Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2009. aug. 27. 12:53
Nekem is ugyanígy történt az egész ahogy az elöttem szóló írta, tényleg,csak egy pillanat az egész és kész is van,szóval ne félj!!!:)
678. ében11 (válaszként erre: 677. - Baby-E)
2009. aug. 26. 19:59

kb úgy zajlik, hogy bemész.kiválasztod az ékszert.

aztán a piercinges lefertőtleníti a köldököd,bejelöli a piercing helyét-közben állsz.

aztán lefekszel a kezelő székbe, megfogja egy fogóval a bőrt és átszúrja a bőrt,beleteszi az ékszert.és újra lefertőtleníti.aztán megnézheted és általában letapasztják.elmondják mivel meddig és hogyan kell kezelni mire kell figyelni és mit nem szabad.ebből a szúrás a legkevesebb, általában nem szokták észrevenni,olyan rövid idő az a szúrás. azt jobban hogy a fogóval megszorítják a bőrt.egy injekciónál nem rosszabb az egész.

677. Baby-E
2009. aug. 26. 18:33
Sziasztok!Valamikor a jövő héten szeretnék elmenni szúratni,csak hát most jött rám a para...eddig nem féltem,hiszen itt is írtátok,hogy nem annyira fáj,de most mégis kezdek félni tőle...légyszi valaki,akinek már van, írja le,hogy hogyan is zajlik majd a procedúra...és hogy mennyire fáj...thx!:)
2009. aug. 25. 20:20
Nekem Pápán stúdióban,piercingel együtt 6500 ft volt...
675. adcsii (válaszként erre: 674. - Ében11)
2009. aug. 25. 20:04
Oks , csak azért kérdezem, mert itt Szolnokon azt mondta a srác hogy a szúrás 4000.- + a pc-t hozzá 2000 és 7000 forint között lehet venni. kíváncsi voltam rá hogy ez az átlaghoz képest mennyire drága/olcsó. szóval ha lehet a többiek is írják már meg hogy nekik mennyi volt köszi:)
674. ében11 (válaszként erre: 672. - Adcsii)
2009. aug. 24. 20:03
általában ha stúdióban szúratod nem kell külön ékszert venni-adnak ill. választhatsz az orvosi fém ékszerekből.kb.5000 körül van.persze van ahol olcsóbb, meg ékszer is pár száz forint-de annak a minőségére nincs sok garancia.egyszer áldoz rá többet, megéri mint többször kevesebbet rááldozni-végülis maradandó dologról van szó!
673. adcsii
2009. aug. 24. 19:44
jaj de hülye vagyok:D véletlen kétszer tettem fel az első kérdést xD
672. adcsii
2009. aug. 24. 19:05
mennyibe került nektek és mennyiért csináltattátok ? jaés menniyért vettetek hozzá pc-t?
671. ében11 (válaszként erre: 670. - Csillag20)
2009. aug. 21. 13:43

van akinek hamar összeesik a bőre.lehet nem nőtt össze,de összeszűkült.újra kell szúratnod, ha végképp nem megy vissza(azért ne erőltesd túl!)

én a helyedben azért meggondolnám a rendszeres sport mellett kell-e az az ékszer.

2009. aug. 21. 13:27
Sziasztok, nekem február óta van meg a piercingem, már teljesen meggyógyult, de szerdám kivettem, mert kempo edzésre mentem, de csütörtökön már nem tudtam visszatenni, nem tudja valaki, hogy miért? Ilyenkor mit tegyek?
669. Wera16 (válaszként erre: 666. - Videkisrac)
2009. aug. 19. 14:07
A kép nem friss,szúrás után kb. 1 hétre nézett ki úgy... Most éppen az a problémám, ( de már Ében megnyugtatott) hogy még több kilátszik belőle,mint a képen. Az lesz,hogy keresni fogok egy kicsi piercinget,végülis mindenkinek más a bőre...
668. Wera16 (válaszként erre: 667. - Ében11)
2009. aug. 19. 14:04
Nagyon szépen köszi. :-) Szép napot!
667. ében11 (válaszként erre: 665. - Wera16)
2009. aug. 19. 08:42

egy normál ékszer kb. 1cm hosszú.szóval ha annyi kilátszik akkor már nincs is bent az ékszer!

2-3 mm is normális,ha teljesen legyógyult az ékszer akkor lehet bele keresni egy picit rövidebbet.

666. videkisrac (válaszként erre: 665. - Wera16)
2009. aug. 18. 23:29
Wera16, nem tudom mennyire friss a feltöltött képed, de azt nézve nem hiszem hogy aggódnod kellene.
665. Wera16 (válaszként erre: 664. - Ében11)
2009. aug. 18. 21:55
Nagyon szépen köszi,Ében. És ha kicsitt több mm látszik ki? Mondjuk egy cm? kb?
664. ében11 (válaszként erre: 661. - Wera16)
2009. aug. 18. 16:43

előszőr is a piercingesnek egy picivel(pár mm)kisebbet kell szúrnia mint a piercing szára, hogy tudjon benne mozogni az ékszer-így biztosan elkezd gyógyulni,illetve vannak olyan helyek ahol magától a szúrástól picit megdagad a bőr és ezért kell ráhagyni-ha túl szoros akkor nem kezd el gyógyulni hanem begyullad kilökődik.

a másik egy piercingnél sem normális hogy a szúrás után begyulladna!ott a kezeléssel van általában baj.ritkábban fordul elő hogy az ékszer nem jó vagy tényleg nagyot szúr a piercer.

szóval nem fog kilökődni az ékszered, ha pár mm kilátszik a szárából az a normális.

663. dicsike
2009. aug. 17. 14:46
Sziasztok, nekem tegnap volt 1 hetes a köldök pcm. én betadine oldatot használok és van amikor estére bekenem bepanten +-al. nekem mind a 2 bevált! Eddig semmi baj nem volt vele már másnap tudtam hason aludni, és nagyon szeretem!:) igaz,még csak egy hetes, bármi lehet még vele, de remélem nem lesz. tegnap volt (mint mondtam) 1 hetes és pont akkor egy picit gennyes volt reggel re de alulról kicsit felfele nyomtam és így kijött nagyjából... én hajdószoboszlón csináltattam. Nagyon szép lett, egyenes és minden téren megfelelő és steril körülmények között készült el.:) nem kaptam érzéstelenitőt csak a csipesszel elszoritották, neekem fájt egy kicsit, de inkább kellemetlen volt, ki lehetett birni, aztán felpattantam, és már sétáltam vele, és kajáltam :D Nem bántam meg hogy megcsináltattam! mindekinek ajánlom! Orvosi fémből van:D
2009. aug. 16. 19:00
Köszönöm a válaszod Ében! Esetleg megírnád privátban, hogy te melyik szalon preferálod?
661. Wera16
2009. aug. 16. 18:18
Ében, mikor nekem szúrták,akkor az egész ékszert fedte a bőröm. De utána,mikor már nem volt bedagadva,begyulladva,akkor már egy jópár mm látszott a piercing szárából.Persze vannak méretek, de a régi,amit a piercer adott,az is nagy egy kicsit. Aggódom,mit jelentsen ez?Kilökődött?Vagy csak fog? Nagyon köszi,Ében.
660. ében11 (válaszként erre: 659. - Videkisrac)
2009. aug. 16. 17:28

szia!

a naplómban van kezelési útmotató.szerintem is jó a tengerisós oldat+betadin oldat.illetve az octenisept spray-ezt azért tudom ajánlani mert praktikus,lehet bárhová vinni így nem marad el a kezelés-szóval egyszerű a használata.

a legtöbbször azért gyullad be a piercing mert kézmosás nélkül megérintik-nézegetik mozgatják és emiatt sok sok baci belemegy.

talán itthon emiatt ajánlanak erősebb fertőtlenítőt-mert ezt nem tartják be és fogdossák az ékszerüket.a stúdióban rögtön szúrás után is belenyúlnak-mikor éppen fertőtlenítik le a fiúk és tapasztják le.

mindenképp szalonban kellene érdeklődni,rendes orvosi fém ékszerrel szúratni(és nem pisztollyal lövetni).egy normális piercinges bejelöli az ékszer helyét-az ékszer méretét.mégpedig úgy hogy a vendég egyenesen áll(nem fekve),kezeit lábait összezárva tartja-így mindig egyenes lesz az ékszer a köldökbe.nyáron is érdemes szúratni-csak a strandolás elmarad,illetve a szolárium szauna stb.

2009. aug. 16. 14:51

Kedves Lányok!


A segítségeteket szeretném kérni. Barátnőm elhatározta, hogy ő is szeretne köldök piercinget és megkért engem arra, hogy járjak utána a dolgoknak. Miután olvasgattam a témában a következő kérdéseim lennének.

Hol érdemes szúratni? Sok képet és "élő" lányt láttunk akiknél szerintem el van rontva a piercing. Alig 2-3 mm-t megy az ékszer a bőrben és kint van az egész szára. (ilyesmi: [link] Olyan hely lenne jó ahol tisztességesen bejelölik, "bemérik" az ékszer helyét. A legjobban ettől fél barátnőm, hogy "elrontják."

Szóval, ha ti ilyen helyen csináltattátok akkor nagyon megköszönném ha megírnátok a hely nevét. (privátban is jó)


A másik kérdés az utókezelésről szól. Nagy eltéréseket tapasztaltam a hazai és a külföldi javaslatok között. Itthon a betadin, oxycort, tetran hármast erőltetik, külföldön viszont csak és kizárólag a tengerisós oldat valamint az antibakteriális szappan jön szóba. Én arra gondoltam, hogy a kettő vegyítése, betadin+tengerisó oldat megfelelő lehet. Nektek mi a véleményetek erről?


Ja, és tudjuk, hogy nyáron nem érdemes szúratni :) Szeptemberig várunk vele.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!!!

658. ében11
2009. júl. 18. 20:03
biztos szép lenne...annyi szép ékszer van...bár elsőnek egy sima köves lenne praktikus-azt könnyebb egyszerűbb kezelni-de utána lehet cserélgetni is.a barátnőmnek van 3-4 féle is.
657. Léna55
2009. júl. 18. 19:25

Sziasztok! Mostanában én is egyre többet gondolkozok rajta, hogy meg kellene csináltatni.:$

Az orromba 2 éve van már, nem is félek a fájdalomtól, csak nem teljesen lapos a hasam. Barna bőrű vagyok, szerintem jól állna, de nem tudom..

656. ében11 (válaszként erre: 655. - Vica-89)
2009. júl. 12. 15:53

igazából az orvosi fémre és a szilikonra sem szabadna hogy érzékeny legyél-ezekből készítenek implantátumot,törésnél mondjuk csontba csavart-ezekkel nem szokott gond lenni, mert direkt erre találták ki.

az viszont előfordul, de nagyon kevés embernél, hogy mindig kilöki a szervezete-gyulladás nélkül is.

655. vica-89
2009. júl. 12. 14:14

nem nem piszkálom egyáltalán csak amikor bekenem ezért is nem értem h mi lehet a baj..

hát szerintem is az lesz h kiveszem... mondjuk nem értem h miért reagál így a szervezetem mert a legelső az orvosi fém volt és mondta a csaj h lehet arra is érzékeny vagyok és másodjára már azért tett bele műanyagot...


köszi szépen a tanácsot!!

654. ében11 (válaszként erre: 652. - Vica-89)
2009. júl. 12. 12:59

a pirosság vérzés fájdalom nem normális,egy ennyi idős piercingnél.

sokat piszkálod nézegeted napközben?esetleg ruha nem nyomja,vagy nem rántottad meg véletlen(törülközővel stb.)?

653. ében11 (válaszként erre: 652. - Vica-89)
2009. júl. 12. 12:57

szerintem vedd ki.valami nem oké vele.vagy a köldököd olyan vékony hogy nem marad meg benne.esetleg az ékszer nem orvosi fém.

de lehet azért dobja ki mert mindig gyulladásban van-ez ellen lehet tenni,nem szabad csak kézmosás után hozzáérni és kezelni kell rendesen.

én ettől függetlenül kivenném,mert ha másodjára dobja ki, akkor már csúnyább is lesz ott a bőröd.

ezután is kezelném minden nap legalább egyszer,fertőtlenítővel és hámosító kenőcsöt tennék rá(bepanthen)hogy szebben begyógyuljon.és ne látszódjon meg a helye.

652. vica-89
2009. júl. 12. 10:37
hát miután beszúrták egy ideig váladékozott utána abbahagyta, utána megint kezdődött de már kb. 1 hete nem váladékozik csak piros, időnként fáj, és néha vérzik is...meg elkezdett a két lyuk közötti bőr vékonyodni...úh. nem tudom mit csináljak..
651. ében11 (válaszként erre: 650. - Vica-89)
2009. júl. 11. 21:11

és közben gyulladt volt?mert akkor érdemes kezelni.

ha kilöki gyulladás nélkül, akkor én többet nem próbálkoznék vele.

650. vica-89
2009. júl. 11. 20:47
sziasztok, az a problémám h tavaly januárban szúrattam az első köldökpc-met és utána 9 hónap múlva elvékonyodott a bőröm és ki kellett szednem. A piercinges csaj azt mondta h ha begyógyult a helye utána szúrathatok másikat amit meg is tettem áprilisba de most megint úgy veszem észre h vékonyodik a bőröm és néha vérzik is...Szerintetek mit csináljak? vegyem ki mert úgy látszik nem bírja a köldököm? vagy vmivel kezeljem?(mióta vékonyodik megint azzal kezelem amit amikor szúrattam adott a csaj)
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook