 31. 09:53
s szerintem sem ferde a tiéd... szép és jó. =)
2009. máj. 31. 09:52

hehh, jövök én is, én is ferdének képzelem... xD :)

vagyis, amikor szúrták, egy pár napig tényleg ferde volt, valószínűleg a fájdalomcsillapító szuritól, meg talán ici-picit fel lehetett dagadva, vagy valami ilyesmi. be is voltam pánikolva, mert akkor tényleg ferdécske volt. :/ de csodák csodájára, elmúlt! :D

2009. máj. 31. 09:02

szentemse ferde:)

de nekem is olyan mintha ferde lenne.xD

amikor igy fekvésből ránézek akkor a tetejét egy kicsit jobbra látom,de szentem ez nem nagy gáz ha teis igy látod nagyon max fél mm.re van arébb szurva deez másnak felse tűnik:D

553. Wera16
2009. máj. 30. 23:06
akkor beképzelem,vagy szokás szerint megint a hibát keresem. :D Fiatalság=bolondság.
552. ében11
2009. máj. 30. 23:01
nekem nem nik ferdének!:)
551. Wera16
2009. máj. 30. 23:00
Csajok,tettem fel egy picit régebbi képet a pc-m ről,rögesztmém,hogy ferdén van átszúrva,ezért szeretném ha megnéznétek és elmondanátok hogy mit gondoltok,persze csakis őszintén.Köszi,Pusszej.
550. ében11
2009. máj. 30. 20:00

és ezért kérjétek meg a piercingest cserélje ki ő(ennek fognak örülni, hogy nem otthon barkácsoltok vele)!

gyorsabban megvan vele, kevésbé piszkája meg közben a köldököt és még steril is.

549. Wera16
2009. máj. 30. 19:34
Igaza van Jucinak,velem is így volt. :)
2009. máj. 30. 18:28
Ne legyetek türelmetlenek! Én 5 hét után vettem egy másikat, h kicseréljem, ott a piercer mondta, h nyugodtan, ő is 5 hét után cserélte ki, na persze, h begyulladt. Februát 23-án csináltattam, azóta be van gyulladva, mert amint jobb lett egy kicsit, rögtön kicseréltem, és utána rögtön begyulladt. Szal mindenki várja meg azt az időt, amíg totál rendbe jön, és addig ne cserélgessétek! Ha meg két hét után be van gyulladva, ne izgulj, mert természetes, hiszen egy idegen anyag van a testedben!
2009. máj. 30. 18:08

kösz ében11:)

am én nembirtam ki..

kedden lesz kéthetes de énmár v 10szer kicseréltem.xD

mongyuk be is gyulladt rendesen szal neked azt ajánlom h ne cseréld egy darabig;)most énis hagyom..

546. ében11 (válaszként erre: 545. - Marykeee94)
2009. máj. 30. 15:54
gyógyulástól függ...ha cseréled esetleg menj vissza a piercingeshez az ékszerrel és kérd meg cserélje ki, ő gyorsabban megvan vele és le tudja fertőtleníteni az ékszert amit vettél és sterilen cseréli ki...de csere után kezd el kezelni megint...mert néha előfordul, hogy érzékeny lesz a cserétől és begyuladhat.
2009. máj. 30. 14:44

sziasztok...

a piercingem lassan 2 hónapos...

(mondjuk addig még wan kb 2 hét xĐ)

szerintetek junius közepén kicserélhetemn már?

mert whol azt hallottam h 2 hónap után lehet cserélni.de wolt aki fél éwet mondott... :o

544. ében11
2009. máj. 30. 09:43
octenisept spray, nagyon jó nem csíp!
2009. máj. 30. 09:38

Hali!

nekem a PCm kedden lesz 2hetes szal nem tul öreg:D

és toom h normális meg minden de kezelem naponta 2-3szor és semmit sem javult.kb 1hete rosszabodott mert am csak egy kicsi pirosság volt körülötte de már be van gyulladva gennyezik kicsit,kicsit fáj meg piros.Nekem a piercer egy kis alkoholos oldatot adott rá,de hiába tisztítgatom,kezelem semmit sem javul.mit próbáljak még ki h jobb legyen?:S

olyan tengeri sós izét?az beválik biztosan?vagy betadint?azis elmulasztja?

lécccy valaki segítsen!:(.:)

542. ében11 (válaszként erre: 541. - Nyonyo88)
2009. máj. 29. 21:27
ahol beszúrják neked ott vedd meg az ékszert, amúgy is benne van a szúrás árába, a csere is megoldott.Mivel előszőr hosszabb ékszert tesznek bele utánna cserélik kisebbre.Neten nem minden orvosifém amire azt írják, és ha stúdióba mész oda vissza lehet menni segítséget kérné de még reklamálni is!
2009. máj. 29. 21:05

Helló!


A piercingem(monroe)gyógyulgat, egyáltalán nem fáj, picit látszik de még nem az igazi...azonban már most keresgélem az új piercinget, amelyet nem tudom, hogy neten is rendelhetem, vagy csak ott helyben vegyem meg???a sterilizálás miatt!És hogy az előző 8mm es volt, most azonban hosszabb szárút kellene választanom..azt hiszem 12mmes!?

És szerintetek bioplast vagy sima orvosi?

Valaki segítene, hogy milyen méretűt stb... vegyek?

Előre is köszi

540. ében11 (válaszként erre: 539. - E6463e097c)
2009. máj. 29. 17:18
elmúlik hamar!
539. e6463e097c (válaszként erre: 538. - RylPlyr.)
2009. máj. 29. 15:12
Tuti az, mert színváltós. Mint mikor kiszívják a nyakad pl. :) Am nem gennyes, nem fáj, ha tisztogatásnál mozdítom, az is simán megy, csak esztétikailag...
2009. máj. 29. 14:29

hát nekem nem izmos a hasam én nem..

ietse halllottam még.:O

de am biztos h véraláfutás?

nem gyulladás?mérlenne véraláfutás?oan erősen csinálta?:S

2009. máj. 29. 12:48
Sziasztok! Én 3 napja csináltattam köldök piercinget. Eddig különösebb gond nincs vele. Viszont mikor szúrták, úgy megszorította a piercinges, hogy csillagokat láttam. Mondjuk az egész eléggé kapaszkodós volt. Másnap reggelte szép nagy véraláfutás lett ott. Azt mondta azért, mert izmos a hasam eléggé és azért tudta csak így megfogni. Járt már valaki így? Tud valaki vmi tanácsot adni? Kb mennyi idő lehet, míg felszívódik a véraláfutás? Vagy vmi praktia amivel segíthetném a gyógyulást?
536. ében11 (válaszként erre: 533. - Szandy06)
2009. máj. 29. 11:25
elhiszem megnyugtattak, de sok ilyet láttam,akik otthon próbálkoztak, és eléggé erőszakoskodtak a piercingükkel aztán gyulladt be nekik-és jöttek a fiúkhoz segítségért-miért kell próbálkozni, miért kell kapkodni?Menj vissza a rendes piercingeshez!
535. Szandy06 (válaszként erre: 532. - Wera16)
2009. máj. 29. 11:22
Kössz,hát remélem:)
2009. máj. 29. 11:22
Jaaa!Meg azt monják,hogy ha kicsit teszek bele,akkor ragasszam le egy éjszakára,és úgy forr kissebbre(nem esik ki).
533. Szandy06 (válaszként erre: 531. - Ében11)
2009. máj. 29. 11:20
Hát egyenlőre nincs vele gond,csak picit fáj,de azt mondják,majd elmúlik.Amúgy körbekérdezősködtem,és akit ismerek,és van orrpiercingje(kb 4ember) annak lőtték,és azt mondják,nem lesz vele baj.Közölük az egyik kozmetikus.Megnyugtattak egy kicsit:)Hétfőn megpróbálom magamnak kicserélni,meglátom mi lesz.
532. Wera16
2009. máj. 29. 10:22
Jáj,nézzük optimistán,reméljük,h nem lesz semmi baja az orrodnak.
531. ében11 (válaszként erre: 530. - Szandy06)
2009. máj. 28. 13:53

hát igen, én visszamennék a másik piercingeshez a helyedbe.Elmondanám neki az egészet, és megkérném segítsen kicserélni, nézze meg minden oké vele!

Bizti nem fog örülni, hogy egy fülbevalót tetettél az orrodba, de ha tényleg jó a hely segíteni fog, és

helyrehozza a dolgot, sterilen és gyorsan.

Lehet kér is érte majd kis pénzt, de lehet hogy még azt se.Mindenképp mutasd meg neki, a kozmetikusnál meg csak a füledbe kérj legközelebb!

530. Szandy06 (válaszként erre: 528. - Ében11)
2009. máj. 28. 13:46
Hétfőn csináltattam a köldökpiercingemet egy piercingesnél (abban a városban,ahova suliba járok).Nagyon jó hely,ajánlották,picit drága volt,de megérte,mert semmi baj sincs azóta.Olyan,mintha begyógyult volna,semmi fájdalom,pirosság..A piercinges csaj mondta hogy orrba is csinál(szúr) 4000ért.Tegnap azonnal akartam egyet az orromba,hirtelen felindulásból,és nem volt kedvem utazni azért.Inkább otthon,beugrottam egy kozmetikushoz.Ő lőtte,3800-ért és ideiglenes fülbevalót rakott bele.De még plusz nekem kellett venni bele ékszerésznél véglegeset,amit majd belerakok,de ezekszerint nem lehet..ÓÓ hát ezt megszívtam.Inkább mentem volna a piercingeshez,és még olcsóbban is kijöttem volna.És most akkor hogy rakjam be a másikat,a kissebbet??Hagyjam beforrni,és szúrassam?De akkor elúszott a pénzem,meg hiába szenvedtem a fájdalommal..Meg azért nem olyan jó ötlet.
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook